Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oral Hpv Vücuttan Atilir mi?

Durum
    Hpvli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Oral Hpv Vücuttan Atilir mi?

Alıntı asliasli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok sevindim bu bilgiyi duyduğuma bence bende de yoktur o zaman boşuna kasvet yapmayayım. bazen dilime bişeyler takılıyor hep aklıma hpv geliyordu. içim rahatladı
    Valla Aslı o takilmalari filan o kadar iyi bilirim ki her sabah disimi fircalarken 20 25 dk boyunca agiz icini kontrol ediyordum ayna karsisinda tat tomurcuklarini sigile benzetttigim bile oldu cok kez bademcik sisiyor aha kanser geliyor diye kendi kendimi yiyordum.
    2 farkli kbb ye gitttim derdimi anlattim ikiside bogaz bademcik ses teli dudak agiz boslugu temiz sorun yok dedi varolsa bile yakiyoruz aliyoruz dedi. Kanser olusumu icin on yillar gecmesi gerekiyormus. Ki onun icinde hic mudahale ettirmiyor olmak gerekiyormus.
    Son gittigim doktor teste yonlendirdi test sonucu negatif ama hala arada bir aynaya bakiyorum icerde bisey var mi diye 🙈

Durum
    ancient - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

gittiğiniz kbbcileri veya laboratuvarları yazabilir misiniz?

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hangi kbb cilere gittiniz bilgilendirir misiniz?

Durum
    Krayon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

bir ay önce hpv 11,18,45,52 tiplerini taşıdığımı öğrendim.kolkoskopi yapıldı.cin 1 çıktı.ben genital siğillerimden ve cin1 tanısından çok oral hpv ye takılıyorum.gittiğim kbb doktoru,ağzımın içinde çıkan damak ve yanak larda çıkan şişliklerin hpv olmadığını ancak bunun tanısının parça alınmadan konulamıyacağını söyledi.içim hala rahat değil.çünkü oral ilişkim olduğunda ağzımda yara vardı.