Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iyi hissedemiyorum

Durum
    sunnyd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

iyi hissedemiyorum

selam arkadaşlar,
    ekim ayından beri hpv var ama hpv dışında hayat çok zor ve ekim kasımdaki enerjimi bulamıyorum. sigaraya geri döndüm, güzel uyuyamıyorum. kontrole gidince kötü sonuçlar olucak biliyorum. motive edemiyorum kendimi ruhen gerçekten çöküyormuş gibi hissediyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: iyi hissedemiyorum

Geçtiğimiz aylarda ay tutulması gerçekleşti yengeç burcunda. Boşluğa düşmüş hissetmen enerji bulamaman normal. Ay tutulması etkisi 6 ay sürer. Bunun dısında canını sıkan bir şeyler mi var?

Durum
    Sultan0618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

O kadar sıkılma hepimiz aynı durumdayız ama hepimiz atlatacağız insallah sağlıktan daha mühim bisey yok.baska sıkıntım varsa salla gitsin Allahım.hhepimizi kurtarsın insallah

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz aylarda ay tutulması gerçekleşti yengeç burcunda. Boşluğa düşmüş hissetmen enerji bulamaman normal. Ay tutulması etkisi 6 ay sürer. Bunun dısında canını sıkan bir şeyler mi var?
    Aşko astrolojine saglık

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşko astrolojine saglık
    Hahahahaha

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Evet hepimiz aynı durumdayız ve inşallah kurtulacağız bundan. Sabret en zorlu süreçtesin henüz yeni öğrenmiş sayılırsın zor bir süreç insanın moralini alt üst ediyor ama sakın üzme kendini. Kendini üzersen stres yaparsan bağışıklığın yükselmez yokmuş var say o zaman sonuçlarına sen bile inanamayacaksın. Üzülmemek insanın elinde olmuyor biliyorum ama geçiyor buna inan buna sen inanmazsan hpvyi de inandıramazsın şükredelim ki çözümü var biz bu lanet hastalıktan kurtulacağız ❣️

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Almeda2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet hepimiz aynı durumdayız ve inşallah kurtulacağız bundan. Sabret en zorlu süreçtesin henüz yeni öğrenmiş sayılırsın zor bir süreç insanın moralini alt üst ediyor ama sakın üzme kendini. Kendini üzersen stres yaparsan bağışıklığın yükselmez yokmuş var say o zaman sonuçlarına sen bile inanamayacaksın. Üzülmemek insanın elinde olmuyor biliyorum ama geçiyor buna inan buna sen inanmazsan hpvyi de inandıramazsın şükredelim ki çözümü var biz bu lanet hastalıktan kurtulacağız ❣
    Bir çogunuz yeni ögrendiniz belki de kendinize en az iki sene verin zamanla daha iyi oluyor ama bu sizin elinizde

Durum
    sunnyd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir çogunuz yeni ögrendiniz belki de kendinize en az iki sene verin zamanla daha iyi oluyor ama bu sizin elinizde
    aslında alıştım ama stresli olunca sigara iciyorum. alkol iciyorum ve bazen tatlı yiyorum sonra neden simdi bu kötü seyleri yaptım diye kendime kızıyorum öyle bi loopa girmiş durumdayım.

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bir sene oldu öğreneli neredeyse çokta yeni bir tarih değil. En azından durumu sindirmek için yeterli diye düşünüyorum.
    Azaltabildiğin ölçüde azalt alkolü sigarayı içmek mutlu ediyorsa arada yap tabiki ama ne olursa olsun moralini bozma mutsuz hissettiren herşey bağışıklığını düşürür tek püf noktası takma ben bunu açıkça gördüm bu süreçte