Sayfa 7 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 127 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Allokin Alfa aşısı.

Durum
    Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Allokin Alfa aşısı.

Tekrar aynı fotoğrafı yüklemişim kusurabakmayın, buyrun
    https://imgyukle.com/i/nedpZ8

Durum
    Tecrübeli Üye

Bu arada yakılan siğiller kaç günden sonra iyileşiyor genellikle?
    1 hafta geçti ve hala kabuk bağlamayanlar açık olanlar var.
    ( Sabah-Akşam duştan sonra batikon sürüp gün içerisindede antibiyotik pudra kullandığım halde )

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Berk zaten senin tedavin olumlu olursa orda yaptırmak en iyisi. Orada bi otele yerleşip işlemleri tamamlayıp dönmek..Türkiye ye getiren bir kişi gördüm o da facebook da telefonu falan yok messengerdan zamaninda yazmistim bilgi almak icin ama cevap vermemişti. Bu arada pudra sürmeni önermem genital bölge icin pudra önermiyorlar. Baticon sürdükten sonra silverdin yanık kremi kullan. Benim doktorumun önerisi ki ben öyle yaptım. Zannedersem 5 yada 7 gun sabah akşam devam et demisti yakma işleminden sonra.Ben de hafif bir beyazlik kaldı. O da sadece kasigimda.

Durum
    Tecrübeli Üye

01.03.2020
    Bir aşı kaldı

Herşey yolunda son aşıyıda olup beklemeye başlayacağım. Bu arada yazmayı unutmuşum, aşı tedavisinde alkol yasak

Durum
    Tecrübeli Üye

03.02.2020
    Son aşımıda oldum, Mayısın son haftası veya haziranın ilk haftası umuyorum ki negatif çıkacağım.

Bu süreçte alkol tabiiki yasak. Merak edenler olabilir o yüzden şunuda belirtmek isterim. Aşıyı eşimle çift olarak yaptırdığımız için ( 3 aşı eşim, 6 aşı ben) bu süreçte cinsel ilişki yaşamak normal dedi. Lakin biz riske etmek istemiyoruz, bekliyoruz.

Şimdi sırada beklemek var. Şu halsizlikte birkaç güne geçer umarım. Aşı ufak ama yoruyor adamı..

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    03.02.2020
    Son aşımıda oldum, Mayısın son haftası veya haziranın ilk haftası umuyorum ki negatif çıkacağım.

Bu süreçte alkol tabiiki yasak. Merak edenler olabilir o yüzden şunuda belirtmek isterim. Aşıyı eşimle çift olarak yaptırdığımız için ( 3 aşı eşim, 6 aşı ben) bu süreçte cinsel ilişki yaşamak normal dedi. Lakin biz riske etmek istemiyoruz, bekliyoruz.

Şimdi sırada beklemek var. Şu halsizlikte birkaç güne geçer umarım. Aşı ufak ama yoruyor adamı..
    İnşallah olumlu sonuçlarınızı alırız

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    03.02.2020

Berk güncelleme yapacak mısın?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berk güncelleme yapacak mısın?
    Selam, herşey yolunda olduğu için herhangi bir güncelleme eklemedim.
    Yakılan siğillerden yeni çıkan olmadı,
    Bende ve eşimde herhangi bir sıkıntı yok çok şükür.

Merak etmeyin en ufak olumlu&olumsuz gelişmede sizleri kesinlikle bilgilendireceğim

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ins senin gecmistir bizim avrupaya gelme işimiz bitti fayda görmüs olsan bile biz o tedaviyi alamicaz durumlar ortada

Durum
    Tecrübeli Üye

14 nisan 2020
    Herkese selam,
    22şubattan 3 marta kadar gördüğüm aşı tedavisinin sonuçlarını almaya başladığımı düşünüyorum.

Bildiğiniz gibi doktor siğilleri aşı tedavisi devam ederken yakmıştı. İki tane gözümüzden kaçmış siğil vardı daha sonra yaktırmayı düşünüyordum ama bu koronavirüs sebebiyle kendimi korumak için önemsemeyip gitmemiş ve ertelemiştim.
    İki hafta önce bir siğil gözle farkedilir şekilde büyüdü ve birkaç gün sonra kurudu. Kalan diğeride bugün farkettim kuruyup dökülmüş. Yani şuanda hiç siğil yok.

Buradaki karantina durumları ve risk azalana kadar test yaptırmayacağım, kesin sonucu tabii bilmiyorum lâkin bence bu virüsten temizlendim.

Bu Konu için Etiketler