Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cinsel diyeti bozmak.

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Cinsel diyeti bozmak.

sende bulursun, özellikle kış aylarında içlik giyenlerle halısahada defans oynayanlara dikkat et bu adamlar çogunlukla gerçekten baba adamlar olurlar ilkokuldan beri bu camiadayım içlik+halisaha defanscıyım bu ekibi tanırım çok kaliteli mizah döner, efendilik bir hayat tarzı olmuştur bu adamlar için, tek sorunları çekingen olurlar bu yüzden biraz zorlanırlar ilişki kurma konusunda ama buz gibi havadaki sıcak kalorifer peteğine dayanmak gibidir bu adamlara sarılmak, orta seviyeden üst seviyeye doğru göbekli olurlar genelde.Kriterlerine bunları ekle bide genelde instagram kullanmayız kullanırsakta 100-150 takipçi onlarında 99 u erkek olur diğerleri akraba.En nihayetinde içlik giyen adamda p*çlik
    olmaz.

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Ajdarha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sende bulursun, özellikle kış aylarında içlik giyenlerle halısahada defans oynayanlara dikkat et bu adamlar çogunlukla gerçekten baba adamlar olurlar ilkokuldan beri bu camiadayım içlik+halisaha defanscıyım bu ekibi tanırım çok kaliteli mizah döner, efendilik bir hayat tarzı olmuştur bu adamlar için, tek sorunları çekingen olurlar bu yüzden biraz zorlanırlar ilişki kurma konusunda ama buz gibi havadaki sıcak kalorifer peteğine dayanmak gibidir bu adamlara sarılmak, orta seviyeden üst seviyeye doğru göbekli olurlar genelde.Kriterlerine bunları ekle bide genelde instagram kullanmayız kullanırsakta 100-150 takipçi onlarında 99 u erkek olur diğerleri akraba.En nihayetinde içlik giyen adamda p*çlik
    olmaz.
    Hahahahahh Ajdarha,hiç gülecek durumda değildim. Arka fonda İbrahim Erkal çalıyor ama sen yine de güldürdün beni. Saygılar... ben tenis cortundan çıkıp,halı saha çevresine doğru bi tur atayım artık 😁 yazın ayırt edemicez ama,yazın içlik giymiyolardır. Yanlış adamlara denk gelmeyelim?

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yazında bazen alevli kapri giyerler üstünede kaslı olmayan vucut yapisina rağmen siyah atlet giyerler, bi ara tenis oynadım tenis camiasında uzak dur fena yan basarsın tenis,golf,yüzme bu sporlar tehlikeli.Bilardo,halısaha,101,batakçı tayfadan çok nadir yanlış adam çıkar."sevme"yi Duygu Kutlu'dan dinle bir de vakit bulunca kontrole de kesin git ihmal etme Dünyada rahim agzı kanseri çok azalmış ücretsiz test merkezleriyle teşviklerden sonra, genital kanserler en kolay atlatılan, erken teşhise tedaviye hızlı cevap veren türler 3 yılda 1 smear atlama üşenme

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Lütfen tedavini aksatma kontrolünü olmak zorundasın yoksa hep için içini yiyecek ilişkiye girdin diye de böyle umutsuz olma ne olursa olsun bırakma kendini. Varlığını o aptal virüse bırakma şuan zor günler geçiriyorsun anlıyorum seni ilişkiye girmiş olman hayatın sonu değil yaşadın bitti olacak olan neyse zaten oldu ama sen üstesinden gelemeyecek biri değilsin birde bunun pişmanlığıyla bağışıklığını düşürme bu virüsün sana daha fazla eziyet etmesine izin verme biz çok güçlüyüz hpvyi yenmenin en etkili yolu onu yok saymak

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

selam geçmiş olsun clouds, bazen istek ve arzularımıza karşı gelemiyoruz sen yine tedavini aksatma, umuyorum ki korunarak birlikte oldunuz?

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam geçmiş olsun clouds, bazen istek ve arzularımıza karşı gelemiyoruz sen yine tedavini aksatma, umuyorum ki korunarak birlikte oldunuz?
    Benimki istek ve arzu değildi sanırım,hırstı.. tükenmişlikti.

Korunduk