Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Negatif

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Negatif

Saygıdeğer çok sevgili yol arkadaşlarım,mavilabta olduğum hem üretral hem 3 penil sürüntü örneğiyle yapılan HPV DNA testim negatif geldi.Lab'ı aradım daha önceden hıv,hsv,hepatit,sifiliz,gonore,klamidya gibi bir çok cybh testini de olmuştum 4 ay önceki bir anlık şuursuzlukla "ben kılıcı İskender gibi kullanırım kondoma ne hacet" diyerek korunmasız ilişki yaşadım ve çok çok şükür ki tamamı negatif geldi.Lab ile görüştüm artık başka test olmama gerek olmadığı kesinlikle cybh taşımadığımı söylediler.Nadiren de olsa hpvnin latent olabilme durumu var tabi bir yandan bu yüzden seneye 14 Şubat'ta hatırlarsam 1 test daha olabilirim Arya'nın Dr.Nevra ile olan roportajında böyle bir yazı vardı.Geçen 4 ayda tüm cybh'lar ile ilgili envai çeşit yazı okuyup ingilizcemi bile geliştirdim deney okumaktan.Aklıma geldikçe siteye girip elimden geldiğince size yardımcı olmak isterim özellikle erkek arkadaşlara, erkekler için bilgi çok daha az internette.Hepinize sağlıklı günler dilerim, biliyorum ki hepiniz bir gün hpvnin içinden geçeceksiniz o gün de çok uzak falan değil hee 6 ay bilemedin 9-12ay.İlk 3 ay hıv şüphesi içindeydim 90 gün boyunca yatıp kalkıp hıvı araştırdım inanın hıv şüphesi duymak hpv pozitif olmaktan çok daha zor...hıv şuphesi duyan arkadaşlara da yardımcı olabilirim diger cybh hastalıklar kategorisine bildiklerimi yazacağım.Kendinize çok iyi bakın

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Negatif

Geçmiş olsun hocam adiniza sevindim. Gördüğüm kadarıyla Siz hpv olmadığınız halde, en azılı hpv tasiyandan bile fazla bir araştırma yapmıştınız sayenizde tecrübe ettik.

Durum
    Kıdemli Üye

Sağolun hocam, hpvnin siğil olarak belirti verdiği durumlar daha nadirmiş, siğil olmadan taşıyanlara göre bende korunmadan ilişkiye girince evham yaptım ama neyseki negatifmiş.Arya'nın Dr.Nevra ile yaptığı röportajda şey yazıyordu "eğer siğil yoksa korunarak girilen ilişkilerde yüzde 2-6 arasında bulaş olurken siğil varken korunmadan yapılan ilişkilerde yüzde 65-70 civarlarında oluyor" bu yüzden bende şüphe duyup test oldum partnerimde gözle gördüğüm siğil yoktu.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sende hıc siğil cıkmamışmıydı nasıl hpv oldugunu anladın bende siğil cıkmasaydı eger böyle bir şüphem olmazdi hıc

Durum
    Kıdemli Üye

mavide diger cybh testlerini olduktan sonra doktora sordum olmadığım cybh testi kaldı mı diye sadece hpv bakmadık dedi bende ordan şüphelendim hpv negatif gelince bidaha sordum doktora aynı soruyu hepsini oldun cybh taşımıyosun g.o dedi

Durum
    Kıdemli Üye

olduğum testler hepatit sifiliz hsv hıv kan testleri-std10 bakteriyel idrar testi-penil üretral sürüntü ile hpv testi