Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hpv ile birlikte gelen așk:)

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

hpv ile birlikte gelen așk:)

hpv olupta ask hayati yonunden umutsuz olanlara umut olsun diye hikayemi anlatacagim😊 yazin hpv oldugumu fark ettim. eylulde ahcc seruvenim ve doktorlara gidip gelmeler basladi. bilirsinizki maddi manevi yipratici oluyor. hayatimda en dibe vurdugum an bu an olsa gerek diye dusunurken hayatimin askiyla tanistim. saglikliyken bile birinin beni sevecegine ihtimal vermezken hpvli iken bana asik olan bi adam. erkeklerin hep kadinlara cinsellik icin yaklastigini dusunurdum(ki cogunlukla boyledir). bu yuzden saglikli iliskim olmazdi. taa ki onunla tanisana kadar.bi arkadaslik sitesinde tanistik.ben sadece normal arkadaslik istiyorum dedim o da oyle istiyodu. sonra vakit gecirdikce ayri duramaz olduk. baktim sevgili olma yolundayiz ona hpvli oldugumu anlattim. dogru sozlu olmam onu cok etkiledi. bana dahada baglandi. doktorlara elimden tutarak goturdu beni. sirf ben tembellik yapiyorum diye benimle birlikte spora yazildi. kendime iyi bakmiyorum diye bana saglikli yemekler yapiyor. ailesiyle tanistim. onlarda da kaldigim icin ailesini tanidim cok sevdim onlarda beni cok sevdi. onun ailesi benim ailem nişan hazirliklarina basladilar. sevgiliminde benimde hic evlilik dusuncemiz yokken birden boyle seylerin icinde bulduk kendimizi. evlilik teklifini kabul ettim. dunyanin en mutlu insani oldu. sen benim icin buyuk bir sanssin. iyi gununde kotu gununde her seyde yanindayim sen benim kadinimsin diyor😍 ben umudumu tamamen yitirmisken o hayatima girdi ve beni her seyiyle mutlu etti. hayat kotu seyler getirdigi gibi iyi seyleride beraberinde getirebiliyor. umarim her sey gonlunuzce olur. cunku biz hpvlilerin herkesden cok sevmeye ve sevilmeye ihtiyaci var 😇

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: hpv ile birlikte gelen așk:)

Çok sevindim adına mutluluğunuz daim olsun 🌹

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Senin adına çok sevindim,Allah bozmasın.

Kızı bizi de ancak,daha dereden geçmeden sen benimle mutlu olamazsın diyip itenler buluyor.

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Çok sevindim hayırlı olsun çok şanslısın gerçekten

Durum
    Zuzu6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Çok sevindim canım, inşallah hep böyle devam eder😊 darısı başımıza diyelim😌

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)