Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yaklaşan kontrol

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yaklaşan kontrol

Selamlar

Leep ameliyatımın üzerinden bu ay 6 ay geçmiş oldu,önümüzdeki hafta kontrolüm var. Ve ben hem heyecanlı hem de biraz umutsuzum..

Hpv için ahcc kullanmadım ama yediğime içtiğime dikkat ettim,imutor,curcumin,siyah üzüm çekirdeği ekstresi gibi gıda takviyelerine yakın hissettim kendimi.. bana soracak olursanız bağışıklık sistemim bir önceki yıllara göre güçlüydü çünkü böyle delice hasta olduğum kışlar geçirirdim hiçte öyle olmadı. Ama çok sık nükseden hsv ataklarımı düşünmezsek..

10 aydan uzun bir süredir de cinsel diyet uyguladım,zaten kendimi ona açabileceğim kimse olmadı..Beni seven,arzulayan birini de hiç görmedim zaten. Duygusal darbeler hariç.

Şimdi bu ay yapılacak hpv testinde negatif geleceğime hiç inanmıyorum. Ve bunun bir zafer olabileceğine her geçen gün uzaklaşıyorum

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Yaklaşan kontrol

Bu kontrolde olmassa öbür kontrolde olur, bence bu sefer negatif olmamış olursan bide ahccyi dene ama bence riskli tiplerden taşımıyosan bu yaptıklarınla da negatif oldun olmadıysan bile ucundasın yani

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Ajdarha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kontrolde olmassa öbür kontrolde olur, bence bu sefer negatif olmamış olursan bide ahccyi dene ama bence riskli tiplerden taşımıyosan bu yaptıklarınla da negatif oldun olmadıysan bile ucundasın yani
    52 ve 56 pozitiftim en son.. belki de gittiğimse başka bir tiple daha tanışacağım bilmiyorum..

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@Cloudslove bende de 51 varken negatiflik olduğumu düşündüğüm anda ikinci testim de aklimda bile tutmadigim düsük bir ikinci tip daha türemişti. İnan ilki kadar koymuyor bir iki küfür edip rahatliyorsun 😊 Formda eski yazılan yazıları oku hepsi kus olup uçtu gitti bi Arya kaldi bizlerle 😊 Bugün olmasa yarın oyüzden canını sıkma. Hepimiz zaman zaman gücümüzü kaybediyoruz. Yalnızlık bazen iliklerime isliyor böyle zamanlarda bütün hırsımı sporda cikarıyorum. Sana da tavsiye edebilirim. Kulaklığını tak ve gücünü bosalt. Deniz Akkaya gecen gün bir gazete de cinsellik yaşamıyorum karin kaslarıma sarılıp uyuyorum demisti. Cok hoşuma gitti o söz..

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı sadeceben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Cloudslove bende de 51 varken negatiflik olduğumu düşündüğüm anda ikinci testim de aklimda bile tutmadigim düsük bir ikinci tip daha türemişti. İnan ilki kadar koymuyor bir iki küfür edip rahatliyorsun 😊 Formda eski yazılan yazıları oku hepsi kus olup uçtu gitti bi Arya kaldi bizlerle 😊 Bugün olmasa yarın oyüzden canını sıkma. Hepimiz zaman zaman gücümüzü kaybediyoruz. Yalnızlık bazen iliklerime isliyor böyle zamanlarda bütün hırsımı sporda cikarıyorum. Sana da tavsiye edebilirim. Kulaklığını tak ve gücünü bosalt. Deniz Akkaya gecen gün bir gazete de cinsellik yaşamıyorum karin kaslarıma sarılıp uyuyorum demisti. Cok hoşuma gitti o söz..

Deniz akkaya hadisin oradan