Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artık ben de negatifim

Durum
    rhcp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Artık ben de negatifim

Tam olarak nasıl bir tedavi ve süreç geçirdiniz her türlü tavsiyelere açığız çok geçmişler olsun

Durum
    Hpvzede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı rhcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam olarak nasıl bir tedavi ve süreç geçirdiniz her türlü tavsiyelere açığız çok geçmişler olsun
    Çok teşekkür ederim.Aslında ilk postta paylaştıklarımdan farklı bişey yapmadım.öğrenir öğrenmez Ahcc başladım ve 6 ay kullandım,aşımı oldum,kondilomlar alındı,3 ay kadar propolis kullandım.sigara yok zaten.tam olarak gergin bir süreç geçirdim.takmamaya çalıştım ama çok da başarılı olamadım.açıkçası tip 11 geçer ama 16 inatçı o pozitif çıkar diye düşünüyordum ikisi de negatif geldi.

Durum
    rhcp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cok sevindim sizin adiniza ben de ekimden beri ahcc ve lezyonlar icin de deflagyn kullaniyorum sigil yok bende, umarim benim de gecer gider ekimden beri hayatim farkli bir hal aldi insani maddi manevi yoran bir surec gercekten Allah hepimize yardim etsin.

Durum
    Hpvzede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı rhcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok sevindim sizin adiniza ben de ekimden beri ahcc ve lezyonlar icin de deflagyn kullaniyorum sigil yok bende, umarim benim de gecer gider ekimden beri hayatim farkli bir hal aldi insani maddi manevi yoran bir surec gercekten Allah hepimize yardim etsin.
    Evet çok haklısınız insan maddi manevi sarsılıyor.Allah beterinden saklasın tabi.Umarım siz de en kısa zamanda güzel sonuçlar alırsınız.

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Hpvzede Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim.Aslında ilk postta paylaştıklarımdan farklı bişey yapmadım.öğrenir öğrenmez Ahcc başladım ve 6 ay kullandım,aşımı oldum,kondilomlar alındı,3 ay kadar propolis kullandım.sigara yok zaten.tam olarak gergin bir süreç geçirdim.takmamaya çalıştım ama çok da başarılı olamadım.açıkçası tip 11 geçer ama 16 inatçı o pozitif çıkar diye düşünüyordum ikisi de negatif geldi.
    Adınıza çok sevindim, siz hangi doktora gidiyordunuz bilgi verebilir misiniz?