Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Penisteki siğil

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Penisteki siğil

Merhaba arkadaslar benim aklıma şöyle bir sey geldi penısteki siğili süreklı dokunuyoruz ya sonucta buda bir temasla gecıyor benim elimede gecmesi gerekmezmiydi siğilin bunu doktorlara soran oldu mu hiç

Durum
    Hpvli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Penisteki siğil

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar benim aklıma şöyle bir sey geldi penısteki siğili süreklı dokunuyoruz ya sonucta buda bir temasla gecıyor benim elimede gecmesi gerekmezmiydi siğilin bunu doktorlara soran oldu mu hiç
    Ben sormustum anal oral ve genital bölge florasi birbirine benzer yapida oldugu icin bu bölgeler disinda yerlesmesi zor demislerdi

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Abi ben ilk ciktiginda 1 hafta kontrol etmistim bu ne diye gectimi gecmedimi bulaşsa benim elime bulaşırdı hastanede calisan arkadasima sordugumda onun işi orayla elini oraya dey sonra göğsüne dey bulasmaz oraya demişti

Durum
    Özel Üye

Geldi penısımısi buldu bu virüs

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Bulaşma ihtimali son derece nadir. Çünkü elindeki sigil ile genital bölgendeki siğil farklı.
    Hepimiz mutlaka sigillerimize dokunduk, bir şeyde olmadı.

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Öyle geldi oramızı buldu vücudumuzun en hassas yerine gaz sıktırıyoruz koter yaptiran var önceden bilseydik duysaydim böyle hastalığı kimseyle beraber olmazdım. Bayanlara çok sıkıntısı var bu pisliğin 2 senede 4 senede cin 2 cin 3 cıktı diyen olunca insan korkuyor bu pislikle nasil evlilik olacak bilmiyom hic evlenmesen tek hayat gecmez evlensen esine bulasma ihtimali var caresiz bırakıyor insanı

Durum
    Özel Üye

Alıntı Blacklotus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle geldi oramızı buldu vücudumuzun en hassas yerine gaz sıktırıyoruz koter yaptiran var önceden bilseydik duysaydim böyle hastalığı kimseyle beraber olmazdım. Bayanlara çok sıkıntısı var bu pisliğin 2 senede 4 senede cin 2 cin 3 cıktı diyen olunca insan korkuyor bu pislikle nasil evlilik olacak bilmiyom hic evlenmesen tek hayat gecmez evlensen esine bulasma ihtimali var caresiz bırakıyor insanı
    Düzenlı tedavi ve bagısıklıgı guclendırerek atıcak vucut bunu evliliğe engel bir hastalık degıl hiv degılız sonucta Allah korusun nereye kadar cıkacak burda bir sürü kişi var negatif olan