Sayfa 9 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu
Toplam 127 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Allokin Alfa aşısı.

Durum
    troya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Allokin Alfa aşısı.

Alıntı Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Herşey yolunda, 12 mayısta burdaki karantina kalkıyor, aynı gün gidip test vereceğim. Sonuçlar yanlış hatırlamıyorsam 10-12 günde çıkıyordu.
    Slam Berk,

Mayıs ayı sonunda bize sonucu vereceksin demek oluyor bu. İyi haberini bekliyorum.

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Allokin alfa aşısı ( kullanım kılavuzuna göre;
    papilloma virüsü ( hpv )
    Hepatit b
    Herpis
    YGB-BTA Yaygın gelişimsel bozukluk - Başka türlü adlandırılamayan yaygın gelişimsel bozukluk ( https://tr.m.wikipedia.org/wiki/YGB-BTA) bu hastalıkta ne sebeple kullanıldığını anlayamadım.
    Berk selam,sonuçlarını merakla bekliyorum..

Yaygın gelişimsel bozukluk sahiden sıradışı olmuş antiviral hastalıkların yanında... benim şimdi bu aşıyı olmam için rusya’da bulunmam ve bir doktor kontrolünden geçmem gerekiyor değil mi? Orada gerekli testler sağlandıktan sonra mı aşı olabileceğimiz direktif yazılıyor?

Durum
    Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Cloudslove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berk selam,sonuçlarını merakla bekliyorum..

Yaygın gelişimsel bozukluk sahiden sıradışı olmuş antiviral hastalıkların yanında... benim şimdi bu aşıyı olmam için rusya’da bulunmam ve bir doktor kontrolünden geçmem gerekiyor değil mi? Orada gerekli testler sağlandıktan sonra mı aşı olabileceğimiz direktif yazılıyor?
    Selam, Ukrayna/Odessa. Sadece doktor muayenesinden geçmek ve yanınızda türkiyede yaptırmış olduğujuz testler yeterli diye düşünüyorum. Diğer türlü burda test yaptırmaya kalksanız 10-12 günde çıkan testler var, çok masraflı olur konaklama, yeme içme

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Selam, Ukrayna/Odessa. Sadece doktor muayenesinden geçmek ve yanınızda türkiyede yaptırmış olduğujuz testler yeterli diye düşünüyorum. Diğer türlü burda test yaptırmaya kalksanız 10-12 günde çıkan testler var, çok masraflı olur konaklama, yeme içme

Çok teşekkür ederim her soruyu itinayla cevapladığın için 🙏🏻🙏🏻

Peki bu iğnenin fiyatı nedir

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Cloudslove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim her soruyu itinayla cevapladığın için 🙏🏻🙏🏻

Peki bu iğnenin fiyatı nedir

Şuan eczanelerde güncel fiyatı bir kutusu (3 doz ) 2100-2700 grivna arasında.

Durum
    Ebr
    Ebr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

berk sonucun ne oldu? bir gelişme var mı?

Durum
    Tecrübeli Üye

@Ebr birkaç haftadır hiç vakit bulamıyorum gidip test yaptırmaya halbuki 15 dakikada verilen bir test. Söz veriyorum önümüzdeki haftasonu yaptıracağım yani iki hafta içinde paylaşmış olurum sonucu. Herkesten özür diliyorum gecikme için 😔

Durum
    Hopeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

@Ebr birkaç haftadır hiç vakit bulamıyorum gidip test yaptırmaya halbuki 15 dakikada verilen bir test. Söz veriyorum önümüzdeki haftasonu yaptıracağım yani iki hafta içinde paylaşmış olurum sonucu. Herkesten özür diliyorum gecikme için 😔
    Heyecanla güzel haberleri bekliyoruz

Durum
    Tecrübeli Üye

Herkese selamlar! 7 haziranda yaptırdığım test sonucu on gün sonra 17.06.2020 tarihinde elime ulaştı ve sonuç olarak papilloma virüsü negatif!! Aslında beklediğim bir sonuçtu ama testten sonra iyice rahatladım.

Aşı öncesi,sonrası çok destek oldunuz iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ☺
    Aklınıza takılan soruları elimden geldiğince hem kendim hem sizin için araştırıp yanıtlamaya çalıştım. Buna devam edeceğim şüpheniz olmasın. Sağlıcakla kalın

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Herkese selamlar! 7 haziranda yaptırdığım test sonucu on gün sonra 17.06.2020 tarihinde elime ulaştı ve sonuç olarak papilloma virüsü negatif!! Aslında beklediğim bir sonuçtu ama testten sonra iyice rahatladım.

Aşı öncesi,sonrası çok destek oldunuz iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ☺
    Aklınıza takılan soruları elimden geldiğince hem kendim hem sizin için araştırıp yanıtlamaya çalıştım. Buna devam edeceğim şüpheniz olmasın. Sağlıcakla kalın
    Berk çok tebrik ederim

Bu Konu için Etiketler