Sayfa 6 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu
Toplam 127 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Allokin Alfa aşısı.

Durum
    Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Allokin Alfa aşısı.

28.02.2020
    4. Aşıyı oldum. Kaldı 2 aşı

Aşıyı vurdurmaya başladığımdan beri iş performansım düştü, genel bir yorgunluk, uyuma arzusu, tedirginlik var. Akşam 9 gibi uyumaya başladım. Aşıyla bağdaştırmamıştım ama son 1 haftadır bu şekilde. Aşının yan etkisi sanırım

Durum
    Sporcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Muhtemelen immün sistemin etkileniyor o yüzden modun düşük olabilir diye cahil tahmini yapabiliyorum

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    28.02.2020
    4. Aşıyı oldum. Kaldı 2 aşı

Aşıyı vurdurmaya başladığımdan beri iş performansım düştü, genel bir yorgunluk, uyuma arzusu, tedirginlik var. Akşam 9 gibi uyumaya başladım. Aşıyla bağdaştırmamıştım ama son 1 haftadır bu şekilde. Aşının yan etkisi sanırım
    Hadi Berk seninleyiz bize umut ol

Durum
    Tecrübeli Üye

@Sporcu , @eyluly ve diğer yorum yapan forumdaşlarımın hepsine teşekkür ediyorum. Yorum yapmanız, fikir üretmeniz banada tahmin ettiğinizden çok destek ve moral veriyor.

Eşim 3 aşı vurdurdu aynı şekilde halsizlik yaşadı ama şuanda düzeldi. Bugün işten eve gelip komple temizlik yapacak kadar enerjik

Bende halsizlik devam şimdilik. Onun haricinde vücutta herhangi bir alerjik reaksiyon göstermedi. Önümüzdeki 3 ayı hem kendi sağlığım için hemde hpvden çıkış yolunu size gösterebilmek için sabırsızlıkla bekliyorum.

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ukraynada corona virüsü varmi onun yüzünden gelemeyebiliriz sanirsam sana faydasi olursa bile

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Inş olurda bi şekilde bizde yaptirabiliriz ins türkiyeye getittirme şansımız varmiki bu aşıyı siz getirilmez demişsiniz ama bi sorsan eczaneye iyi olur bizim için

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@Berk benim de çok merak ettiğim bir konuydu bu asi ve sen bir nevi hepimiz adına kendini denek olarak anlatiyorsun. Gercekten kendi adıma sana çok minnettarım. Bizleri de düsünüp oralar da yardımcı olma isteğin muhteşem. Ben de diğer arkadaşlarla beraber gelişmeleri takip edicem. Eşin çocuğun ve sana bir ömür sagliklı yaşam dilerim. Ve umarim bu halsizliğin gelip geçicidir.

Durum
    Tecrübeli Üye

@sadeceben çok teşekkür ederim.

Eğer kesin sonuç almak istiyorum diyorsanız ilacı yerinden alıp vurdurmanız daha doğru olur. Bildiğiniz gibi eczanelere bu ilaçlar özel soğutmalı araçlarla dağıtılıyor. Benim evim ile ilacı aldığım eczane arası aracımla 10 dakikalık mesafe olduğu halde köpük kutusuyla, kutunun içerisinde buz bataryalarıyla evime getirip buzdolabına koyuyorum. Yani gerisini siz tahmin edin.

Aşıyı 2 derecenin altı veya 8 derecenin üzerinde 15dakika beklettiğinizde bozuluyor. 1mglık tüpün içerisinde toz şeklinde zaten. Kargo ile yollasam en hızlısı dhl 2 günde gelir ama buz bataryaları dayanmaz ilaç bozulur, uçakla türkiyeye giden birisine versem size ulaştırsa yine sıkıntılı çünkü maksimum 5 saat dayanabiliyor. ( buz bataryası daha fazla koyarız daha çok dayanır mantığı doğru değil, kutunun içerisinde 3 tane ufak buz bataryaları var ve daha fazla buz bataryası 2 derecenin altına düşürebilir.)

Gelip kendinizin yaptırması daha mantıklı.

Ben getirtirim, ben satarım, ben temin ettim al sana satayım diyenler olursa kesinlikle itimat etmeyin. Bozulmuş, işlevini yitirmiş ve tehlikeli hale gelmiş bir aşıyı vücudunuza enjekte etmek hiçbir işe yaramayabilir aksine olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Durum
    Tecrübeli Üye

https://imgyukle.com/i/neAkCY

İlacı eczaneden alıp eve getirirken kutuda, evden hastaneye ilacı vurdurmaya görürürken kutuda taşınması gereken bir ilacı türkiyede ulaşmanız mümkün değildir maalesef. Satan arkadaşlar var ise eğer insan hayatıyla oynuyorlardır.

Durum
    Tecrübeli Üye

Yani bakın buzdolabında dahi dereceyle saklıyorum. Abartıyorsun demeyin hem tedavim doğru olsun hem sağlığımdan olmayayım istiyorum
    https://imgyukle.com/i/neAkCY

Bu Konu için Etiketler