Sayfa 2 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 127 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Allokin Alfa aşısı.

Durum
    Tümer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Allokin Alfa aşısı.

Su anda bi dermatolog ile mücadele ediyorum ve adam çok çok iyi siz çok büyütüyorsunuz bugün 10 insani çağır sokaktan 7 sinde var sizde belirti vermiş bekarsanız eşinize asi yaptırın falan filan bayağı dertlesti yani ilk defa maile de nevra dan cevap gelmeyince umursamadım bende bu doktor allokini vurulursan haber ver dedi o kadar o da merak edio sonucunu ben gibi

Durum
    Osman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Madem almışsın neden bekletiyorsun? Rusya'dan mı aldın aşıyı?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Tümer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su anda bi dermatolog ile mücadele ediyorum ve adam çok çok iyi siz çok büyütüyorsunuz bugün 10 insani çağır sokaktan 7 sinde var sizde belirti vermiş bekarsanız eşinize asi yaptırın falan filan bayağı dertlesti yani ilk defa maile de nevra dan cevap gelmeyince umursamadım bende bu doktor allokini vurulursan haber ver dedi o kadar o da merak edio sonucunu ben gibi
    Bence doktorlar pek önemsemiyor, bu konuda hatta ''doktorlardaki hpv umursamazlıgı'' adında bir yazım var blogumda. 10 insandan 7sinde hpv olması önemsiz bir şey yapmaz ki, cinsel anlamda herkesi büyük bir tehlike bekledigini ve olusturdugunu gosterır. Ucu rahim agzı kanserıne dokunuyor, bu sen olmayabilirsin erkek olarak tabi ama kardeşin olabilir, belki eşin, belki annen belki arkadaşın belki de bir tanıdıgın olabilir..

Durum
    Tümer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok çok olmasada doktor doktor gezdim playboy muamelesinden tutun da cayır cayır yanacaksın demediği kaldı bir kaçının bende artik özenle doktor falan aramıyorum açıkçası kendi imkânlarınla karaciğeri dinlendirerek kür yapıyorum asiyi bekletmemin sebebi de budur.
    Gardasil 3 dozu 10 gün önce bitti onunda etkisi var
    Ben ukraynadan aldım asiyi fakat kirim bölgesel savaş sorunlarından dolayı rusya asiyi vermiyormuş ticari kriz olayı şubatta gidecek bi arkadaş var giderse sordurtacagim asinin temeli Allokin Alfa immunmodülatör yani bağaşıklık sistemi düzenleyicisi bir meddedir. viral hastalıklar ile savaşta gerekli olan interferon sentezini aktive ederek etki eder. Buna benzer etki gösteren ve heptit gibi hastalıklarda kullanılan pek çok immunmodülatör ilaç türkiye pazarında mevcut. Ancak ilaçlar ülke pazarında yer alırken o hastalığın ülkedeki yaygınlığına, ilacın etki yan etki yarar ve zarar oranına bakılarak karar verilir. Rusya gibi cinsel yolla bulaşan hastalıkların çok olduğu ülkelerde bu konu ile ilgili ilaç pazarının bizden farklı olması beklenebilir bir durumdur. ilaç politikaları sağlık bakanlığınca belirlenir ve bu konu klinisyen hekimlerden bağamsız bir konudur . Bu soruyu sağlık bakanlığı ilaç ve eczacılık genel müdürlüğüne yöneltmeniz çok daha doğru olacaktır. geçmiş olsun cevabını aldık. Bir bilen dermatologdan

Durum
    Osman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Açıklama için teşekkür ederim.

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı Tümer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çok olmasada doktor doktor gezdim playboy muamelesinden tutun da cayır cayır yanacaksın demediği kaldı bir kaçının bende artik özenle doktor falan aramıyorum açıkçası kendi imkânlarınla karaciğeri dinlendirerek kür yapıyorum asiyi bekletmemin sebebi de budur.
    Gardasil 3 dozu 10 gün önce bitti onunda etkisi var
    Ben ukraynadan aldım asiyi fakat kirim bölgesel savaş sorunlarından dolayı rusya asiyi vermiyormuş ticari kriz olayı şubatta gidecek bi arkadaş var giderse sordurtacagim asinin temeli Allokin Alfa immunmodülatör yani bağaşıklık sistemi düzenleyicisi bir meddedir. viral hastalıklar ile savaşta gerekli olan interferon sentezini aktive ederek etki eder. Buna benzer etki gösteren ve heptit gibi hastalıklarda kullanılan pek çok immunmodülatör ilaç türkiye pazarında mevcut. Ancak ilaçlar ülke pazarında yer alırken o hastalığın ülkedeki yaygınlığına, ilacın etki yan etki yarar ve zarar oranına bakılarak karar verilir. Rusya gibi cinsel yolla bulaşan hastalıkların çok olduğu ülkelerde bu konu ile ilgili ilaç pazarının bizden farklı olması beklenebilir bir durumdur. ilaç politikaları sağlık bakanlığınca belirlenir ve bu konu klinisyen hekimlerden bağamsız bir konudur . Bu soruyu sağlık bakanlığı ilaç ve eczacılık genel müdürlüğüne yöneltmeniz çok daha doğru olacaktır. geçmiş olsun cevabını aldık. Bir bilen dermatologdan

Tümer aşıyı uyguladın mı ? sonuç nedir?

Durum
    Rochas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bu aşıyı bende duydum kullanan bir kişinin yazılarını görmüştüm bir yerde :İlaç 2-8 derece arasında 2 yıl saklanabilir şekilde , o yüzden Rusya yada Ukraynadan getiririrken biraz uğraştırıyor.6 doz 2 gün arayla aynı saate , 1ml sodyum klörürle karıştırılarak.( şeklinde yazılmış)

Rusyada baya popiymiş.Başarı oranı da epey yüksek.Genelde getirtenler burada tanıdıklarına vurdurtuyorlar.Tümer eğer kullandıysan buraya sonuçları editler misin ?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Rochas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aşıyı bende duydum kullanan bir kişinin yazılarını görmüştüm bir yerde :İlaç 2-8 derece arasında 2 yıl saklanabilir şekilde , o yüzden Rusya yada Ukraynadan getiririrken biraz uğraştırıyor.6 doz 2 gün arayla aynı saate , 1ml sodyum klörürle karıştırılarak.( şeklinde yazılmış)

Rusyada baya popiymiş.Başarı oranı da epey yüksek.Genelde getirtenler burada tanıdıklarına vurdurtuyorlar.Tümer eğer kullandıysan buraya sonuçları editler misin ?
    Asıyı olmaktaki amaç ne tedavi edebilir özelliğimi var bilmediğim için soruyorum popi olması neyi degiştiriyor acaba?

Durum
    Rochas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Aşı aslında hepatit B & C için tasarlanmış ama HPV'yide yok ettiği(tedavi edici) görülmüş.Çalışma prensibi bağışıklık sistemini aniden güçlendirmesi ve virüsü yok etmesi şeklinde diye okumuştum(aklımda kalan bilgi).Popi olması şöyle Rusya,Ukrayna gibi cinsel hastalıkların daha yoğun yaşandığı ülkelerde bu tarz konulara daha çok ilgilenilmesi ve ilaç pazarında daha çok yer alması muhtemel.Popi olmasından kastım o ülkelerde yoğun bir şekilde kullanıldığı bu ilacın.Fiyat olarak gene makul gibi ama getirme şartları sıkıntı (7000 ruble = 120 $ )

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

hepatit b ve c kanda olan bi hastalık iyileştiriciliği mümkün olabilir ama hpvyle farklılar hpv deri hastalıgı ve kana bulaşmıyor.

Bu Konu için Etiketler