Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sigil nasil gorunur....

Durum
    Goknur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

sigil nasil gorunur....

Oncelikle tskler boyle bir forum icin Arya tabi ki sana ... burayi yaklasik iki aydir takip ediyorum fakat uye olmamistim. Bence sizler basina gelen seyin farkinda bilincli insanlarsiniz. Eminim uye olmadan sadece okuyan ve buraya yazmayan cok insan var. Yani ciddi bir rakam soz konusu. Onemli olan farkinda olmak ve siz bunun ustesinden cok guzel geliceksiniz....
    Aslinda sunu sormak istiyorum ki bu sigil denen seylerin goruntuleri nssil? Herkeste ayni mi, beyaz mi gorunuyor sivilce gibi ya da ten renginde mi.. ben hic anlayamadim nasil olduklarini. Internette gerekli bilgilere de ulasamadim. Simdiden tesekkurler....🌼🌼🌼

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: sigil nasil gorunur....

Merhabalar çok teşekkür ederim Evet üye olmayıp takip eden birçok kişi olduğunu biliyorum, forumu siz okuyularda rahatlıkla okuyabilsin diye daha özenli kullandırtmaya çalışıyorum kendim de öyle kullanıyorum.

Bence herkeste hemen hemen aynı. deri (ten) renginde, minik çıkıntı. yuvarlak oluyor bazısı, bazısı da ince hafif uzun gibi, bazen biraz buyuyor bazen de aynı boyutta kalıyor. sivilce gibi degil, sivilce olsa anlaşılır. eğer görüntüsünü anlamıyorsan internetten;
    1.sigil
    2. molluskum diye arat karşılaştır.

molluskum da genital bölgede çok görülebiliyor ama epey zararsız, bebeklerde ve cocuklarda da oluyor herhangi bir ciddi riski yok bulaşma dışında, cinsel yolla da bulaşabiliyor.

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Vajine içindeki başka, nemli girişte çıkan başka, dışarda çıkan başka

Durum
    ninjaturtle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar, benim hiç ters ilişkim olmamasına rağmen sadece makat bölgemde iki tane siğilim var ve başıma bela oluyorlar sürekli. Bir de ben ilk hsv şüphesiyle doktora gittim çünkü ağrılıydı ve ağzımda çıkan uçuklara benziyordu. Doktor herpes sanırım dedi ama yine de hpv testi aldı nolur ne olmaz diyerek ve tip 66 pozitif çıktım. O ağrılı lezyonlar da uçuk ilacı kullandıktan sonra geçti. Ama makattaki o iki tane geçmiyor ve ağrı yapıyorlar. Şimdi benim sorum şu: hpv siğili acı ve kaşıntı yapar mı? Yani bendekiler acaba siğil mi yoksa uçuk mu? Yoksa ikisi birden mi? İkisi birdense ben ayvayı yemişim Bir de şu elma sirkesi muhabbeti için beni yönlendirebileceğiniz bir başlık var mı bir türlü bulamadım çünkü :d teşekkürler şimdiden

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Selam ninja, elma sirkesi hakkında forumda 2 adet yazım var. Biri şu:

https://hpvliyiz.wordpress.com/2019/...den-kurtulmak/

Okuyabilirsin