Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC 1gr kullansak n'olur ?

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

AHCC 1gr kullansak n'olur ?

Herkese günaydın, malumunuz ahcc adlı besin takviyesi pek ideal değil fiyat olarak, öte yandan da hpvyle çoğumuz genc yaşlarda tanışıyoruz yani maddi durumdan yerde olduğumuz yaşlarda, bu yüzdem pubmed'de gezerken, pubmed dünya çapında yapılan tıbbi araştırmaların yayınlandığı internet sitesi,ahcc dozları ile ilgili deney varmı diye baktım şöyle bir şey çıktı karşıma;
    https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3094...t=ahcc+and+hpv
    Burda şöyle bir deney yapılmış bir takım HR-HPV olanlara yani en riskli 2 tip olan 16-18 taşıyıcılarının bir kısmına burda ki çoğunluk gibi günde 3gr ahcc, diğer gruba günde 1 gr ahcc verilmiş.Sonuç olarak şunu bulmuşlar 3 gr kullanan 6 kişiden 4 ü (yüzde 66.7 si) 3-6ay arasında temizlenmiş.Öte yandan 1 gr kullanan 9 kişiden 4 ü (yüzde 44ü) 7 ay içinde temizlenmiş.Daha genel deneylerde temizlenme süreleri 16-18 tipleri için ortalama 19 ay a çıkmış herhangi madde kullanmadan.19 ay ortalama süre, bunun üst sınırı 44 ay gibi uzun sürelere dayanabiliyor.1gr da olsa ahcc çok etkili olmuş bence, 1 gr kullanarak yani maliyeti 3 de 1 ine düşürerek de ahccyi hızlandırıcı olarak kullanmak mümkünmüş ki bu süreler en riskli 2 tip için, düşük riskler için deney bulamadım henüz ama bence onlarda 1 gr kullananların da 6 ay da temizlenme oranları bayağı yükselir.Deney dili İngilizce olduğu için yanlış anladığım noktalar olmuş olabilir, tespit eden olursa alta yazarsa sevinirim.

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: AHCC 1gr kullansak n'olur ?

@Ajdarha sen tam bir matematik adamisin Formda olasılık hesabin da cok iyiydi. Sen 1 gr la bile bu virusun dna sini parcalarsin 😊😊

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

😁😁 umarım en kısa sürede hepimiz duman edicez virüsü

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İnsallah o mutlu günlerin hayali ile yasiyorum 😊

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Çok güzel bir istatistik tebrikler 👍