Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lab bana ne kadar kullanacağımı söylemedi

Durum
    pelobs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Lab bana ne kadar kullanacağımı söylemedi

arkadaşlar bugun sonuçlarımı özel bir labdan aldım. HPV tip 6 varmış bende. hiç bir lezyonu yada siğil yok bu arada. ne zaman bulaştığına dairde bir fikrim yok.

sonuç pozitif çıkınca laba gittim. ne önerdiklerini sordum. size bir de agız testi yapmalıyız ondan sonra öneride bulunacağız dediler. agzımda yoktur siz önernizi yapındedim olmaz testten sonra dediler. o zaman agızda varmış gibi önerinizi yapun dedim onada olmaz dediler. bu sefer ilacı yüksek doz kullandığınız için size zararı olur dediler. uzun uzun dil döktüm ama hiç bir şey söylemediler. testi olun o zaman söyleyeceğiz dediler. test ne kadar dedim yine 600 dedi.
    bende çıktım.

Konuşma arasında önereceği ilaç dediği şeyin AHCC olduğunu söyledi. bende eczaneden gidip aldım. Ancak ne kadar kullanacağım ne zaman kullanacağım bilmiyorum.
    maddi sıkıntım olduğu için testi yaptıramadım.
    gidip yaptırayım mı testi?
    yoksa burada kullanan arkadaşların kullandığı gibi kullansam sorun olurmu?
    gerçi forumukarıştırdım aç karnına sabah 6 tablet içiliyormuş galiba tek bulabildiğim bu...

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Lab bana ne kadar kullanacağımı söylemedi

Pelobs, bu ne saçma bir olay ya.. Çocuk gibi sizden saklıyorlar mı? test yaparsanız, şunu yaparsanız söyliycez falan nedir yani... Bunu duydugum anda basar giderdim senin yerinde olsam, siz adam oldunuz cin mi çarpıyorsunuz diye de kavga da ederdim...

Ahcc'den başka önereceği bir şey yok zaten çocuk gibi oyalamış sizi bir de. Hpv'nin net bir çözümü şuan için hala yok. Ahcc genelde %80-90 işi cözüyor ama o da bir günde hallolacak bir şey değil tabi.

Test yaptırmanla ahcc kullanmanın bir alakası yok, ahcc yan etkisi olmayan bir takviye. Ve ağzında olsa da olmasa da kullanmak sana her türlü fayda sağlar çünkü zaten genital hpv'n varmış. Ama canın yaptırmak istiyorsa yaptır tabii ki.

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Virüs çok nadir olarak kronikleşiyor yani ahccyi kullanmasan da arınıyosun zaman içinde ama ahcc ile süre kısalıyor hem de çok, ağızda da varsa zaten oda zamanla geçecektir.Ahcc nin de dozunun artırıp azaltıldığını hiç duymadım, zaten bu ürün ilaç dışı bir takviye ve bağışıklığı güclendirmeye yariyor bagışıklık virüs ile savaşıyor yani ahcc direk virüse etki etmiyor.Kozyatağı subesiyle ilgili bir kaç kötü yorum daha duymuştum bir hıv formunda hiv testini şupheli ilişkiden 28 gun sonra olmaniz gerekir normalde ama kozyatağina giden bir arkadaş 27.günün ortalarina doğru olmuş saat olarak Kozyatağında testinizi tekrar etmemiz lazım demişler, telefonla beykenti aramış ordakiler sonucu değistirmez demiş.İstersen ara bi telefonla hangi şubede oldunuz diye sorup o şubeye yonlendiriyor beykent de orda çıkan laboranta sor sorunu

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pelobs, bu ne saçma bir olay ya.. Çocuk gibi sizden saklıyorlar mı? test yaparsanız, şunu yaparsanız söyliycez falan nedir yani... Bunu duydugum anda basar giderdim senin yerinde olsam, siz adam oldunuz cin mi çarpıyorsunuz diye de kavga da ederdim...

Ahcc'den başka önereceği bir şey yok zaten çocuk gibi oyalamış sizi bir de. Hpv'nin net bir çözümü şuan için hala yok. Ahcc genelde %80-90 işi cözüyor ama o da bir günde hallolacak bir şey değil tabi.

Test yaptırmanla ahcc kullanmanın bir alakası yok, ahcc yan etkisi olmayan bir takviye. Ve ağzında olsa da olmasa da kullanmak sana her türlü fayda sağlar çünkü zaten genital hpv'n varmış. Ama canın yaptırmak istiyorsa yaptır tabii ki.
    teşekkürler çok msjın için. ben el mahkumdiye biraz alttan aldım oda cesaret buldu bundan sanırım.

her sabah aç karnına 3 kapsul almam gerekiyor anlaşılan

Durum
    Yeni Üye

teşekkür ediyorum dediğinizi deneyeceğim.