Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc ile 3. Ay

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc ile 3. Ay

Merhaba arkadaşlar ahcc ile 3.ay içerisindeyim hala siğil çıkıyor bu durum normal mi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc ile 3. Ay

4.ayda siğil çıkarsa biraz dirençli olduğunu gösteriyordur bence. Kendinize iyi bakıp düzenli kullanıyorsunuz değil mi? İlişki yok, kendine iyi bakma var mı?
    Önceden ne kadar siğil çıkarıyordunuz? Hala siğilinizin çıkması normal bıçak gibi bir anda kesilmeyebilir ama azalma varsa iyiye gidiyordur durum.

Durum
    Özel Üye

Kesinlikle çok iyi bakıyorum ilişki zaten yok alkol sigara hiç olmadı her gün ahcc yeşil çay propolis badem ceviz meyve kurusu c vitamini pekmez tahin vs tüketiyorum en son 2. Ayımda kontrole gittim şu an 3. Ay içerisindeyim ay sonu kontrolüm var siğil sayısı 3-4 civarı çıkıyor azalma ya da artma olmadı aynı sadece ufak çıkıyor normal mi sence Arya ahcc yi 8 ay kullanmayı planlıyorum

Durum
    Özel Üye

Kefiri ve çörek otu sarımsağı yazmamışım özellikle kefiri her gün tüketiyorum

Durum
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle çok iyi bakıyorum ilişki zaten yok alkol sigara hiç olmadı her gün ahcc yeşil çay propolis badem ceviz meyve kurusu c vitamini pekmez tahin vs tüketiyorum en son 2. Ayımda kontrole gittim şu an 3. Ay içerisindeyim ay sonu kontrolüm var siğil sayısı 3-4 civarı çıkıyor azalma ya da artma olmadı aynı sadece ufak çıkıyor normal mi sence Arya ahcc yi 8 ay kullanmayı planlıyorum
    Bence 8 ay kullanacaksan illaki bitecektir canım, gayet güzel kendine de bakıyormuşsun neden evham yapıyorsun. Sen bu durumu unut, boşver biraz hayatın akışına bak. Her dk sigil cıkacak mı diye bekledikçe bütün odağını buna yöneltmiş olursun ve yıpratır seni.
    4.ayda sigil cıkarıp 6.ayda negatif olan kişi var forumda o yuzden güven kendine ve yaptıklarına, ne güzel bir sürü şey yapıyorsun.

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

test oldum sonuclari bekliyorum eğer pozitif gelirse ahcc kullanmayı düşünüyorum fiyatlar konusunda bilgilendirir misiniz aylık ne kadara geliyor ?

Durum
    Admin

Alıntı Ajdarha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    test oldum sonuclari bekliyorum eğer pozitif gelirse ahcc kullanmayı düşünüyorum fiyatlar konusunda bilgilendirir misiniz aylık ne kadara geliyor ?
    Selam ajdarha
    0542 487 21 22 bu numarayı arayarak ya da whatsapptan yazarak bilgi alabilirsin sadece fiyat değil birçok konuda benden bile fazla bilgi sahibiler ahcc konusunda. E tabi bunu getiren kişilerin çok daha iyi bilgi sahibi olması normal. Aklındaki her konuyu sorabilirsin eğer pozitif çıkarsan.

Durum
    Özel Üye

Çok haklısın Arya bu durum hep aklımda her an aklımda çok yıprattım kendimi dediğin gibi elimden geleni yapıp düşünmemeye çalışıcam çok sağol

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Selam Arya çok sağol yazdım numaraya cevap bekliyorum.

Durum
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok haklısın Arya bu durum hep aklımda her an aklımda çok yıprattım kendimi dediğin gibi elimden geleni yapıp düşünmemeye çalışıcam çok sağol
    evet inan bana hpv psikolojinden etkileniyor ciddiyim, zaten amacı da bu psikolojini bozuyor aşırı endişe yapıp.. lütfen unut bırak çıksın 1 ay daha cıksın siğil ama bu konuyu kafanda rafa kaldır daha 5 ay var önünde 8 ay kullanacağın için.