Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oral Hpv Vücuttan Atilir mi?

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Oral Hpv Vücuttan Atilir mi?

Şimdi çatal kaşık öpüşme ile geçiyosa bence bundan korunmanın yolu yok sayılır 21 yaşındayım bu yaşıma kadar banko kapmışımdır.Belki oral seks ile geçiyodur ama bence kaşık catal bardak opüşmek opmek falan hic sanmıyorum, boyle bir durum olsaydı yeni doğan bebekler için aileleri uyarmazlarmıydı 1 bebegi 1 günde kaç kişi kaç defa öpüyor belli değil, onun dışında hpv genitalde de aynı oralda da aynı bu yüzden bağışıklıkla ikiside negatif olmalı,Oral hpv testini nerde nasıl yaptılar ? devlette ucretsiz yaptirabiliyor muyuz

Durum
    Hpvli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Ajdarha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi çatal kaşık öpüşme ile geçiyosa bence bundan korunmanın yolu yok sayılır 21 yaşındayım bu yaşıma kadar banko kapmışımdır.Belki oral seks ile geçiyodur ama bence kaşık catal bardak opüşmek opmek falan hic sanmıyorum, boyle bir durum olsaydı yeni doğan bebekler için aileleri uyarmazlarmıydı 1 bebegi 1 günde kaç kişi kaç defa öpüyor belli değil, onun dışında hpv genitalde de aynı oralda da aynı bu yüzden bağışıklıkla ikiside negatif olmalı,Oral hpv testini nerde nasıl yaptılar ? devlette ucretsiz yaptirabiliyor muyuz
    Beni kimse uyarmadi mesela o kadar doktor mesela muhtemelen oral seks sonrasi bulasan vurusu atesli bir opucukle partnerine aktarabiliyorsun. Dusuk bir ihtimalde olsa bu varmis.
    Istanbulda bu oral hpv testini yapan özel lablar var devlette yapiyorlar mi bilgim yok haseki de gelisim yapiyor calkanti ile
    Mavilab da suruntu ile yapiyormus
    Ama gectigimiz gunlerde biri konu acmis iki labda yapilan testler birbirini tutmuyor birinde farkli tip digerinde farkli tip cikti hangisi dogru bilmiyorum hatta genitalde negatif cikti diye....
    Ha bugun baska bir test sonucu gecti elimize 18-56 vardi 1 yil sonunda 16-59-39 a cevirmis.
    18-56 gitmis 16-59-39 olmus.
    Yani bu virus tip degistirebiliyormus

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

ben maviye sordum 600 dediler fiyata 4 örnek alıyoruz kesin sonuç alırsın dediler, gelişim ne diyo testin doğruluğuna ve fiyatına

Durum
    ancient - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

katılıyorum hpvde en önemli şey stres seviyesini düzende tutmak. hpvnin yeri farketmiyor. bağışıklık hücreleri temizliyor sonuçta virüsü.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Ajdarha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben maviye sordum 600 dediler fiyata 4 örnek alıyoruz kesin sonuç alırsın dediler, gelişim ne diyo testin doğruluğuna ve fiyatına
    Fiyatlar ayni mavi sanirim suruntu ile aliyor
    Gelisim calkanti ile gerci ben domtorun versigi kagitla gittim onda calkantiyla yaziyordu sanirim. Belkide o yüzden öyle yapmista olabilirler...
    Sonuc bugün cikacakmis bakalim.
    Negatifse 2-3 gün pozitifse 1 hafta demislerdi bakalim ne cikicak

Durum
    Tecrübeli Üye

Bugün test sonucunu aldim oral bölgede hpv negatif....

Durum
    Blackrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Genital bölgede hpv pozitif isiniz ve kaç oral ilişkiniz oldu

Durum
    asliasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

çok şükür @hpvli28.. oral hpv başlıklarını okumaya bile korkuyorum. geriliyorum ve aklıma düşüyor takıntı yapıyorum. ama bir yandan da kolay bulaşmadığı söyleniyor her seferinde, içimi biraz rahatlatıyor. sen bize aktarırsan çok iyi olur oral ilişki sıklığını fln en azından muhakeme yapmış oluruz.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı asliasli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok şükür @hpvli28.. oral hpv başlıklarını okumaya bile korkuyorum. geriliyorum ve aklıma düşüyor takıntı yapıyorum. ama bir yandan da kolay bulaşmadığı söyleniyor her seferinde, içimi biraz rahatlatıyor. sen bize aktarırsan çok iyi olur oral ilişki sıklığını fln en azından muhakeme yapmış oluruz.
    Oral iliski sıklıgım hemen hemen ayda 8-10 defa oluyor. Oral hpv riskini sordugumda bikac doktor cok nadir oldugunu söylemisti. Hatta jinekolog onkologlara sordugumdada cok nadir oldugunu soylemislerdi.kbb dende ayni cevaplari aldim.
    Son gittigim kbb teste yonlendirdi. Hem esim hem ben ikimizde test yaptirdik. Ikimizin test sonucuda negatif.
    3.5 yildir evliyiz. Genitali biliyorduk oral risk bizim icin buyuk korku olmustu dun aldigimiz sonuclara göre sorun yok. Agiz florasi koruyabilmiyormus sanirim

Durum
    asliasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

çok sevindim bu bilgiyi duyduğuma bence bende de yoktur o zaman boşuna kasvet yapmayayım. bazen dilime bişeyler takılıyor hep aklıma hpv geliyordu. içim rahatladı