Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artık ben de negatifim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Artık ben de negatifim

Alıntı Hpvzede Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arya.hep diyordun ya negatif olunca bir daha uğramıyorlar foruma,keşke paylaşsalar diye.ben de aynısını yapmamak adına bu paylaşımda bulundum.şimdiye kadar yaptığın bilgilendirmeler için ben de sana teşekkür ederim.
    Evet canım cok incesin cok sagolasın, ben bunu kendim icin istemiyorum tamamen üyelerin moral ve motivasyonu icin istiyorum. Onlara çok iyi geliyor, mesela @umudumvar biraz kaygılı, biraz sabretmesi lazım, bu yazı ona iyi gelmiştir
    tekrar emek verip yazdıgın icin teşekkür ederim, yeni hayatına bembeyaz bir sayfa aç! beni unutma

Durum
    muhendiskiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok sevindim çok tebrik ederim Umarım böyle umut dolu haberler almaya devam ederiz...Ben de hpv16 sahibi bir kadın olarak önümüzdeki ay test yaptıracağım negatif olduğumu hissediyorum eğer hislerim doğruysa hemen gelip buraya yazacağım

Durum
    ayşe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Moral bozmak istemem ancak smear negatif, hpv pozitif de olabilirsiniz. Hpv herkeste cin lezyonu yaratmıyor. Benim de Şubat 2019 smear negatif hpv 18 33 pozitif, ağustos ayı kolposkopide cin2, Ocak 2020'de ise smear yine negatif geldi ve hala kendimi hpv negatif olarak göremiyorum. (Leep olmadım.)

Durum
    Hpvzede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı muhendiskiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sevindim çok tebrik ederim Umarım böyle umut dolu haberler almaya devam ederiz...Ben de hpv16 sahibi bir kadın olarak önümüzdeki ay test yaptıracağım negatif olduğumu hissediyorum eğer hislerim doğruysa hemen gelip buraya yazacağım
    Çok teşekkür ederim.umarım siz de güzel sonuçlarınızı elinize alırsınız 😊

Durum
    Yeni Üye

Alıntı ayşe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Moral bozmak istemem ancak smear negatif, hpv pozitif de olabilirsiniz. Hpv herkeste cin lezyonu yaratmıyor. Benim de Şubat 2019 smear negatif hpv 18 33 pozitif, ağustos ayı kolposkopide cin2, Ocak 2020'de ise smear yine negatif geldi ve hala kendimi hpv negatif olarak göremiyorum. (Leep olmadım.)
    Lütfen bozmayın moralinizi.dediğiniz doğru o yüzden smear yanında mutlaka hpv dna baktırmak lazım.benim hep öyle yapıldı ve tedaviler sonunda hpv negatif çıktı.6 ay sonraki kontrolde yine hpv dna ve genotiplendirme isteyeceğim tam emin olmak için.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet canım cok incesin cok sagolasın, ben bunu kendim icin istemiyorum tamamen üyelerin moral ve motivasyonu icin istiyorum. Onlara çok iyi geliyor, mesela @umudumvar biraz kaygılı, biraz sabretmesi lazım, bu yazı ona iyi gelmiştir
    tekrar emek verip yazdıgın icin teşekkür ederim, yeni hayatına bembeyaz bir sayfa aç! beni unutma
    Valla unutmak pek mümkün olmayacak herhalde 😄 tekrar çok teşekkür ederim ☺

Durum
    ayşe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Geçmişler olsun, o da negatif gelir umarım.

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

umarım bir sonra ki kontrolde negatif gelir ve kafanızdaki endişelerden arınmış olursunuz. merakımı maruz görün siğiller için neden genel anestezi yapıldı? Aşı birçok hastanın yan etkilerinden dolayı muallakta kaldığı konu, aşı olmadan önce alerji testi yapıldı mı ayrıca aşı periyotları hakkında bilgi verebilir misiniz*

Durum
    Yeni Üye

Alıntı kaanbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umarım bir sonra ki kontrolde negatif gelir ve kafanızdaki endişelerden arınmış olursunuz. merakımı maruz görün siğiller için neden genel anestezi yapıldı? Aşı birçok hastanın yan etkilerinden dolayı muallakta kaldığı konu, aşı olmadan önce alerji testi yapıldı mı ayrıca aşı periyotları hakkında bilgi verebilir misiniz*
    Benimkiler siğil diyemeyeceğimiz büyüklükteydi.tabanı çok geniş iki tane kondilom vardı ve çok hassas bir bölgede olduğu için acısı çok olacak dedi dr.zaten iyileşmesi bile 1 ay sürdü.aşı için bir test yapılmadı.ilk dozu yaptıktan sonra 2. ayda ve 6.ayda toplamda 3 doz şeklinde yapıldı.birkaç doktor arkadaşım var ve ben bu konuyu açtığımda hepsi daha öğrenciyken yaptırdıklarını,raporlanmış ciddi yan etkisi bulunmadığını söylediler.kullandığımız en ufak ilacın bile etkisi tabii ki bünyeden bünyeye değişir ama bende şimdilik bir etki yapmadı umarım gelecekte de olmaz.iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı ayşe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmişler olsun, o da negatif gelir umarım.
    Çok teşekkür ederim.inşallah 🙏🏼