Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Op.dr korkut aslan yada baska doctor önerisi acil istanbul

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Op.dr korkut aslan yada baska doctor önerisi acil istanbul

Ben Hakan Hoca ya gidiyorum ilk paketi aldığım da 2 bin küsürlü birseydi. Çıkanları ücretsiz yakicaz dedi. Hic cikmadi. Sizin dediğiniz 5-6 bin rakamlar forumda bile duymadim.Yanlış anlaşılma vardir. Forum site kurup insanları bilgilendirmenin nesi yanlış olabilir ki. Oradan müşteri de gelebilir. Suan özel muayenesi olupta web sitesi olmayan doktor sayısı cok az. Levent Hoca konusuna gelince sadece şunu söyleyebilirim kendisini görmedim muayenenin hijenik olmayan görüntüsünü görmemle cikmam bir oldu. Lokasyon olarakta alakasız bir yer.

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

arkadaslar bir seyi merk ediyorum. bende ozel muayenesi olan bir doktorun paket programina para verip basladim. zaten iki kere gidip sigilim yakildi sadece. aradan 1,5 - 2 ay gecti. kontrole gidersem paket programim devam mi edicek yoksa yine ucret mi vericem her sey icin?

Durum
    Kıdemli Üye

Muayene ücreti alıyorlar en azından benim pakette başka doktorları bilemiycem.

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

muayene bile 200 ihi 😏 muayene ucretini bir kere odedim bidaha almamisti. 2 ay sonra hakkimi kaybetmiyorumdur dimi

Durum
    Ah ulan riza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı sadeceben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Hakan Hoca ya gidiyorum ilk paketi aldığım da 2 bin küsürlü birseydi. Çıkanları ücretsiz yakicaz dedi. Hic cikmadi. Sizin dediğiniz 5-6 bin rakamlar forumda bile duymadim.Yanlış anlaşılma vardir. Forum site kurup insanları bilgilendirmenin nesi yanlış olabilir ki. Oradan müşteri de gelebilir. Suan özel muayenesi olupta web sitesi olmayan doktor sayısı cok az. Levent Hoca konusuna gelince sadece şunu söyleyebilirim kendisini görmedim muayenenin hijenik olmayan görüntüsünü görmemle cikmam bir oldu. Lokasyon olarakta alakasız bir yer.
    Merhaba. Bi yanlışlık yok. Ben daha eski bi tarihte sordum Siz paket olarak bahesidiyorsunuz.belki fiyatlarında indirime gitmiş olabilirler. Düşük fiyatta yada pahalı fiyatta isteseler benim gözümde aynı yaptıklarını etik değil . Bizler müşteri değiliz hastayız. Şöyle Google arattığınız hpv genital siğil diye arattığınız onlarca seçenek çıkıyor. Bulduğumuz doktordan emin olmak için forum sayfalarına yazıyoruz. Kendierin forum sayfası yapıp oradan kendilerinı tavsiye ettirmeleri tabiri caizce keklik avlamak yada müşteri toplamak sizin tabirinizle. Belki kendileri süper ötesi doktorlar olabilirer. Sizinle polemiğe girmek istemiyorum ama fikrim bu.
    Levent Türk konusunda haklısınız. Lokasyonu kötü muayne koşulları öyle hijyenik değil. Ama ben refarans mantığıyla gittiğim için dikkate almamıştım.
    Dr. Korkut Arslan şunu söylebilirim. Lokasyonu iyi. Muayne dekoruyla falan olsun iyi. Hijyenik yer.Ve Lazerle yakıyor.. Kendisi oldu bittiye getirmiyor. Uzun uzun anlatıyor yada kendiniz sorabiliyorsunuz. Pakette 10 adet siğil olarak vardı. Ben de 15 – 16 adet yakttılar. Bunu problem yapmadılar…
    Yalnız orada da şu problem karşılaştım. Bana paket olarak 2000 tl ve Bonus karta taksit yapacaklarını demişlerdi. Ama orada nakit 2000 tl kredi kartı tek çekim 2200 tl fiyat çektiler. daha taksite gelmeden... E bu yakışmadı onlara.

Herkese bol bol şifa diliyorum.
    Gençler strets yapmayın. Hadi çav…

Durum
    Hpvli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Yani okudugum yorumlara bakinca aklim durdu.
    Ben özel hastanede koterle, kriyoyla yaktiriyorum 2000- 4000 tl gibi rakami toplasan 3 yilda vermemisimdir.

Nacizane tavsiyem
    Güvendiginiz hastanelerde konuda bilgili bi doktor bulun genel takibinizi o yapsin. En azi dan bir 2-3 seferden sonra size yabanci gibi davranmiyorlar.
    Ki kontrol acitirip sigil yaptirip ciktigim bile oluyor doktorla diyalogunuza gore....

Durum
    Hpvli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ha birde ben o kadar doktor dolastim istanbulda uzmanindan profa kimine 300 verdim cevap aldim kimine 500 kimine 100
    Hepsinin söyledigi ayni seydi bagisiklik guclenecek....
    Ama bazi doktorlar isi gercekden ticarete dokmusler.
    Hatta hpv isen duzenli gelir kaynagisin...

Durum
    Kıdemli Üye

Yazımda da dediğim gibi artık bütün doktorların web sitesi var. Sizin gittiğiniz doktor da dahil olmak üzere uzman olduklari branşın reklamını yaparlar ki bu iyidir seçme ve araştırma şansı doğar. Durum belli oyüzden polemik yapılacak bir durum yok zaten A doktoru da Z doktoru da bu mesleği para ve ünvan kazanmak için okudular. Benim icin önemli olan kendi yaptığı reklamını hakkını ne kadar verebildiğidir.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Açıkçası ben de paket almaya karşıyım şimdiden çıkmamış sigil için neden paket alayım. Ben her ay çıktıkça doktora gittim düzenli, maksimum 3-4 tane cıktıgı için 1 ayda, 150-200 tl ödüyordum. ilk sigillerimi tedavi ettirdiğimde bundan 4bucuk yıl kadar önce 600 tl ödemiştim (şuanın 1000tl'si) ama bir daha o kadar yuksek ucret hiç ödememiştim koterizasyon dısında. koterde anestezi de kullandıkları için yuksek odemiştim.

Belki sonrasında toplamda 10 siğiliniz cıkacak ama aldıgınız paketi fazla bi miktara almış olacaksınız. hpv konusunda parayı değecek şeylere harcamak çok önemli arkadaşlar. çünkü maalesef bu hastalık para harcatıyor özellikle kadınsan.. jinekologudur, pap smear testleridir, leep durumudur, sigilleri tedavi ettirmektir, muayane ucretidir, birde ahcc var o sebeple ben çıktıkça ve süreyi çok uzatmadan (rutin 1-2 ayda bir doktora gitme seklinde) yapılması taraftarıyım.

Durum
    Kıdemli Üye

Evet @Arya gene noktayı koydun 😊 Konuyu kapatabiliriz 😊 Cansin.