Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV virüsünü hemşireden kapmış olmak

Durum
    cZz
    cZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arrow HPV virüsünü hemşireden kapmış olmak

Evet arkadaşlar bu virüsü taşıyan bir hemşirenin sanki denek olarak beni kullanıp virüsü üzerimde denediği kanısındayım.

İnsan olan insan bunu kasıtlı olarak karşısındakine bulaştırmak isteyebilir mi? Bu konuyu hastane yönetimine bildirip şikayetçi olmak istiyorum :) Meslekten ihraç edilsin ne bileyim beter olsun. Bu sayede daha iyi hisseder ve virüsü psikolojik olarak yenebilirim diye düşünüyorum..

Bu hususta hastane yönetiminden bir sonuç alabilir miyim ? Aramızda hukukçu var ise aydınlatsın.

teşekkürler.

Durum
    sempatik çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: HPV virüsünü hemşireden kapmış olmak

Neden böyle bir kanıya vardın merak ettim?

Durum
    cZz
    Tecrübeli Üye

bunu açıklamak için belli bir zaman dilimini açık açık bahsetmem gerekiyor. burada bunu yapamayacağım için şunu söyleyebilirim.
    bahsi geçen şahsın normalde çok kötü bir karaktere sahip olması, öncesi ve sonrasında ki diyaloglarımızın bunu kanıtlar nitelikte olmasıdır. kanısındayım dediğime bakmayın aslında çoktan eminim ..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı cZz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu açıklamak için belli bir zaman dilimini açık açık bahsetmem gerekiyor. burada bunu yapamayacağım için şunu söyleyebilirim.
    bahsi geçen şahsın normalde çok kötü bir karaktere sahip olması, öncesi ve sonrasında ki diyaloglarımızın bunu kanıtlar nitelikte olmasıdır. kanısındayım dediğime bakmayın aslında çoktan eminim ..
    Aranızda olan şeyler yönetimi ilgilendirir mi sence? Bence hayır. Kızın sana kasıtlı bulastırdıgına dair elinde netbir yazı ve kanıt yoksa, ki olsa bile sanmıyorum ama, bir şey yapamazsın.

Durum
    adanali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

hakim sormaz mı "ya sen bulaştırmışsan ?" diye.bilinmezlik üzerine hüküm verilmez malesef.

Durum
    cZz
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aranızda olan şeyler yönetimi ilgilendirir mi sence? Bence hayır. Kızın sana kasıtlı bulastırdıgına dair elinde netbir yazı ve kanıt yoksa, ki olsa bile sanmıyorum ama, bir şey yapamazsın.
    Hastane personelinin mesai saati içinde ve yanlış bi şekilde kaytarması yönetimi ilgilendirebilir. Ben ise yoğun bakımdan hallice bir hastayım. kanıt için ise bir kaç wp yazışması yeterli olabilir diye düşünüyorum.

Durum
    cZz
    Tecrübeli Üye

Alıntı adanali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakim sormaz mı "ya sen bulaştırmışsan ?" diye.bilinmezlik üzerine hüküm verilmez malesef.
    karşı tarafın dermatoloji bölümündeki ''muayene'' randevuları benden çok önce tarihlere ait hakim bey diyebilirim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı cZz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karşı tarafın dermatoloji bölümündeki ''muayene'' randevuları benden çok önce tarihlere ait hakim bey diyebilirim.
    Peki hakim senin onla beraber olmadan önce kimlerle beraber oldugunu nereden bılecek? Sonucta kayıtlarda bu virüs kendini 10 yıl bile saklayabilir yazıyor.

Durum
    adanali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

internette senin gibi düşünüp boşanma davasında hpvyi lehine kullanmak isteyenlerin yazılarını başından geçenleri okudum.pek işe yaramıyor,hatta hiç işe yaramıyor bu suçlama.başını daha fazla ağrıtma boş yere de avukat parası verme.boşver gitsinn

Durum
    cZz
    Tecrübeli Üye

sadece hpv yeterli olmazsa, hastane içerisinde bir hemşirenin hasta ile uygunsuz bir davranışta bulunmasını koz olarak kullanabilirim. bu durumda beni de suçlu bulabilirler belki ama biz alıştık kendimizi yakmaya. bi şekilde zarar görsün niyetindeyim çünkü hak ediyor ve ben haddinden fazla zarar gördüm.

ben yandım eller yanmasın

Bu Konu için Etiketler