Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ağız içi siğil

Durum
    üzgünpipi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ağız içi siğil

Arkadaşlar geçen gün yutkunurken boğazım acıyordu hasta olmuştum telefonun flaşı ile bademciklerime bakayım dedim birde baktımki bademciklerimin arkasındaki duvarda olmaması gereken birşeyler var penisimdede miniş siğillerim olduğu için hpv den şüphelendim ve google a gırtlakta hpv felan yazdm bi baktm bendekiyle çok benziyorlar hastalıktandır belki iyileşince birdaha bakarım dedim gribim geçti baktım hala oradalar gerçekten çok korkuyorum eğer onlar hpv ise tedavisi nasıl oluyor ve gırtlak kanseri mi olmuş oluyorum??

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Ağız içi siğil

Bademciklerinin arkasında onların olmaması gerektiğini nereden biliyorsun belki hep vardı ama sen farketmedin! Ağzımızın içi bambaşka bir dünya aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum aylardır ağzımın içini kurcalamaktan ağzımı tahriş ettim yarın kbbye gidiyorum korkuyordum ama varsa da bişey önlemini erkenden almak lazım. İnternete bakma ne yazarsan kansersin zaten Google göre. O yüzden aklını hiç bulandırma al kbbye bir randevu. Git için rahatlasın

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ayrıca gırtlak kanseri de değilsin korkma o kadar kolay değil ama git göster mutlaka

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ya gırtlak kanseri bu kadar kolayca oluşan bir şey değil ki Arkadaşlar siğil varsa bile anında gırtlak kanseri olmuyorsunuz kuruntu yapıp kendinizi üzmeyin lütfen.

Durum
    Yeni Üye

Tamam çok tesekkürler

Durum
    ancient - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

selam arkadaşlar ben 2-3 gün önce üst dudağımın iç tarafında siğile benzer bişey keşfettim. bugün de ege üni hastaneye kbbye gittim. doktor soran arkadaşlar için söylüyorum. asistanlar bakıyor başlarında bir tane hoca var takıldıkları yerde ona soruyolar. kıza anlattım durumu ilk dediği şey hpv geçebilen şey oldu baktı gösterdiğim yere hocaya sordu biz mi bakıyoz gibisinden cildiyeye yollıcaktı çünkü. (hoca da baktı) sonra ışıklı bi çubukla boğazımın oralara kadar baktı. ben daha değişik olur diye tahmin etmiştim ama bilmiyorym ne kadar ayrıntılı baktılar pek içime sinmedi açıkçası. ay sonuna (!) randevu verdiler alcaklar o parçayı. ben pcr testi yapsak vs dedim yapmıcaz dedi kız patoloji falan dedim bilmiyorum pek anlaşamadık galiba. başka doktora giderim bulursam. gitmezsem de parçayı alcakları gün sorarım patolojiye mi gidicek diye. ciddiye almıyolar gibi geldi bana

Durum
    Yeni Üye

Selam cinsiyetiniz nedir acaba?

Durum
    Yeni Üye

kadın
    bu arada doktoruma sordum ekolü önerdi, çağlar hocaya veya herhangi birine gidebilirsin dedi. ancak çağlar hoca bana çok pahalı geldi. uzmanlardan birine gidicem artık tekrardan

Durum
    Yeni Üye

Anladım,bende izmirdeyim birkaç doktor araştıracağım irtibatta kalalım iyi bir doktor olunca öneride bulunurum

Durum
    Yeni Üye

tamamdır bende haber ederim ama çokta takma ya benimde ilk 2-3 gün çok sıkıntılıydı saldım şu an yeter sürekli düşünerek yaşayamıyorum

Bu Konu için Etiketler