Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mavi lab soru

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Mavi lab soru

1-2 gün içinde Mavilab'a gidip test olacağım, erkeğim, şüphemin üzerinden 4 ay geçti ilk defa test olacağım inşallah temiz gelirim ama bakalım ne gelecek kendimi pozitife hazırladım, sormak istediğiniz bir soru varsa lab doktoruna sorabilirim, test negatif gelirse başka test olmayı düşünmüyorum daha önce birkaç yorum da deney linkini atmıştım 1 penil 1 üretral örnek ile 50 erkek taşıyıcıyı test edip 50 sinide pozitif almış mavilabta 4 penil 1 üretral örnek alıyomuş bu yüzden güvenilirliği çok yüksek olur diye düşünüyorum aynı yerde daha önce kan ve idrardan cybh'lar a da baktırmıştım bana güven veriyorlar konuşmalarıyla önerileriyle, bide 3 kere mavilabta hiv testi oldum ilki doğru zamanda yapılandı ikincisi tehit testiydi yaptırmamı onerdiler mavilabtan, 3.sünü diğer ikisinden 2 ay sonra ben yaptirmak istedim kabul etmediler boşuna paranı harcama dediler aynı gün akşam tekrar gittim psikolojik olarak atamıyorum kafamdan diye negatif gelecek ama yapalım için rahat edecekse dediler diğer testleride tekrar etmek istedim boşuna para harcıyorsun parana yazık olur dediler bende etmedim sonuç olarakta negatif geldi dedikleri gibi yani para için iş yaptıklarını duşunmuyorum en azından beykent şubesinin öte yandan ilk hıv suphesiyle gittiğimde hikayemi anlattım pozitiflik olabilir eğer pozitif gelirse testi doğrulamak için gondereceğiz ve tedavi konusunda sizi yonlendiririz demişlerdi yani avutmak için yalan da söylemiyorlar ki ben bunları duyarken bileklerimi kessem yoksa kendimi mi assam diye seçim yapıyodum pozitif gelirse eğer diye neyse ki hepsi negatif geldi umarım hpv de negatif gelir mavilab beykent şubesini her konuda öneririm.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Mavi lab soru

Hayırlı haberlerını beklıyoruz üçret ve testin güvenılırgı hakkında testı yaptırdıktan sonra buraya bilgi verebılırsın

Durum
    Kıdemli Üye

Az önce örneği verdim, 4 cubukla doktor aldı biri penis ucundan çok az iceriden üretral örnek, diğer 3 üde testis penis ve kasıklardan penil örnek olacak şekilde, fiyatı 600 lira oral test olmamı da önerdiler onu olmadım oda 600 lira aynı şekilde onda da 4 önerk alıyolarmış, test sonucuna kesin dediler eğer negatif çıkarsa genital hpv taşımıyormuşum kesinlikle öyle dediler onun dışında pozitif çıkarsa ne olur dedim tipine göre bir kaç bağışıklık güçlendirici kullanman gerekebilir 1-2 senede temizler bağışıklığın dediler sonuclar cuma gününe kadar gelecekmiş başka sorun olursa sonuçlar geldiğinde sorarım doktora yine

Durum
    Sekizyüzsekiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Dostum merhaba, ben de mavilaba örnek vermiştim negatif çıktı belki görmüşsundur. Ama peniste kararma, ağrı şişlik gibi bi cok kanser belirtisini aynı anda yaşıyordum. Hala da geçmedi. Bu yüzden senden ricam seni nasıl bilgilendirdiler beni de bilgilendirir misin? Sonuç%100 muymus internette erkege test yok deniyor çünkü... Sana kesin dediler mi?

Durum
    Kıdemli Üye

seni hatırlıyorum, şişlik morarma zorlamadan olmuş olabilir bende bi ara şişlik olmuştu urologa gittim zorlamışsın biraz dedi apranax adında iltihap sökücü verdi 2-3 günde geçti, Mavilaba girdim önce girişteki masa da duran kadınla konuştum ödemeyi alan kişi, negatif gelirse kesin midir bazı yerlerde erkeklere kesin test yapılmıyor diye okudum dedim oda negatif alırsan kesin negatiftir dna testi yapıyoruz yanlışlık olmaz dedi sonra bir hemşire geldi ben beklerken (aynı hemşire telefonla sonuç değerlendirmeyi arayinca da çıkıyor) onada aynı soruyu sordum oda açıklayıp kesindir dedi sonra doktoru çağırdı ornek alması için doktor örnek alırken onada bidaha sordum aynı soruyu oda hem penil hem uretral örnek aliyoruz sonuç doğrudur gibi bir sey dedi, ben bir deney linki atmıştım orda da 50 taşıyıcıdan alınan penil+uretral ornekle yapılan testlerde 50/50 pozitif geldiği yazıyordu, zaten erkeklerde yanlışlık olabiliyor testte denmesinin sebebi ornek alinan yerde virus olmaması ama mavilabta 1 tane içerden 1 çubukla kasıklardan 1 çubukla penis ve billurlardan 1 cubukla da kasık bacak arasındaki bolgeden ornek aldılar yani alınmadık yer kalmadı, sen bide testi 2 kere olmustun galiba guven kardeşim sende hpv yok zaten hpv morluk falan yapmıyor sadece penis cevrende ben benzeri şeyler çıkıyor acısız.Linki tekrar atarım aşağıya, penil+uretral %100, sadece penil %89, sasece üretral%50, sadece semen testi %10 pozitiflik vermis 50 taşıyıcıda kısaca deney bunu gosteriyor.

Durum
    Kıdemli Üye

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1828977/

bide bazı yerlerde sünnetli erkeklerde penis kanseri gelişmiyor diye okumuştum sen bi urologa git çozer sorunu i

Durum
    Özel Üye

Alıntı Ajdarha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1828977/

bide bazı yerlerde sünnetli erkeklerde penis kanseri gelişmiyor diye okumuştum sen bi urologa git çozer sorunu i
    Senın sonuclar cıktımı paylasırmısın cıktıysa

Durum
    Kıdemli Üye

Akşam 18 sularında çıkacakmış, paylaşırım çıkınca

Durum
    Özel Üye

Bende yaptırcam orda duruma göre

Durum
    Kıdemli Üye

Yaptıracaksan lablar arasından maviyi öneririm beykent şubesinde hem örnekleri doktor aldı hem de her sorumu cevapladı, 4 örnek aldılar yeterliydi bende siğil yok siğil varsa ordan da alırlar