Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Stok sorunu

Durum
    sevimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Stok sorunu

Merhaba sadeceben,
    Ben de daha onceden boyle bir durum yoktu. Doktorun baktigi ilk sey kan degerlerim ve mr oldu zaten, herhangi bir sorun cikmadi. Normal bir agri degil elwktrik carpmasi gibi. Spor yapmiyorum ya da baska bir sebepten oldugunu dusunmuyorum. Kesinlikle ahccden dolayi oldu cunku birakinca ayagimdaki karincalabma gecti en azindan. Nevralji sebeplerine bakarsan bazi ilaclarin, kanser ilaclrinin bu duruma sebep oldugunu gorebilirsin. Bunu yazma geregi duydum cunku ahcc arastirmalari kucuk gruplarla yapilmis, yani 1000de 1 bir yan etki bana denk gelmis olabilir. Bu forumda kimsede yan etki olmadigini okuyunca ben de kullanmak istedim ama kullanacak olanlarin bunu bilmeye hakki var diye dusunuyorum. O kadar da masum olduguna inanmiyorum.

Durum
    ayşe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Stok sorunu

Bende de kullanmaya başladığım ilk aylar aşırı iştahsızlık yaptı,şu anda bir problemim yok.hicbir yerde böyle bir şikayete rastlamamistim. Herkesin bünyesi biricik,yabancı forumlardaki yorumlarda da nadir de olsa benzer, sık görülmeyen şikayetler var. Yani bünyenin tepki vereceği şey kişiye göre değişir. domates, şeftali alejisi vb şeyler varken.