Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anüs hpv

Durum
    Umudum var - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Anüs hpv

Merhaba arkadaþlar anüs bölgesinde siðili tespit edilen oldu mu neler yapýyorsunuz doktor sýkýntý olmaz diyerek siðili teste yollamadý sýkýntýlý olsa ben anlardým dedi ama ben çok endiþeliyim keþke yollatsaydým diyorum Allah korusun kanser yapar mý bir zararý olur mu çok korkuyorum ((

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Anüs hpv

anüs içinde deðil de, anüsün biraz çevresinde 3-4 sigilim vardý zamanýnda, onlarý da kriyo yaptýrmýþtým sonra bir daha o bölgede cýkmadý, iç tarafta zaten yokmuþ doktor demiþti. Kanser yapmaz arkadaþým, siðilin çýktý diye hemen kanser olmazsýn lütfen artýk at bunu kafandan burda anüsünde siðil çýkan herkes kanser olsaydý þu an burasý kanser olduðumu öðrendim yorumlarýyla dolardý. Neredeyse 3bucuk yýldýr bu forum var, 1 tane bile ''kansermiþim'' diyen çýkmadý.

Durum
    Özel Üye

Arya sen iyiki varsýn içimi ferahlatýyorsun Allah senin dilediðin ne varsa gerçekleþtirsin hiçbir karþýlýðý olmadan insanlara yardým ediyorsun bu devirde böyle insanlar çok az sayýda ahcc ile de senin sayende tanýþtým ve tek ümidim ahcc Arya bu arada bu sabah elimde olmayan sebeplerle ahcc kullanamadým ne yapmam gerek akþam kullansam sakýncasý olur mu alva ilacý arýcam fýrsat olmadý senin bilgin var mý

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Alýntý Umudum var Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arya sen iyiki varsýn içimi ferahlatýyorsun Allah senin dilediðin ne varsa gerçekleþtirsin hiçbir karþýlýðý olmadan insanlara yardým ediyorsun bu devirde böyle insanlar çok az sayýda ahcc ile de senin sayende tanýþtým ve tek ümidim ahcc Arya bu arada bu sabah elimde olmayan sebeplerle ahcc kullanamadým ne yapmam gerek akþam kullansam sakýncasý olur mu alva ilacý arýcam fýrsat olmadý senin bilgin var mý
    Ýnþallah kurtulacaksýn caným moralini psikolojini iyi tut, þu kanser düþüncesini de at kafandan yok öyle bir þey ol ma ya cak

olur ama yemekten 1 saat önce kullan akþam yemeðinden ve kullanýrken aç olman lazým, 1 saat sonra da yemek yiyecek olman lazým

Durum
    Blackrose - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alýntý Arya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    anüs içinde deðil de, anüsün biraz çevresinde 3-4 sigilim vardý zamanýnda, onlarý da kriyo yaptýrmýþtým sonra bir daha o bölgede cýkmadý, iç tarafta zaten yokmuþ doktor demiþti. Kanser yapmaz arkadaþým, siðilin çýktý diye hemen kanser olmazsýn lütfen artýk at bunu kafandan burda anüsünde siðil çýkan herkes kanser olsaydý þu an burasý kanser olduðumu öðrendim yorumlarýyla dolardý. Neredeyse 3bucuk yýldýr bu forum var, 1 tane bile ''kansermiþim'' diyen çýkmadý.
    Caným anal iliþkiyle mi belirdi siðiller yoksa anal iliþki yaþamadan mý çýktý

Durum
    Özel Üye

Çok teþekkür ederim Arya çok saðol

Durum
    Özel Üye

Vajinada çýkmýþtý doktor makata da bakalým dedi orda da tespit etti yani sýçrayabiliyor iliþki þart deðil

Durum
    Melvin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende de ilk makatta farkettim koterle yakildi, bugun ikinciye gittim vajina icinde de varmis ordan da lazerle yakildi ama makatta 3-4 tane cikmis sadece, burda baska bir arkadas ici icin temizlendikten sonra proktologa gidin demisti. Ama kanser cok sonra tedavi olmazsan ihtimali olan birsey korkma, ilaclarini ic, sigillerini duzenli tedavi ettir burda negatif olan herkes oyle yapmis,

Ben ahcc, imutor iciyorum,cinkolu c vitamini iciyorum, propolis bir kac kere surdum ben cok kilolu oldugum icin cesaret edemedim icmeye istah aciyormus biraz. sigarayi biraktim, sekeri birakamadim daha bu ay niyetliyim onu da halledecegim. Bir de duzenli spor diyor herkes bunlara uy sen de bir kac aya insallah biz de negatif olacagiz 🙏🏻

Durum
    Özel Üye

Bende makat hastalýklarý üzerine uzmanlaþmýþ genel cerraha gidiyorum makattaki siðili o tespit etti zaten Melvin ahcc baþlayalý ne kadar zaman oldu siðil hala çýkýyor mu

Durum
    Melvin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ýlkinde 15-20 civari vardi makatta o yakildi sonra cok ciddi hasta oldum bronsit param da yoktu 15-20 gun sonra alabildim su an 19 ocakta 2. Kutunun ortalarindayim, 1 ay olmadi daha. Etkisini 2-3 ayda gosteriyormus Arya oyle demisti daha cok az olmasina ragmen ayni bolgede 3-4 tane cikti sadece. Vajina icinde cikmis 15 tane falan daha onceki doktorum hpvde uzman degildi gormemis olabilir ya da yeni cikmis olabilir bilemiyorum cunku bronsiti zor atlattim o aralar firlamis olabilir.

Cok zor biliyorum ben de bazen sakinlesiyorum bazen delirecek gibi oluyorum ama yapacak birsey yok yapmamiz gerekenleri yapip zaman gecirecegiz. Aklina geldiginde otelemeye calis stres de cok buyuk zarar diyorlar.
    Hersey gececek ❤