Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çıkan siğillerin sayısı hakkında

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Çıkan siğillerin sayısı hakkında

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hpvsiz günler diliyorum bende çıkan siğiller ilk fark ettiğimde büyüktü 9. aydan beri her ay düzenli olarak kontrole gidiyorum şu an büyük bir siğil çıkmıyor doktorum çok minik olduğunu söylüyor kontrolden önce benim fark edemediğim kadar minik 2 aydır ahcc kullanıyorum ahcc etkisi olabilir mi yoksa her ay düzenli kontrole gittiğim için çıkar çıkmaz müdahale edilip büyümesine fırsat kalmadığı için mi minik çıkıyor bilgisi tecrübesi olanlar yazabilirlerse çok sevinirim

Durum
    Ihope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Çıkan siğillerin sayısı hakkında

Aynı zamanlarda baslamıs hpv hikayemiz, suanda aynı şekilde seyir ediyor. Ahcc ile ikinci ayım dolmak üzere eskiye oranla cok ciddi azalma var ama arada kücük kücük cıkıyor. Geçen gün başlık açmıştım biranda arttı diye korkarak yapılan yorumlar içimi rahatlamıştı. Ben ahcc nin etkisi diyorum ve geçeciğine inanıyorum🙏🏻

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

ahccden sonra genital kasintim gecti ve sigilim cikmadi. ben 5. ayi bitiriyorum.

Durum
    Özel Üye

Bende ahcc nin etkisi olduğunu düşünmek istiyorum benim merak ettiğim bu siğiller ilk çıkışta büyük çıkıyor mu yani şu an minik çıkmasının sebebi her ay düzenli müdahale ettiriyor olmam mı yoksa ahcc etkisi mi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ahcc nin etkisi olduğunu düşünmek istiyorum benim merak ettiğim bu siğiller ilk çıkışta büyük çıkıyor mu yani şu an minik çıkmasının sebebi her ay düzenli müdahale ettiriyor olmam mı yoksa ahcc etkisi mi
    her siğil büyüyor diye bir şey yok aslında sevgili @umudumvar. Ama bazen bazı siğiller biraz büyüyor evet ben de yaşamıştım, bazıları aynı kalıyor. Bu konuda ahcc etkisi demek için biraz daha kullanmak ve gözlemlemek lazım. Ama ben sanmıyorum siğilin büyüklüğünün küçüklüğünün ahcc'den dolayı olduğunun. Siğillerinin azalması ahcc, düzenli siğil tedavisi ve kendine iyi baktığın için olabilir

Durum
    Özel Üye

Şubatta ahcc ile 3. ayım dolucak inşallah o zamanki kontrolden mutlu çıkarım 🙏teşekkürler Arya

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şubatta ahcc ile 3. ayım dolucak inşallah o zamanki kontrolden mutlu çıkarım 🙏teşekkürler Arya
    İnş canım dua edicem sizler için

Durum
    Özel Üye

Çok teşekkürler iyiki varsın Arya

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

ilk başlarda hastlığı tanımadığımız için siğiller belli bir büyüklüğe geldikten sonra fark ettiğimizi düşünüyorum. hpv yi öğrendikten sonra sürekli bakar olduk fenerle büyüteçle bakar olduk, gözle görülür boyuta gelince minikken müdahale ediyoruz. müdahale ettirmezde beklersek başlardaki gibi büyüklüğe ulaşabilir, şahsen ahcc den kaynaklı olduğunu sanmıyorum