Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doktor Levent Bey

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Doktor Levent Bey

Daha önce Levent Beyin hastası olan oldu mu tecrübelerinizi paylaşır mısınız? yeni üyeyim

Durum
    Ah ulan riza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Doktor Levent Bey

Evet ben oldum. daha önce onunla ilgili forumda yazdım. yeri lokasyonu alakasız kötü bir yerde. Muayane öyle süper müper hijyenik bir yer değil. fiyat konusunda siğile göre işte sayısına büyüklüğüne göre fiyat değişebiliyor. kendisini zorla konuşuyor. sankim biran önce siğili yakım gönderim derdinde. koterle alırken benim siğil biraz büyüktü çok mu derin aldı bilmiyorum bayağı kan aktı sonrasında. yerinde belli bi iz kaldı evet. bağışıklık konusunda beni çok bilgilendirmedi mesela. yani olanlar bunlardı. ben memmun kalmadım. sonrasında doktor değiştirdim. yeni tedavi oldum. umuyuroz bu sefer atlatacaz. Geçmiş olsun. Acil şifalar.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Doktor Levent Bey

Selam rıza birkaç konuda bilgilendirmek istedim seni.
    Fiyat konusunda her doktor siğile göre fiyat söylüyor. Birinin 3 tane siğilin fiyatı ile 15 tane siğil olmasının fiyatı hiçbir yerde aynı değildir genelde siğil miktarına göre belirliyor fiyatı doktorlar. Birde koter her zaman iz bırakır. Burda koter olup genital bölgesinde iz olmayan kişi sayısı çok nadirdir. Kriyoterapinin izleri zamanla geçer sadece çok büyük değilse.