Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv'yi vücuttan atmak

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Red face Hpv'yi vücuttan atmak

''Hpv vücuttan atılır mı?'', ''hpv 'yi yenebilir miyiz?'' sorusu her hpvlinin kafasını er ya da geç hatta en başından kurcalayan bir sorudur. Hpv konusunda birçok doktor, eğer bu konunun uzmanı değilse, bilimsel gelişmeleri pek takip etmiyor. (Bu konuda yönlendirebileceğim 1-2 doktor vardır, e-mail ya da direkt mesaj olarak forumdan bilgi verebilirim.) E haliyle hpv'yi en çok araştırmak da bizlere kalıyor.

Hpv virüsü konusunda doktorlar ikiye ayrılıyor.

1 . ''Hpv vücuttan atılmaz'' diyen kitle
    2. ''Hpv vücuttan atılabilir'' diyen kitle

İnsan ister istemez en kötüsünü düşünüyor ancak mücadelesini sonlandırmıyor.Tuhaf olacak ancak; Bir umuttur yaşamak sonuçta. Ben '' hpv vücuttan atılır'' diye düşünenlerdenim. Hpv vücuttan atılır diyen doktorların iyi doktorlar olduğunu da deneyimlemiş bulunmaktayım, atılmaz diyen kısımdaki doktorlar kötü demiyorum ancak ''atılır'' diyen adamın da alanında başarılı doktorlar olduğunu gördüğüm için bunu söylüyorum.

Bu konuda umut verici bir başka şey daha söyleyeyim: Bir arkadaşımın annesinin eşi, türkiye'nin en iyi beyin cerrahlarından birisidir. Hpv konusunda aşırı uzmanlaşmasa da sonuçta doktor olmak için asgari olarak her konuda bilgi ediniyorlar. Hpv'den bahsettiğimizde 3 kişiden 1'inde olan bir şey olduğunu, vücudun bunu 1 ya da 2 sene içinde atacağını söylemişti. Türkiye'de beyin cerrahı konusunda neredeyse 1. olan bu adamın hpv ve hpv'yi yenmek hakkında söylediği bu söz nedenle bana güç verdi, umarım size de verir.

Zaman geçtikçe, sağlığınızı koruyup gereklilikleri yerine getirirseniz eğer, siz de siğillerin azaldığını göreceksiniz. Siğiller ya da lezyonlar hep aynı oranda çıkmaz, hpv olduğunuzu öğrendiğiniz andan sonra zamanla çıkan siğil miktarı da azalır. Siğil miktarının azalması ya da siğillerin çıkma süresindeki aralık, bulaşıcılığın üst düzey olup olmadığını belirler, Hpv pozitif olup siğil varken bulaşıcılığınız üst seviyededir. Siğilinizi/siğillerinizi temizletirseniz bulaşıcılığınız azalır. Siğilleriniz aydan aya, 2-3 ay da bir çıkmaya başlıyorsa bulaşıcılık daha da azalmıştır, vücut ve bağışıklık sisteminizin hpv ile savaştığını gösterir.

Ayrıca sigara da bir etken, ne kadar çok sigara içersek o kadar çok tetiklemiş olmak gibi bir gerçek de mevcut. Sigarayı ciddi oranda azaltmak, ya da yapabiliyorsak bırakmak, hpv'den kurtulmak ya da sigaranın hpv üzerindeki etkilerini azaltmak için yapılabilecek en güzel şeydir.

Hpv'yi yok edebilmek için bir başka örnek de yeşil çay'dır. Bu konuda bir deney yapılmıştır, yeşil çayda antioksidan özellikleri vardır. Her gün 2-3 kupa yeşil çay içen insanlarda 1 yılın sonunda hpv'yi vücuttan atması daha mümkün olmaktadır. Kendi gözlemimi söylemek gerekirse, düzenli yeşil çay içtiğimden bu yana (5-6 aylık bir süreç), siğillerimde ciddi oranda bir azalma olmuştur. Önceden ayda 4-5 adet siğil çıkarken şimdi 1 tane belki çıkıyor ya da o ay çıkmıyor bile.. Bu da bir gelişim

Ayrıca Ahcc gibi önemli bir bitkisel suplement' da mevcut. Ahcc ile virüsü vücudundan atan o kadar çok insan var ki, şu an yurtdışında çok kapsamlı bir araştırma yapılıyor, 2018'de tamamlanacak, o zaman tam anlamda bilimsel olacaktır. Ben ahcc kullanıyorum, ahcc temini ve kullanımını ancak e-mail yoluyla bilgilendirebilirim sizi ancak, kullanan biri olarak yan etkisi olmadıgını, olsa bile hayatımı bu konuda etkileyen hiçbir şey görmediğimi söyleyebilirim. Ahcc'yi almadan önce bunu zaten söylemişlerdi ama insan kendisi tecrübe edince destekliyor, henüz yolun başındayım ancak negatif çıkacağımı biliyorum ve buna inanıyorum, yüksek riskli hpv tipleri de hpv negatif oluyor. Ahcc, rahim agzı degişikliklerinden kansere en yakın olan cin3'ü bile geriletiyor! Zaten bağışıklık konusundaki üstünlüğünü hiç söylemiyorum.

Bu nedenle hpv vücuttan atılır, yeter ki siz sağlığınız ve bağışıklığınız için gereken ne varsa yapın.

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv'yi vücuttan atmak

İnşallah hepimiz bir gün tamamen yenip buralara geliriz 5 aydır ne çektiğimi kimse bilmez derslerime bile çalışamadım okulum uzayacak sanırım

Durum
    Admin

Alıntı Ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah hepimiz bir gün tamamen yenip buralara geliriz 5 aydır ne çektiğimi kimse bilmez derslerime bile çalışamadım okulum uzayacak sanırım
    Yenecegiz tabii ki, olumsuz dusunme. ailen biliyor mu?

Durum
    Tümer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İllaki geçecektir bugün hpv taşıyıp da haberi olmayan milyonlarca insan var sadece bizde küçük küçük misafirler var o kadar sade ve sadece umut tacirlerinin tuzağına düşmeyelim o kadar.

Durum
    Admin

Alıntı Tümer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İllaki geçecektir bugün hpv taşıyıp da haberi olmayan milyonlarca insan var sadece bizde küçük küçük misafirler var o kadar sade ve sadece umut tacirlerinin tuzağına düşmeyelim o kadar.
    @tumer, inşallah, sen ne kadar suredır hpvsin?

Durum
    Admin

Alıntı Tümer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 de koterle başladı herşey zakkum çalan ameliyathanede sünnet olan çocuklarla birlikte sıra beklerken patoloji sonucu hpv malign yok çok şükür. Ürolog.
    Sonrası kriyo ile devam en son çakmak gazi Tabiki hayır..
    Hangi dili konuşuyorsun? İmla ve kelime bazındaki yazından hiçbir şey anlamadım, düzeltmeni tavsiye ederim.

Durum
    Tümer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Malign yok = Kanser başlangıcı belirtisi yok.

Durum
    purplexed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc bildigim kadariyla turkiyede satisi olmayan bir urunmus. Nasil temin ettin arya?

Durum
    Admin

Alıntı purplexed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc bildigim kadariyla turkiyede satisi olmayan bir urunmus. Nasil temin ettin arya?
    Ben ederim Dm yaz merak ediyorsan

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

merhaba ,

bende yaklaşık 10 aydır genital siğil var 3 kere kriyoterapi oldum. bu gün iki tane için yine kriyoterapiye gideceğim. AHCC nin temini konusunda yardımınızı rica edebilir miyim?

Selamlar.

Bu Konu için Etiketler