Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: asetik asit testi yapan doktorlar?

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

asetik asit testi yapan doktorlar?

benim gittigim devlet hastanelerinde boyle bir uygulama gormedim. ozel muayenehanesi olan kadin dogum doktoruna gidip sigillerimi hep orda yaktirdim. asetik asit yapmiyo ve oyle sey mi olur cok zararli dedi. ozel hastane ya da ozel muayenehane olan cildiye doktoruna gitsem bu uygulamayi onlar yapiyor mu ?

Durum
    Kıdemli Üye

Cevap: asetik asit testi yapan doktorlar?

ahcc kullaniyorum. sigillerim cikmiyo. ama genital bolgemde deri altinda beyaz noktalar var. hpv oldugumda vardilar simdi cogaldilar. sigil gibi cikik degiller ama beyaz beyazlar . acaba sigil mi onlar. o yuzden bu testi yaptirayim diyorum.

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

asetik asit kolay birşey kendiniz bile yapabilirsiniz. eğitim araştırma hast. özel muayene yapan doktorlar yardımcı olurlar

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Forum da exwarts diye bir ilac var siğiller icin. 3 lü set satıyorlar.Ben kullanmadim ama araştırdım. Birinciyi genital bölgenize sıkıyorsunuz muhtemelen asidik sıvı..Sigillerinizi gösteriyor. Daha sonra siğil gözüken bölgeye ilaci uyguluyorsunuz. 3 asamada da siğiller düştükten sonra bakım yağıni sürüyormuşsunuz. Aradığınız böyle bir sey olabilir ama yararlı mı zararlı mi araştırması size kalmış. Kullanmadığım icin teoride iyi de olsa uygulamada iyi kötü yorum yapamıyorum.

Durum
    Kıdemli Üye

forumdaki her seyi tek tek okudum😄 hic dikkatimi cekmedi .exwarts dediginiz gibi bir seyse cok iyi. hemen arastiricam☺️ tesekkurler. bulundugum yer kucuk bir yer . biraz onun sanssizligini yasiyorum. vajina icinde sigilimi 4 doktordan sonra anca ozel muayenehaneye gidip yaktirabildim. adamlar bakim sorun yok diyo. sigil dolmus icim. okuyanlara tavsiyem tek doktorla yetinmesinler 😆

Durum
    sevimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Benim de vajina icinde puturcukler var doktor normal yapisi bu dedi. 3tane doktor gezdim en son 3ude yok diyince yoktur diye dusunmustum. Senin 4doktordan sonra mi sigil tespit edildi yani misscat? neye inanacagimizi sasirdik valla

Durum
    Kıdemli Üye

[QUOTE=sevimli;21791]Benim de vajina icinde puturcukler var doktor normal yapisi bu dedi. 3tane doktor gezdim en son 3ude yok diyince yoktur diye dusunmustum. Senin 4doktordan sonra mi sigil tespit edildi yani misscat? neye inanacagimizi sasirdik valla

vajina ici sigil dolmus bir sorun yok diyolar. ben sorun oldugunu biliyodum . uzun et parcalari seklindeydi. en sonunda ozel muayenesi olan kadin dogumcuya gittim. niye bu vakte kadar oyalandin. sigil dolmus icin dedi. bilmiyoki devleti ,ozeli gitmedigim doktor kalmadi. o sigilleri yakti bir hafta sivi akti oramdan. su an bakinca artik normal. vajina icinde et uzantilari ya da puturtuler olmuyo normalde. zaten bi anormallik varsa goze batan o oluyo. tavsiyem ozel muayenehanesi olan doktora gitmen. devlettekiler hic onemsemiyo. ozel hastanediki doktorlardan da o ozeni goremedim. bildigin saati doldurup eve gideyim kafasindalar.

Durum
    sevimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Doktorlarda anlayamiyosa biz nasil anliycaz bilmiyorum. Benim ya normal yapisi ya da cok cok kucuk. Isikla bakilinca goruluyor normal bakinca bir sorun yok. Sanirim sigil olunca sacak sacak oluyormus.
    Bi kere ege unide ogretim gorevlisine muayeneye gittim. Benden once bi kadin vardi, bir tane sigil cikmis ozel hastane sigil bu hemen patolojiye gonderelim alip demis. Sonra profa muayene oldu prof sigil yok sende bu sigil degil demis. Yani ozellere de cok guvenmiyorum bazen de olmayan seyi var olarak gosteriyorlar insani hemen panige sokuyorlar. Guvenilir bir doktor bulmak gerekiyor. Sen kime gittin ve guvenilir miydi?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı sevimli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de vajina icinde puturcukler var doktor normal yapisi bu dedi. 3tane doktor gezdim en son 3ude yok diyince yoktur diye dusunmustum. Senin 4doktordan sonra mi sigil tespit edildi yani misscat? neye inanacagimizi sasirdik valla
    Alıntı sevimli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktorlarda anlayamiyosa biz nasil anliycaz bilmiyorum. Benim ya normal yapisi ya da cok cok kucuk. Isikla bakilinca goruluyor normal bakinca bir sorun yok. Sanirim sigil olunca sacak sacak oluyormus.
    Bi kere ege unide ogretim gorevlisine muayeneye gittim. Benden once bi kadin vardi, bir tane sigil cikmis ozel hastane sigil bu hemen patolojiye gonderelim alip demis. Sonra profa muayene oldu prof sigil yok sende bu sigil degil demis. Yani ozellere de cok guvenmiyorum bazen de olmayan seyi var olarak gosteriyorlar insani hemen panige sokuyorlar. Guvenilir bir doktor bulmak gerekiyor. Sen kime gittin ve guvenilir miydi?
    ben hatay da yasiyorum. doktor ali andi'ya gidiyorum. evet vajina icinde sacak sacak et uzantilari oluyor. vajina icini iyi yakti ama asetik asit testi gibi seyleri yapmiyo. disarda sigil varsa gormedigi oluyo.

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Vajina içindeki pütürcükler için gittim doktor emin olamadı 6 ay sonra görmek gerek dedi daja sonra asit sürdü, hayır bunlar siğil değil dedi. Vajinanın kendi yapısı da olabiliyormuş asit sürdükçe daha da arttı gibi oldu pütürlükler vajinanın kendi renginde