Sayfa 11 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 127 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Allokin Alfa aşısı.

Durum
    Peter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Allokin Alfa aşısı.

Alıntı Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler! Uygun fiyatlarda merkezde hoteller var. Bookingden bakabilirsiniz. “Odessa/Ukrayna”
    Şuanda fiyatlar sonbahar/kış dönemine göre biraz artmış durumda. Ben testleri komple 2000 grivna (75$) yaptırmıştım. Türkiyedeki test sonuçlarınızla gelseniz yeterli olur diye düşünüyorum. Terimler aşağı yukarı aynıdır sonuçta. Doktor randevu başı 300 grivna (11,5$) dolar alıyor onuda zaten tek sefer gitmeniz yeterli olur diye düşünüyorum. Ben toplamda 3 kez gittim. Siğillerin ne olduğunu öğrenmek, testten sonra, aşı zamanı siğilleri yaktırmak için.

Aşıyı toplamda altı kez devlette vurdurdum iki günde bir. Hemşireye her seferinde 100 grivna (25tl) bahşiş verdim. Normalde bedava vuruyorlar acilde. ( bedava biraz daha fazla acıtıyor &#128512
    Açıkcası korona durumları düzeldiği gibi gelmeyi düşünüyorum. Bahsettiğin rakamlar karşılanabilecek rakamlar fakat o ülkeye ait herhangi bir sağlık sigortamız olmadığı için ekstra bir ücret öder miyiz acaba siğil yaktırmak için falan

Durum
    Peter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Teşekkürler! Uygun fiyatlarda merkezde hoteller var. Bookingden bakabilirsiniz. “Odessa/Ukrayna”
    Şuanda fiyatlar sonbahar/kış dönemine göre biraz artmış durumda. Ben testleri komple 2000 grivna (75$) yaptırmıştım. Türkiyedeki test sonuçlarınızla gelseniz yeterli olur diye düşünüyorum. Terimler aşağı yukarı aynıdır sonuçta. Doktor randevu başı 300 grivna (11,5$) dolar alıyor onuda zaten tek sefer gitmeniz yeterli olur diye düşünüyorum. Ben toplamda 3 kez gittim. Siğillerin ne olduğunu öğrenmek, testten sonra, aşı zamanı siğilleri yaktırmak için.

Aşıyı toplamda altı kez devlette vurdurdum iki günde bir. Hemşireye her seferinde 100 grivna (25tl) bahşiş verdim. Normalde bedava vuruyorlar acilde. ( bedava biraz daha fazla acıtıyor &#128512
    Bir de sormayı unutmuşum bir yazında bu testlerin yan etkisi yüzünden önce bir takım testler yaptılar demiştin acaba hangi değerlere bakıldığını bulabilir misin ? Yoksa bütün yolu boşuna gelmiş olmayalım

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ve Turkiye ye gelmeme sebebi ne acaba? Yan etkileri cok mu ki?

Durum
    Mdenz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba ben ukraynaya gelsem yardımcı olurmusunuz 6 aydır hpvyiö

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Mdenz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben ukraynaya gelsem yardımcı olurmusunuz 6 aydır hpvyiö
    Berk ile iletişime geç @Mdeniz, berk ukraynada yaşıyor

Durum
    Mdenz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba size nasıl ulaşabilirim yeni üyeyim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Mdenz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba size nasıl ulaşabilirim yeni üyeyim
    Berk'e özel mesaj gönder butonuna tıklıyorsun nickinin oldugu yere girip berk'in profiline girdikten sonra mesaj gönder butonu var. Aynı şey tüm ğyelere mesaj gondermek için yapılıyor. Bilgisayardan girmeni öneririm mobilden giriyorsan eger.

Durum
    Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Telegram üzerinden ulaşabilirsiniz. Telegram kullanıcı adım @Berkant

Gelirseniz bir kuruş bile almadan elimden geldiğince yardımcı olur yönlendiririm hiç sorun değil.

Tek ricam şu pandemi döneminde gelmemeniz, eşimin ve oğlumun bağışıklık sistemi zayıf. Covid konusunda çok titiziz.

En azından ingilizceyi normal konuşabiliyorsanız hiç sorun değil, otelinizi bookingden, ulaşımınızı ise uber den rahat yaparsınız zaten. Banada gittiğim polikliniği söylemekden başka iş kalmaz. Telefon üzerinden çeviri gerekirse yardımcı olurum yinede. Allokin alfa ise hemen hemen her eczanede var zaten.

Pandemi döneminde bu şekilde ancak.. durumlar böyle olmasa havaalanından alır tuttuğunuz otele bırakır doktorada yanınızda gelirdim eğer müsaitsem.

Durum
    murat2021 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Selam Pek kimsenin haberi yok bu aşıdan , büyük bir olay bence 2018 de Ukrayna odessada bulundum keşke aşı olaydım ama bilgim yoktu .umarım Türkiye gelir gelmezse gidip aşıyı vurduracağım .şu an gardasil 4 aşısı vurduruyorum ve ahhc kullanıyorum bakalım umarım iyileşirim .diğer çare bu aşı ��teşekkürler Berk bey

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Telegram üzerinden ulaşabilirsiniz. Telegram kullanıcı adım @Berkant

Gelirseniz bir kuruş bile almadan elimden geldiğince yardımcı olur yönlendiririm hiç sorun değil.

Tek ricam şu pandemi döneminde gelmemeniz, eşimin ve oğlumun bağışıklık sistemi zayıf. Covid konusunda çok titiziz.

En azından ingilizceyi normal konuşabiliyorsanız hiç sorun değil, otelinizi bookingden, ulaşımınızı ise uber den rahat yaparsınız zaten. Banada gittiğim polikliniği söylemekden başka iş kalmaz. Telefon üzerinden çeviri gerekirse yardımcı olurum yinede. Allokin alfa ise hemen hemen her eczanede var zaten.

Pandemi döneminde bu şekilde ancak.. durumlar böyle olmasa havaalanından alır tuttuğunuz otele bırakır doktorada yanınızda gelirdim eğer müsaitsem.
    Bilgiler için çok ama çok teşekkürler son çare olarak görüyoruz biz bu aşıyı lütfen forumu bırakmayın çok değerli bilgiler sunmuşsunuz çok teşekkür ederiz Berk bey minnettarız

Bu Konu için Etiketler