Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardımlarınıza ihtiyacım var bir erkek olarak

Durum
    Romeo33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yardımlarınıza ihtiyacım var bir erkek olarak

Merhaba iyi forumlar internette araştırma yaparken bu siteyi keşfettim yaş 30 temmuz ayında düğünüm var düğün öncesi böyle bişey olması canımı sıktı.
    Doktora 1 ay önce muayene oldum siğil olduklarını söyledi ve gaz şeklinde bişey ile üstüne hava sıktı oda biraz yaktı yani eskisine nazaran 3 5 daha fazlalaştı ve doktor hanım evli misin dedi hayır dedim ilişkiye girme karşı tarafın rahim kanseri olmasına sebep olursun dedi nişanlıma söyledim bunu oda şu aralar bildiğiniz soğuk davranmaya başladı yarın cildiye doktoruna gidecem tekrar bunlardan ahcc tavsiyesi ile kurtulmak kesin çözüm müdür yardımcı olur musunuz lütfen.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Yardımlarınıza ihtiyacım var bir erkek olarak

Romeo selamlar, doktor sana ''kriyoterapi'' işlemi yapmış. Direkt karşındaki kişi bir anda rahim kanseri falan olmaz seni korkutmuş ama hpv tedavisinde ilişkiye girmemek önemli evet, korunmasız ilişki kesinlikle olmamalı hem de mutlaka korunulmalı ve siğil olmamalı olacaksa da illaki..
    Siğilin oldukça tedavi olup kriyoterapi ya da koterizasyon yaptırabilirsin. Hpv ancak bağışıklığın çok ciddi düzeyde yükselmesiyle alt edilebiliyor ve 1-2 ayda olacak bir şey de değil, daha fazla zaman gerekiyor. Forumu da okuyup araştırdıysan ahcc de 6 ay kullanılıyor zaten tek bir hpv tipine sahip olanlar için.

Ahcc ile kurtulmak çözüm müdür? dersen eğer şöyle bir şey var. Çoğumuz %80'imiz negatif oluyoruz. Hpv tedavisi anlamında elimizde olan tek şey bu, süreci kısa değil ama negatif yapma oranı yüksek. Yabancı kaynaklardan da araştır kendin daha iyi anlarsın. Ama kimse sana ''kesin çözüm hadi kullan geçer'' diyemez. %80-%90 negatif olursun tabii ki ahcc kullanırken kendine de iyi bakıp, cinsellik konusunda da ustune duseni yaparsan ama o %10-%15 negatif olmama seçeneği her zaman mevcut bazıları 6 aydan 8 aya uzatıyor ahcc kullanımını. Ben de öyle yaptım, 8 ay ahcc kullanarak negatif oldum.
    Kısaca maddi durumun varsa kesinlikle denemeni öneririm. Birçoğumuz böyle negatif olduk. Elimizdeki en iyi çözüm şimdilik bu %100 değil ama yüksek bir oranda negatif yapma şansı var. Bu arada kaç tipe sahip olduğunda önemlidir. 3-4 tip taşıyorsan 6 ayda değil daha uzun sürede negatif olabilirsin.

Durum
    Yeni Üye

Bilgilendirme için teşekkürler hpv değil benimki sanırım çünkü Google sorunca hpv bir tür aids imiş benim bu durumda ahcc kullanmama gerek varmı

Durum
    Admin

Hpv bir tür aids falan değildir. Hpv genital bölgede siğil yapan cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır. Doktor sana ''siğil'' olduğunu söylüyorsa; genital siğil = hpv'dir.
    Hpv değilsen kullanmana gerek yok tabi ama sende siğil varsa gerçekten bir daha araştır bir tür aids mi yoksa hpv mi diye..

Durum
    Yeni Üye

Hı öyle mi o zaman siğil dediğiniz gibi ten üstünde küçük küçük oluşumlar hafif çıkıntılı

Durum
    Admin

Alıntı Romeo33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hı öyle mi o zaman siğil dediğiniz gibi ten üstünde küçük küçük oluşumlar hafif çıkıntılı
    doktor siğil demiş zaten. Doktor siğil midir değil midir bunun ayrımını yapar, biz bile yapıyoruz burda profesyonel olduk haha. evet siğil ten rengindedir.

Durum
    Yeni Üye

Merhaba tekrar hoca komple gördüğü her yere sıktı baya can yaktı 15 gün sonra tekrar gel dedi krem var oda pahalı 200 TL felan dedi olmazsa geçmezse onu yazayım dedi ne kreminden bahsetmiş olabilir

Durum
    Admin

bu nasıl bir doktor anlamadım ben... olmazsa geçmezse siğiller onu yazayım ne demek. Hpv tedavisi zaten hemen hop bitti denilen bir şey değil ve siğiller belli aralıklarla nükseder genelde çoğu kişide. Aldara'yı kastetmiş olabilir.

Durum
    Yeni Üye

Sizce sipariş edeyim mi ahcc yi faydası oluyor mu

Durum
    Admin

Bu benim değil sizin vereceğiniz bir karar. isterseniz siz biraz araştırın ahcc'yi ne dersiniz? olumlu özelliklerini okuyun bilgi edinin. ona göre kararınızı verirsiniz. Yani bilmeden ahcc siparişi vereyim mi demek çok bir şey ifade etmiyor. Kendinin de bunun iyi bir takviye olduğunu araştırmış olup görmen lazım.