Sayfa 8 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu
Toplam 127 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Allokin Alfa aşısı.

Durum
    BluePhoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Allokin Alfa aşısı.

Alıntı Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14 nisan 2020
    Herkese selam,
    22şubattan 3 marta kadar gördüğüm aşı tedavisinin sonuçlarını almaya başladığımı düşünüyorum.

Bildiğiniz gibi doktor siğilleri aşı tedavisi devam ederken yakmıştı. İki tane gözümüzden kaçmış siğil vardı daha sonra yaktırmayı düşünüyordum ama bu koronavirüs sebebiyle kendimi korumak için önemsemeyip gitmemiş ve ertelemiştim.
    İki hafta önce bir siğil gözle farkedilir şekilde büyüdü ve birkaç gün sonra kurudu. Kalan diğeride bugün farkettim kuruyup dökülmüş. Yani şuanda hiç siğil yok.

Buradaki karantina durumları ve risk azalana kadar test yaptırmayacağım, kesin sonucu tabii bilmiyorum lâkin bence bu virüsten temizlendim.
    Tutarli olup surekli yeni yorumlarla bilgilendirme yaptigin icin ben de tesekkur ediyorum. Karantinanin bitmesini ve sonrasinda yaptiracagin testin sonucunu dort gozle bekliyorum.
    Bende su anda gozle gorulur sigil yok (32yasinda - erkek). 2 ay kadar oldu yeni sigil yok. Benim 5-6 ayda bir ufak 1-2 bir sigil cikiyor. Cok can sikici. 2 yildir boyle.
    Aklimdaki soru su; acaba sigil olmayan birisine de bu asiyi yaparlar mi, negatif olabilmek icin. Mesela HPV testi pozitif cikarsa.

Durum
    Hopeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

14 nisan 2020
    Herkese selam,
    22şubattan 3 marta kadar gördüğüm aşı tedavisinin sonuçlarını almaya başladığımı düşünüyorum.

Bildiğiniz gibi doktor siğilleri aşı tedavisi devam ederken yakmıştı. İki tane gözümüzden kaçmış siğil vardı daha sonra yaktırmayı düşünüyordum ama bu koronavirüs sebebiyle kendimi korumak için önemsemeyip gitmemiş ve ertelemiştim.
    İki hafta önce bir siğil gözle farkedilir şekilde büyüdü ve birkaç gün sonra kurudu. Kalan diğeride bugün farkettim kuruyup dökülmüş. Yani şuanda hiç siğil yok.

Buradaki karantina durumları ve risk azalana kadar test yaptırmayacağı

m, kesin sonucu tabii bilmiyorum lâkin bence bu virüsten temizlendim.

Berk öncelikle çok ama çok teşekkür ederiz bu bilgiler için yaptığın çok büyük bir adım ben inanıyorum ki sen. Bu virüsü vucudundan attın tüm güzel enerjiler seninle olsun eğer güzel sonuçlanırsa ukraynalı doktorların kollarına bırakmak istiyorum bende kendimi 😂 bir umuttur yaşamak misali

Durum
    troya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

14 nisan 2020
    Herkese selam,

Buradaki karantina durumları ve risk azalana kadar test yaptırmayacağım, kesin sonucu tabii bilmiyorum lâkin bence bu virüsten temizlendim.
    net olarak dizi izler gibi takip ettim sürecini. detaylı bilgilendirme için teşekkürle. Koronavirüs karantinası bittikten sonra senden gelecek olan " negatif oldum " haberini bekliyorum.

Durum
    oscar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merak ile güzel haberlerini bekliyorum inanıyorum ki başardın. Ve böyle bilgilendirdiğin için de aurıca teşekkürler güzEl insan

Durum
    gucluyuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Öncelikle aşıyı 2 kere vuruldum. Benim en çok faydasını gördüğüm şeylerden biri bu aşı oldu diğeri de AHCC zaten. Siğillerin çıktığı kasık bölgesine direkt olarak vuruluyor, bölgesel olarak derinin altının bağışıklığının güçlendirilmesine yarıyor. Aşıyı vurulduktan hemen sonra başlangıçta çok yakıyor fakat sonra herhangi bir problem yaratmıyor ve siğillerin çıkmasını yüksek oranda engelliyor diyebilirim zira geçen sene sık çıkan siğillerim bu aşıyı vurulup yaktırdıktan sonra 4-5 ay hiç çıkmamıştı. Rusya'dan getiriliyormuş bulunması biraz zor ama etkili kesinlinkle. Siğilleriniz varsa vurulmanızın çok anlamı yok. Siğillerinizi yaktırdıktan sonra vurulursanız işe yarıyor.

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Herkes selamlar,

Bu başlığı hayli bir merakla takip ediyorum... alfa allokin için demem o ki tek iyi geldiği şey siğil mi.. peki hsv?

Ben iyiden iyiye bu aşıya inanmak istiyorum..

Durum
    Hopeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İlk kez böyle bir yorum duyuyorum aşıyla ilgili erkek hasta mısını?
    Deri altına uygulandı öyle mi ?
    İki sefer demişsiniz 48 saatlik aralarla mı uygulandı ?Ve ukraynada mı uyguladınız
    Kas içerisine uygulanıyor diye biliyorum şaşırdım

Durum
    Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Selam arkadaşlar, teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Herşey yolunda, 12 mayısta burdaki karantina kalkıyor, aynı gün gidip test vereceğim. Sonuçlar yanlış hatırlamıyorsam 10-12 günde çıkıyordu.

Alıntı gucluyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle aşıyı 2 kere vuruldum. Benim en çok faydasını gördüğüm şeylerden biri bu aşı oldu diğeri de AHCC zaten. Siğillerin çıktığı kasık bölgesine direkt olarak vuruluyor, bölgesel olarak derinin altının bağışıklığının güçlendirilmesine yarıyor. Aşıyı vurulduktan hemen sonra başlangıçta çok yakıyor fakat sonra herhangi bir problem yaratmıyor ve siğillerin çıkmasını yüksek oranda engelliyor diyebilirim zira geçen sene sık çıkan siğillerim bu aşıyı vurulup yaktırdıktan sonra 4-5 ay hiç çıkmamıştı. Rusya'dan getiriliyormuş bulunması biraz zor ama etkili kesinlinkle. Siğilleriniz varsa vurulmanızın çok anlamı yok. Siğillerinizi yaktırdıktan sonra vurulursanız işe yarıyor.
    Selam! Aşıyı neden 2 doz vurdurdunuz? Herpis, hepatit, hpv tedavilerinde hastalığa ve ilerleme durumuna göre 3,6,9,12 doz şeklinde vuruluyor. 2 dozun kesin sonuç sonuç vereceğini şahsen ben düşünmüyorum. Kasık bölgesini ilk defa duydum, bende koldan deri altına yaptılar. Okuduğım yorumlarda ya göbekten ya koldan yapılmış.

Aşıyı eczaneden eve aracımla 10 dakikalık mesafe olmasına rağmen dondurucu köpükte getirdim, aynı şekilde vurdurmaya giderkende köpükte götürdüm. 2 derece ile 8 derece arasında kalması çok önemli. 2 derecenin altında ve 8 derecenin üstünde 15 dakikadan fazla kaldığı anda aşı bozuluyor. Bozulmuş aşı vurdurmadığınızdan emin misiniz?

Ayrıca bir yanlış bilgide siğiller varsa vurdurmanın bir anlamı olmadığını söylemeniz, aksine benim doktorum ikinci aşıdan sonra yakmayı uygun görmüştü. Siz hangi doktordan bu bilgileri aldınız? 4-5 ay sonra geri çıkmasıda normal görünmüyor.
    Bu tarz aşıları doktor kontrolsüz kullanmayı kimseye tavsiye etmiyorum. Kaç doz vurulmasına doktor karar verir.

Şahsen ben getirilen Bozuk ilaçlara onca para verilip hem insanların umuduyla hemde sağlığıyla oynanmasına karşıyım. ilacı eczane harici almayıda kimseye önermiyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı BluePhoenix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tutarli olup surekli yeni yorumlarla bilgilendirme yaptigin icin ben de tesekkur ediyorum. Karantinanin bitmesini ve sonrasinda yaptiracagin testin sonucunu dort gozle bekliyorum.
    Bende su anda gozle gorulur sigil yok (32yasinda - erkek). 2 ay kadar oldu yeni sigil yok. Benim 5-6 ayda bir ufak 1-2 bir sigil cikiyor. Cok can sikici. 2 yildir boyle.
    Aklimdaki soru su; acaba sigil olmayan birisine de bu asiyi yaparlar mi, negatif olabilmek icin. Mesela HPV testi pozitif cikarsa.
    Selam, bende iki tip hpv vardı, eşimde ise hiç siğil çıkmadı ve tüm testlerdede negatif olduğu halde doktor önlem olarak 3 aşı yazmıştı. Yani evet siğilleri olmayan hatta negatif olan birisinede yapılıyor.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Cloudslove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes selamlar,

Bu başlığı hayli bir merakla takip ediyorum... alfa allokin için demem o ki tek iyi geldiği şey siğil mi.. peki hsv?

Ben iyiden iyiye bu aşıya inanmak istiyorum..
    Allokin alfa aşısı ( kullanım kılavuzuna göre;
    papilloma virüsü ( hpv )
    Hepatit b
    Herpis
    YGB-BTA Yaygın gelişimsel bozukluk - Başka türlü adlandırılamayan yaygın gelişimsel bozukluk ( https://tr.m.wikipedia.org/wiki/YGB-BTA) bu hastalıkta ne sebeple kullanıldığını anlayamadım.

Bu Konu için Etiketler