Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artık ben de negatifim

Durum
    Hpvzede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Artık ben de negatifim

Herkese merhabalar.Bundan tam 6 ay önce hpv ile tanışıp kendimi bu forumda bulduğumda bir söz vermiştim.Şayet bir gün negatif olduğumu öğrenirsem hemen buraya girip yazacağım diye.Çünkü bu hastalıkta insan tutunacak bir dal,bir umut arıyor ve bugün gördüm ki negatif olan insanların söyledikleri doğruymuş.Akıntı şikayeti ile başladı benim hikayem ve doktorum farketti vajina içindeki kondilomları.smearde bişey yoktu ama tiplemede 11 ve 16 pozitif çıktı.doktorum hemen aşı önerdi çünkü artık aşılar eskiden söylenenin aksine bağışıklık üzerinde etkili olup vücuttan hpv atılmasına yardımcı oluyor ve siğil oluşumunda da gerileme sağlıyor dedi.bunu dermatolog arkadaşım da teyit ettikten sonra aşıları yaptırdım.genel anestezi ile kondilomlar alındı.ben onlar alınmadan önce Ahcc kullanmaya başlamıştım bile ve 6 ay boyunca düzenli kullandım.3 ay kadar beeo suda çözünen propolis kullandım ama devam edemedim ona.sigara zaten kullanmıyordum.kafama takmamaya çalıştım ama olmadı açıkçası cehennem gibi bi 6 ay geçti diyebilirim.doktorum Ahcc yi bilmiyordu ben kullanmaya başladıktan 3 ay sonra kontrole gittiğimde araştırmış ve bununla 3 ayda bile negatif olan insanlar varmış istersen gelmişken tipleme de yapabiliriz dedi ama zaten 6.ayda smear bakılacak bir de bir sürü para vereceğim diye istemedim. süreç içinde kontrollere gittim tekrarlayan siğilim de yoktu.yanlış negatifliğe karşın doktor rahim ağzından bir kaç yerden,eskiden kondilom çıkan yerden bir kaç örnek aldı.umarım bir sonraki kontrolde de aynı tablo ile karşılaşırım.bu virüs ile savaşan herkese kolaylıklar diliyorum .

Durum
    asliasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Artık ben de negatifim

Tebrik ediyorum, senin adına çok sevindim ama kendi adıma üzüldüm. umarım bir gün bende negatif olurum.

Durum
    Yeni Üye

Eğer mesaj kendinizi kötü hissetmenize neden olduysa çok üzülürüm 😔 Paylaşmamın nedeni aylarca negatif olan insan var mı diye araştırmam,olanların hikayesini okuyup içimi umutla doldurmam.çünkü benim pozitif düşünmemi sağlayan tek şey negatif olanların haberiydi.istedim ki gerçekten de negatif olunuyormuş bilinsin.

Durum
    Yeni Üye

e negatifim
    Eğer mesaj kendinizi kötü hissetmenize neden olduysa çok üzülürüm 😔 Paylaşmamın nedeni aylarca negatif olan insan var mı diye araştırmam,olanların hikayesini okuyup içimi umutla doldurmam.çünkü benim pozitif düşünmemi sağlayan tek şey negatif olanların haberiydi.istedim ki gerçekten de negatif olunuyormuş bilinsin.

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Umarım bir gün ben de...

Bu süre zarfında hiç birlikteliğin olmadı değil mi ?

Durum
    Yeni Üye

Eşimle korunarak birlikte olduk ama sayısı çok azdır.

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Adınıza çok sevindim..

Ben 10 aydan uzun bir süredir cinsel diyetteydim,ahcc kullanmasam da daima iyi yöne ve gıda takviyelerine yöneldim. Eskiden yeneceğime daha çok inansam da son zamanlarda bi o kadar uzaktım. Dün zaten büyük bir hata yaptım.. bu vakitten sonra yenmem o kadar kolay olmayacak. Sizin adınıza çok mutluyum

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Paylaşım için teşekkürler sizin adınıza çok sevindim siteye girdiğimizde depresif paylaşımlar yerine böyle umut verici paylaşımlar görmek isteriz umut oldunuz teşekkürler aşı konusunda ben kararsızım bazı doktorlar zaten bulaşmış yaptırmana gerek yok bazıları da yaptır diyor bense yan etkilerinden korkuyorum bir yanım da yaptırmak istiyor çok kararsızım bu arada siğil oluşumu ahcc kullanımından ne kadar süre sonra son buldu tşkler

Durum
    Blackrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Adınıza gercekten çok sevindim aşı 3 doz mu yaptırdınız ve kolkoskopi oldunuzmu hiç

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Gardasilde sekli hpvye benzeyen mayalar varmış, maya ve lateks alerjisi olanlar dışında yan etkisi olamıyormuş maya bazlı olduğu için, diğer aşılarda ölü virüs oluyor galiba hep b de falan o yüzden yan etkisi olabilir diyolar.Gardasilin yan etkisi olamaz alerjiniz yoksa diye okudum bir yerde de nerde olduğunu hatırlamıyorum, ben de olmadım aşıyı ama pozitif olursam yaptırmam heralde negatif olana kadar en azından, bide bu aşı amerikada herkese uygulanıyor yeşil kart alıp pasaport çıkartırsanız ulkeye girerken yapıyorlamış hpv aşısının 9lusunu.