Sayfa 12 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 210111213 SonuncuSonuncu
Toplam 127 adet sonuctan sayfa basi 111 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Allokin Alfa aşısı.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Allokin Alfa aşısı.

Allokin Alfa aşısı oral bölgede cerrahi mudahale (agiz ici kriyo mesela) yapilmadan da siğillerin yok olmasini saglayabilir mi ? Rusyaya toplanin gidelim arkadaslar kirayı bölüşürüz Harbiden cok yoruldum hahah

Durum
    Sesame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Gidecek olan varsa haber versin koşa koşa gelirim bu illetten kurtulmak için.

Durum
    Yylzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ay gerçekten gidecek arkadaşlar varsa plan yapabilir miyiz artık bitsin bu illet ya 😞

Durum
    Özel Üye

Alıntı Yylzzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay gerçekten gidecek arkadaşlar varsa plan yapabilir miyiz artık bitsin bu illet ya ��
    Ahcc kullanıp negatif olmaya çalışacağım yoksa bu çözümü düşüneceğim umarım Ukraynayla ülkemizin arası bozulmaz ve salgın kapsamında kapılar kapanmaz umarım...

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Bence şu pandemi falan azalırsa veya biterse 1 yıl içinde, tek kişi gitmek yerine, toplanıp gitmeniz daha mantıklı. @Berk alkolin alfayı olmuştu ve buradaki arkadaşlara da yardımcı olabileceğini söylemişti. Sadece tek bir ricası vardı; pandemi zamanı değil, eşi ve çocuğu vardı çünkü covid bulaştırmak istemiyordu ne olur ne olmaz diye.

Durum
    robert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Herkese selam, bende forumu takip ederken allokin alfa asisi hakkinda bilgi edindim, sonrasinda rus kaynakli sitelerinden arastirip bu asiyi vurulmaya karar verdim.
    Akabinde @Berk ile iletisime gectim, kendisi bana asi ile ilgili her konuda sıkılmadan detayli bilgiyi verdi. Gectigimiz hafta Odesa'ya gidip once doktorda muayene oldum sonrasinda @Berk ile bulusup eczaneye gittik ve ilaclari temin ettik. Bana 3 kutu yani 9 adet recete edildi. Henuz kullanmaya baslamadim, her ertesi gun ayni saatte vurulmak gerekli oldugu icin, takvimi ayarlamam lazim 16 gun surecek asilarin bitmesi. Bir aksilik olmazsa onumuzdeki ay kullanmaya baslarim. Bu noktada @Berk'e tekrar buradan da tesekkur ediyorum, kendisi boyle bir konu hakkinda bizleri bilgilendirdi ve gerek doktor gerek eczane isleri ile ilgili en ince ayrintisina kadar bana yardimci oldu. Umarim asinin olumlu sonuclarini yakinda buradan sizlerle paylasirim.

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı robert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selam, bende forumu takip ederken allokin alfa asisi hakkinda bilgi edindim, sonrasinda rus kaynakli sitelerinden arastirip bu asiyi vurulmaya karar verdim.
    Akabinde @Berk ile iletisime gectim, kendisi bana asi ile ilgili her konuda sıkılmadan detayli bilgiyi verdi. Gectigimiz hafta Odesa'ya gidip once doktorda muayene oldum sonrasinda @Berk ile bulusup eczaneye gittik ve ilaclari temin ettik. Bana 3 kutu yani 9 adet recete edildi. Henuz kullanmaya baslamadim, her ertesi gun ayni saatte vurulmak gerekli oldugu icin, takvimi ayarlamam lazim 16 gun surecek asilarin bitmesi. Bir aksilik olmazsa onumuzdeki ay kullanmaya baslarim. Bu noktada @Berk'e tekrar buradan da tesekkur ediyorum, kendisi boyle bir konu hakkinda bizleri bilgilendirdi ve gerek doktor gerek eczane isleri ile ilgili en ince ayrintisina kadar bana yardimci oldu. Umarim asinin olumlu sonuclarini yakinda buradan sizlerle paylasirim.
    Türkiyeden mi gittiniz orda nerde kalıyorsunuz dil konusunu nasıl hallettiniz tip testi yaptırmış mıydınız biraz detaylı yazarsanız cok iyi olur Robert

Durum
    Özel Üye

Robert bizim için oral lezyon şüphelerimiz için de soru sorabilir misin rica etsem. Allokin onlari da negatife ceviriyor mu diye

Durum
    robert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben Türkiye’den gidip aşıları temin edip geri döndüm Türkiye’ye. Aşıların 2-8 C derecede saklanması gerekiyordu, bunu sağlayacak ekipmanla gidip döndüm. 4 farklı tipte hpv çıkmıştı benim test sonucumda. Elimdeki testlerle Ukrayna’da doktor muayenesine girdim. Hastanede İngilizce tercüman var, doktorla hasta arasında köprü oluyor.Ülke genelinde İngilizce konuşana pek rastlamadım, dil bariyeri mevcut ne yazıkki.

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben Türkiye’den gidip aşıları temin edip geri döndüm Türkiye’ye. Aşıların 2-8 C derecede saklanması gerekiyordu, bunu sağlayacak ekipmanla gidip döndüm. 4 farklı tipte hpv çıkmıştı benim test sonucumda. Elimdeki testlerle Ukrayna’da doktor muayenesine girdim. Hastanede İngilizce tercüman var, doktorla hasta arasında köprü oluyor.Ülke genelinde İngilizce konuşana pek rastlamadım, dil bariyeri mevcut ne yazıkki.
    Ordan getirilmesi zor aşıların bozulması ihtimali var ekipman olsa bile demişlerdi. Suanda çok sasırdım aynı zamanda da mutlu oldum Robert. Elindeki testler nelerdi. Doktor muayenesine girmek için hangi testler gerekiyor peki ?

Bu Konu için Etiketler