Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İzmir içi hpvli kız arkadas

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: İzmir içi hpvli kız arkadas

Alıntı Ajdarha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6-12 ay ahcc kullanıp kontrol altında ol, negatifi alınca sabahlara kadar seks yaparsın ama ilk bulduğunla değil, hpvli kız arkadaş aramana gerek yok zaten yolda gördüğümüz kişilerin çoğu hpvli de sigilleri yok, mevzu eşlerin farkında olup birlikte tedavi olup birbirlerine sağdık kalması, bunun dışında hpvden korunma yolu yok gibi

Alkışlıyorum!

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 ay ahcc mı kullanılır böbrekler gıder ne kadar bıtkıselde olsa karacıger ve bobreklere zararı var
    Mert karaciğer ve böbreklere zararı olup olmadığı konusunda henüz bir sorun yaşamadık. Ben 8 ay kullandım benim gibi 6 aydan uzun süre 8-9 ay civarı forumda kullanan çok, 12 ay kullanan kişi az tabii ki ama ahcc'nin karaciğer ve böbreklere zarar verdiğine dair bilimsel kaynağını görmek isterim. Bunu bize iletirsen sevinirim. Çünkü böyle bir şeyle henüz karşılaşılmadı ve ortaya ''var'' diye bir şey atıyorsan bir bildiğin vardır sanırım?

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Adam resmen fckbody ilanı vermiş kriterleri de yazsaydın.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

aryacagım bılımsel bır kanıtım yok tabıkıde 12 ay uzun bır surec bana bır tane doktorumun dedıgı söz bıtkıseller sandıgınjız kadar masum degıl doktyor kontrolunde tüketilmelıdır dedı vucudumuza aldıgmız her seyden bobrekler ve karacıgerlerımız etkılenıyor dedı ona nazaran boyle bır yazı yazdım mutlka karacıger ve bobrek enzımlerının bakılması gerek arada

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Pupmed e girip ahcc diye arastirırsaniz siroz, hepatit,kanser,kis ve daha bircok seye iyi geldigini araştırabilirsiniz. Doktorlarin karsi ciktigi sey ki benim de katıldığım aktara gidip örnegin ısırgan otu cinselliğe iyi geliyormuş hadi her akşam ic.. Melisa cayi rahatlatıyormuş her akşam ic. Karahindiba ic.. Bitkiler bir doktor yada fitoterapi uzmanı olmadan kendi başlarına aktardan alınıp da fincanin icin de kariştırılamıycak derece de güçlüdürler. Bunu anlatmaya calisiyorlar. Bütün doğal kürler dikkat edin uzun solukludur. Zarar doğurmıycak sekilde azar azar yükleme yaparlar size. Amerika da doctor best ürünleri vardır. Trenttir ve doğal seyler satarlar. Arastırın..İcinde 180 tablet olur 120 olur 90 olur. Bazen gün içine yayarak 6 tablet kullanmanızı ister ki ürünleri hep araştırmalı ürünlerdir. Dikkat edin kanser toplumda cok yaygınlaştı. Ve çoğunlukla tedavi süreçleri başarısız ve yıpratıcı olmakta. Cevremde gördüğüm ve nette baktigim da bir kesim artik bu illet olmadan önce hayatina bazi takviyeleri sokmuşlar. Bağırsağımizin ikinci beyin olduğunu öğrendimizden beri prebiyotik besin ve takviyeler raflarda yerini aldi. Daha bir sürü ürünler..Kısaca aklı başında insanlar bu yazının ahcc savunuculuğu icin degil de genel bir değerlendirme yazısı olduğunu anlarlar. Net bir şey var gıda terorü..Bizim bağışıklığımızı zayiflatıp yavaş yavaş hasta eden bir terör.. Ve bizlerde elimizden geldigimizce takviyelerle vücudumuzu güclendirmeye calişcaz. Bir propolis bir yesil cay, kefir, magnezyum, zerdeçal, sarımsak çinko c vitamini gibi daha bir cok güçlü takviyelerle savunma mekanizmasi oluşturmamiz lazim. Olduktan sonra değil olmadan önce.. Tabi olması gereken bu. Bana sorsanız napiyorsun diye boşvermişligin dibin de gidiyorum 😊 Ayagimız tutuyor gözümüz görüyor elimiz calisiyor yatakta yatalak değiliz şükürler olsun 😊

Durum
    Admin

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aryacagım bılımsel bır kanıtım yok tabıkıde 12 ay uzun bır surec bana bır tane doktorumun dedıgı söz bıtkıseller sandıgınjız kadar masum degıl doktyor kontrolunde tüketilmelıdır dedı vucudumuza aldıgmız her seyden bobrekler ve karacıgerlerımız etkılenıyor dedı ona nazaran boyle bır yazı yazdım mutlka karacıger ve bobrek enzımlerının bakılması gerek arada
    Tabii ki de bilimsel bir kanıtın yoksa neden en azından zararı olabilir, ben öyle düşünüyorum demek yerine ''karaciğere,böbreğe zararı var'' yazıyorsunuz anlamıyorum?
    İnternette hpv ve onla ilişkili yeterince bilgi kirliliği var! Birde bu forumda olmayan şeyleri sadece siz öyle düşünüyorsunuz diye var yazamazsınız abi.. Bilgi kirliliğidir bu. İlk ve son uyarım, bilginiz olsun. Forum her zaman bilgilerin doğru olduğu bir yer olacak ben var olduğum sürece.

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ay kız arkadaş arıyodunuz konu nerelere geldi.. ee var mı gelişme? 😁

Durum
    üzgünpipi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yok valla ya

Durum
    asliasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

yok mu mermiye kafa atmak isteyen bir İzmirli, hadi kızlar biraz cesur olun ya

Durum
    Admin

Yani ben önceden söylemiştim, bu tip birkaç konu açıldığında millet hpv ile boğuşuyor yakasından hpv'yi atmak istiyor hpv olan biriyle birlikte olmak zararı olur sadece arkadaş olacaksanız olun, forumda arkadaş olan kişiler var biliyorum güzel bir bağ sonuçta sizin dilinizden anlayan bir arkadaş, ama kimse kendini tehlikeye atmak istemez.

Bu Konu için Etiketler