Sayfa 5 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 127 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Allokin Alfa aşısı.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Allokin Alfa aşısı.

Alıntı Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burdaki doktorlar kesin çözüm olarak bakıyorlar. Umarım herşey yolunda gider.

Bu arada admin,moderatör arkadaşlar eğer konuyu takip ediyorlarsa konuyu hpv tedavi yöntemlerine taşımalarını rica ederim. Allokin alfa hpvye karşı koruma sağlıyor ama sırf koruma için yapılacak bir aşı değil. Tedavi için kullanıyorlar burada
    selam @berk elbette tabii ki taşırım, doğru yeri orası zaten. Ben de takip ediyorum yazdıklarını alkolin alfa'nın yan etkilerini duydum bende çok sık rastlanıyor mu bilmiyorum tabi ama yine de yan etkisi ufak tefek(bas agrısı vb gibi) olmayan şeyler beni korkutur. Ama süreci senle takip ediyorum, yazdıkların için teşekkürler foruma katkıda bulunmuş oluyorsun ve üyelerimizde faydalanıyor

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Inş faydasi olur eğer kurtulursan kafile yapip geliriz ben giderim 1 dakka bile düsünmem

Durum
    Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Rica ederim ne demek. Türkiye’de bilinmeyen bir tedavi yöntemi olduğu için bildiklermi paylaşmak insani görevim.

@blacklotus inşallah olumlu sonuç aldığımda gelirsiniz doktorundan eczanesine aşıyı vurdurmasına elimden geldiğince yardımcı olurum elbette. Mayıs ayında hpvden arınmış olacağım %99 ihtimal

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Aslında forumda daha önce bu aşı konuşuldu ama yan etkileri de konuşuldu. @mustafa adlı bir üyemiz vardı yanlış hatırlamıyorsam o epey araştırdı ve üstüne düştü konunun ama sonucunda ya işe yaramadı ya da yan etkisi mi oldu bir şey oldu anlamadım o konuya ilgimiz kesildi. Ben alkolin alfanın yan etkilerinden korkan biriyim o yuzden seçenek olarak hiç düşünmedim ama iyi gelişmeyi de, kötü gelişmeyi de göz alan için 3 ayda kısa süreli bir çözüm.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim ne demek. Türkiye’de bilinmeyen bir tedavi yöntemi olduğu için bildiklermi paylaşmak insani görevim.

@blacklotus inşallah olumlu sonuç aldığımda gelirsiniz doktorundan eczanesine aşıyı vurdurmasına elimden geldiğince yardımcı olurum elbette. Mayıs ayında hpvden arınmış olacağım %99 ihtimal
    Teşekkür ederiz paylaştığın için yardim edeceğin içinde bekliyorum sabırsızlıkla

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında forumda daha önce bu aşı konuşuldu ama yan etkileri de konuşuldu. @mustafa adlı bir üyemiz vardı yanlış hatırlamıyorsam o epey araştırdı ve üstüne düştü konunun ama sonucunda ya işe yaramadı ya da yan etkisi mi oldu bir şey oldu anlamadım o konuya ilgimiz kesildi. Ben alkolin alfanın yan etkilerinden korkan biriyim o yuzden seçenek olarak hiç düşünmedim ama iyi gelişmeyi de, kötü gelişmeyi de göz alan için 3 ayda kısa süreli bir çözüm.

Yan etkilerini gözünüzde çok büyütmeyin. Doktor bu ilacı reçeteye yazmadan önce birçok kan testi yapıyor. Ona göre ilacı yazıyor. ( ilacı reçetesizde almak mümkün ama doktor kontrolüyle kullanmak daha az riskli )

Durum
    Kıdemli Üye

Valla ins yan etkisi olmaz ben düşünmüyorum hic ben bu aşıyı araştırdım ama doktorlardan duyan bile yok oda niçin başına böyle bisey gelmeyen biri anliyamaz bizi bu her konuda aynı ben bu aşıya bilmiyorum icimden bir his güveniyorum bi yol gösteren ariyorum BERK seni çok yakından takip ediyorum habersiz bırakma bizi her ne olursa olsun teşekkürler simdiden

Durum
    Tecrübeli Üye

Kaldı üç aşı
    26.02.2020

Bugünde 1mg olan aşı nasıl bu kadar can yakabilir dedim kendi kendime 🙂
    Herhangi bir yan etki, şikayetim yok. Hpvyi unuttum koronavirüsüne kafayı taktım.
    Sabahtan beri maske almak için bakmadığım site kalmadı, hiçbir yerde stok yok. (Ukrayna)
    Kendim içinse allah canımı alsın. Tüm derdim 4 yaşındaki oğlum ve eşim 🙁

Durum
    Sporcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bizim de dört bir yanımızı sardı ülke olarak.buyuk şehirde yaşayanlar dikkat etsin.

Durum
    ahraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

geçmiş olsun maske bu virüste o kadar etkili değil işe yaramıyor burda hijyen çok önemli en önemlisi en az 30 sn elinizi yıkayın kalabalık yerlerden uzak durun

Bu Konu için Etiketler