Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cinsel diyeti bozmak.

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cinsel diyeti bozmak.

Selam

Bi iki gündür kendimi çıkmaza girmiş gibi hissediyorum.. Bundan 6 ay önce leep olduğumda kendi kendime dedim ki,ben hpv’i yeneceğim,kendi kendime yeteceğim. “Ve bundan sonra hayatıma bir tane adam alacağım o da eşim,yol arkadaşım olacak. Ha onda hpv olmayacak mı,muhtemelen olacak fakat onun içinde emek vereceğim onu da negatif yapacağım”. Diye söylüyordum kendi kendime.. Bunu isteyecek o sabrı emeği gösterecek bir adam kaldığına inanıyordum yani kendi kendime. Bir adamı arzulamak çok güzel bir duygu,ama bir adamı bir de yol arkadaşı olarak arzulamak çok daha güzel bir duygu olmalıydı zamanla bu düşünceye daha çok yakınlaştım..

Hayatta hiç bir şey tesadüf değil. Hayat tesadüflerle açıklanabilecek kadar sığ değil çünkü... burası benim karşıma birisinii çıkardı.. inandım,sanırım yol arkadaşımı bulmuş olabilirim diye de düşündüm bir an için.. onun için bir şeyler yapmaya çalıştm,iyi olması için. Morelinin toparlanması için,elde avuçta ne kadar enerjim varsa vermeye çalıştım. Sağlığı için yapılması gereken ne varsa ona bir el atmak istedim. Bekledim.. bekledim.. ama bir baktım ki her ne kadar benim gibi,sizin gibi olsada onun olduğu yer hiç benim ona baktığım yerle bir değilmiş. Meğerse farklı bir şeride geçmiş.. ya da hep oradaymış bilmiyorum. Bunu gerçekten bilmiyorum.

Sonra üstelik benim gibi olan bir adam ama ben neden bu kadar boş emek verdim diyerek sormadan edemedim kendime. Sinirlendim,kabul edemedim.. ben bir adamla birbirimize yetecek bir hayat hayal ederken,o adamlar orada değiller. Kimse durumundan rahatsız değil,kimse hpvden rahatsız değil. Siğilleri olmadıkları sürece çok huzurlular. Ve o adamlar siğillerinden kurtulur kurtulmaz çoktan başka yerde başkalarıyla olmaya devam ediyor oluyorlar.. senin aylardır içinde bulunduğun yalnızlık kimsenin umrunda olmuyor,senin aylardır hiç bir adamın omuzuna yaslanamayışın,aylardır değil bir adamla sevişmek öpmemiş olmak. O sana iyi gelen duyguyu hayatından izole etmek zorunda kalmış olmanın verdiği eksiklik kimsenin umrunda olmuyor..

Sonra dedim ki kendime,sen neye,kime,ne için zafere ulaşmaya çalışıyorsun? Nereye kadar bastıracaksın tüm bu duyguları,daha ne kadar dibe çökeceksin.. öyle bir adam yok kalmadı çünkü. Sen daha ne için çabalıyorsun,diyelim ki oldum negatif sonra yine pozitif olacaksın. Senin bu zafere giden yolunda sana senin gibi merhamet edecek bir adam yok ki.. Kim için? Boşa bir uğraşın içindesin.. vazgeç ! Dedim
    Ve bir hata yaptım bunları düşündüğüm gece.. uzun ama uzun süredir,beni isteyen hpv olduğumu bildiği halde zerre umrunda olmayan bir adamın radarındaydım. Üstelik doktor olduğu halde hpv hiç umrunda değildi bu adamın.. o gece beni sokakta yakaladı,denk geldik. Ve onunla birlikte oldum. O diyeti bozdum. Salı (18 şubat ) günü hpv devamı ve lezyon tekrarı var mı diye bakılacaktı,artık ona da gitmeyi de düşünmüyorum. Negatif olmayacağım belli artık.. pişmanım. Ama neye pişman olduğumu da bilmiyorum,verdiğim emeklere mi.. bunca zaman boş yere tüm duyguları bastırdığım dibe battığım için mi.. yoksa o adamla beraber oldum diye mi. Bunu hiç bilmiyorum..

Ama senin emek verdiklerin başkalarıyla birlikte oluyorken,sen neden bu hayatı yaşıyorsun ki..

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Cinsel diyeti bozmak.

Öncelikle geçmiş olsun. Yazdıklarınızın duygusal boyutuna hiç değinmeyeceğim zor bir süreç benim dikkatimi çeken 6 ayda neden geçmedi hpv ahcc kullanmadınız mı kendinize dikkat mi etmediniz neler yaptınız acaba

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hocam yüregine sağlık. Hpv yi yenmek için gerekirse gönül işlerine de kırmızı kartı çekilmeli. Her şeyden önce bu bir hastalık ve sağlığımız mücadele etmeliyiz. Hpv in farkındaliginda olmayan sevgili yarın başkaca problemlerde umursamamazlik yapabilir. Sen yeterince fedakarlık yapmışsın, daha fazla üzme kendini.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun. Yazdıklarınızın duygusal boyutuna hiç değinmeyeceğim zor bir süreç benim dikkatimi çeken 6 ayda neden geçmedi hpv ahcc kullanmadınız mı kendinize dikkat mi etmediniz neler yaptınız acaba
    En son 6 ay önce leep oldum ve o gün bu gündür,ahcc kullanmasam da propolis,curcumin,üzüm çekirdeği ekstresi,imutor kullandım. Alkolü azalttım. Tabiiki bir uğraş verdim. Ve bu süre zarfında geçip geçmediğini bilmiyorum,çünkü leep ameliyatım 27 ağustosta oldu ve doktorum tekrar hpv bakmamız için 6 aylık süre istemişti,bu ayın 18’inde kontrolüm vardı hpv baktırmak ve lezyon tekrarı var mı görmek için

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı kaanbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yüregine sağlık. Hpv yi yenmek için gerekirse gönül işlerine de kırmızı kartı çekilmeli. Her şeyden önce bu bir hastalık ve sağlığımız mücadele etmeliyiz. Hpv in farkındaliginda olmayan sevgili yarın başkaca problemlerde umursamamazlik yapabilir. Sen yeterince fedakarlık yapmışsın, daha fazla üzme kendini.

Geçtim artık. Benim en ince noktam bir gün doğurganlığımı hpv yüzünden kaybedecek olsam bile (kötü ihtimaller) bunlar olmadan bir yol arkadaşımın olmasını ve bir evlat sahibi olmayı istememdi. Gönül işleri olmadan olmuyor çünkü.. insan işte,sevmek istiyor evladının baba diyeceği adamı.. sevilmek istiyor..

Bir şiirle noktalayayım
    “ sevilmek iyi edermiş insanları.
    Ben hiç mi sevilmedim ? “

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Elinizden geleni yapmışsınız lütfen karamsar olmayın elbet bir gün doğru insan çıkacaktır sabredin vazgeçmeyin pes etmeyin

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinizden geleni yapmışsınız lütfen karamsar olmayın elbet bir gün doğru insan çıkacaktır sabredin vazgeçmeyin pes etmeyin

Yok abi kalmamış. Nesli tükenmiş. Hepsi o atlara binip gitmişler.. kalanlar başka kadınların yanında

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Gönül işleri olmadan da insan sevilir sever de bunun bir sevgili, insan olması şart değil. Negatif olmanın verdiği sevincini kim verebilir ki

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

yok mesela ben varım , ben Süleyman Engin AKHAN'a lk hpvyi ogrendiğimde( henüz siğilim yok ve test sonucu gelmedi emin degilim pozitif oldugumdan) 21 yaşındayım hpvden korkuyorum, eğer pozitifsem atlatıp hayatıma tek eşli devam etmek istiyorum gibi bir şey yazmıştım, o da " çok endişe etmene gerek yok, ilk 8 ayda siğil çıkar çogunlukla ama hpv bulaşıpta siğil olmama ihtimali daha yüksek, duşuk riskliler ortalama 9 risklilerde ortalama 17 ayda temizlenir, 21 yaşındasın hayat öyle tek eşli falan gitmez mutlaka korun" demişti.Ben de aslında hep keşke hpvnin var olabilme ihtimalini hiç öğrenmeseydim diyorum bu kadar fazla insanda olan bu kadar basit virüsle kafayı bozduk ama en nihayetinde yine hayatıma tek eşli devam etmek istiyorum ama ne kadar gerçekci bir istek orası tartışılır bu herkes için böyle, hpvnin bilincinde olmak güzel ama hayatımıza engel etmek de bizim zaafımız günü gelip hayat arkadaşımı bulduğumda birlikte test olmak isterim sonra da birlikte savaşıp negatifleri aldıktan sonra da izole bir cinsel hayat ile yoluma devam etmek istiyorum, bu daha gerçekçi çünkü çok az insanda hpv sigil ile belirti veriyorken ben şimdi atlatıp sonra biriyle birlikte olduğumda tekrar başa mı saracağım en iyisi hayat arkadaşını bulduktan sonra savaşmak olur bence, Clouds kontrolüne kesinlikle git bide şöyle bişey ogrendim korunmasız ilişkide sünnetli erkekten kadına geçme olasiligi eger erkekte sigil yok ise yüzde 2ymiş, kadından erkeğe geçme ihtimalide yüzde 28,Ne kadar doğru bilmiyorum ama hem bu seferki kontrolüne git hemde devam eden hayatında her 3 senede 1 gitmeyi ihmal etme, hpv kanser etmez kontrolsüzlük kanser eder

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı kaanbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gönül işleri olmadan da insan sevilir sever de bunun bir sevgili, insan olması şart değil. Negatif olmanın verdiği sevincini kim verebilir ki
    Alıntı Ajdarha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok mesela ben varım , ben Süleyman Engin AKHAN'a lk hpvyi ogrendiğimde( henüz siğilim yok ve test sonucu gelmedi emin degilim pozitif oldugumdan) 21 yaşındayım hpvden korkuyorum, eğer pozitifsem atlatıp hayatıma tek eşli devam etmek istiyorum gibi bir şey yazmıştım, o da " çok endişe etmene gerek yok, ilk 8 ayda siğil çıkar çogunlukla ama hpv bulaşıpta siğil olmama ihtimali daha yüksek, duşuk riskliler ortalama 9 risklilerde ortalama 17 ayda temizlenir, 21 yaşındasın hayat öyle tek eşli falan gitmez mutlaka korun" demişti.Ben de aslında hep keşke hpvnin var olabilme ihtimalini hiç öğrenmeseydim diyorum bu kadar fazla insanda olan bu kadar basit virüsle kafayı bozduk ama en nihayetinde yine hayatıma tek eşli devam etmek istiyorum ama ne kadar gerçekci bir istek orası tartışılır bu herkes için böyle, hpvnin bilincinde olmak güzel ama hayatımıza engel etmek de bizim zaafımız günü gelip hayat arkadaşımı bulduğumda birlikte test olmak isterim sonra da birlikte savaşıp negatifleri aldıktan sonra da izole bir cinsel hayat ile yoluma devam etmek istiyorum, bu daha gerçekçi çünkü çok az insanda hpv sigil ile belirti veriyorken ben şimdi atlatıp sonra biriyle birlikte olduğumda tekrar başa mı saracağım en iyisi hayat arkadaşını bulduktan sonra savaşmak olur bence, Clouds kontrolüne kesinlikle git bide şöyle bişey ogrendim korunmasız ilişkide sünnetli erkekten kadına geçme olasiligi eger erkekte sigil yok ise yüzde 2ymiş, kadından erkeğe geçme ihtimalide yüzde 28,Ne kadar doğru bilmiyorum ama hem bu seferki kontrolüne git hemde devam eden hayatında her 3 senede 1 gitmeyi ihmal etme, hpv kanser etmez kontrolsüzlük kanser eder

Ben o inançtan çok uzaklaşmaya başladım Ajdarha,ama dilerim ki Allah sana yakın kılar o yol arkadaşını.. umarım🙏🏻

Korumadan birlikte olmadım,ama hpv’nin çok kolay dağıldığını biliyoruz hepimiz birlikte olduğum o adamda da hpv olmadığını sanmıyorum siğili olmasada..

Bilmiyorum,gidip gitmeme konusunu.. ondan bile uzaklaştığımı hissediyorum.