Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eþcinsellik ve HPV

Durum
    Xeons - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Eþcinsellik ve HPV

Arkadaþlar merhaba forumun ortamý çok sýcak özellikle @Arya ve tavsiyeleri bu süreçte yani aktif HPV sürecinde insana çok yardým ediyor. Hepinizinki öyle 😊

Ben 18 yaþýnda erkek eþcinsel bireyim. Uzun zamandýr siðillerle mücadele ediyorum. Maalesef erkek erkeðe iliþkilerde HPV kapma oraný oldukça yüksek. Baþlarda her hafta siðil çýkarýrken þimdi 6 ayda sadece 2 tane çýkardým. Oda çok sýkýntýlý bir dönem geçirdim psikolojik olarak ve tabii jilette en büyük hatalarýmdandý. Ama hissediyor insan baðýþýk bunu baskýlýyor, bir süre sonra da yeniyor.

Artýk HPV’nin vücuttan atýldýðý bilinir bir gerçek. Keþke bulaþýcýlýk bu kadar fazla olmasaydý. Mantýken bir erkeðin dünyaya geliþ amacý zaten cinsellikten ibaret. Ýki erkek yan yana gelince sevgi vesayre de yaþanmýyor zaten. Sadece cinsellik!

Dilerim herkes kýsa sürede negatife döner ve kurtuluruz. Son kalan 2 siðilim içinde elma sirkesi deniyor gayet küçülmüþ durumdalar. AHCC’ye olan inancým tam ancak karþýlayacak maddi gücüm yok. Olsada olmasada vücut atacak bunu.

Önyargýsýz ve HPV’siz bir dünyada görüþmek dileðiyle 👋

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Eþcinsellik ve HPV

Xeon, selamlar hoþgeldin Çok teþekkür ederim sadece ben deðil, üyelerimiz de çok yardýmseverdir bu platformu bu kadar sýcak hale getiren hepimiziz

Xeon, anüste siðilin var mýdýr? Eðer varsa onlarý tedavi ettirdikten sonra senden saðlýðýn için tek ricam yapabiliyorsan bir süre (çook uzun bir süre deðil maksimum 1 yýl) cinselliðe ara vermen veya korunmadan asla cinsel iliþki yaþamamandýr.

Elma sirkesi 2-3 tane siðili olanlar için pratik ve bütçe dostu bir siðil yok etme yöntemi Ben de 2-3 kere yaptým zamanýnda 1-2 tane olan siðillerden kurtuldum böylece 2 tane siðil için 100-150 tl siðil yakma/dondurma ücreti vermekten kurtulmuþ oldum.

Bir süre cinselliði azaltýp, beslenmene dikkat ederek dene bakalým. Propolis ve imutor kullanabilirsin bu süreçte ahcc'ye nazaran bütçeni sarsmaz ama ahcc kadar verim bekleme tabi. Þu an ahcc ile kýyaslanabilir güçte bir þey yok hpv negatif olmak için ancak bu 2 takviye de bir nebze yardýmcý olabilir baðýþýklýðýn için.

Görüþmek üzere ve foruma tekrar hoþgeldin

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Anüsün içinde siðiliniz var mý? Baktýrdýnýz mý? Olma ihtimali yüksek gibime geliyor

Durum
    Yeni Üye

Olmadýðýna eminim en son bakýldýðýnda yoktu 3 ay oldu.

Durum
    Kýdemli Üye

Alýntý Xeons Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olmadýðýna eminim en son bakýldýðýnda yoktu 3 ay oldu.
    Nasýl bakýldý?

Durum
    Yeni Üye

Geçen sene anoskopla bakýldý içeri temizdi sadece kanalda bir tane vardý oda alýndý daha sonra içte hiç çýkmadý. Ýlk genel cerrah sonra cildiye baktý.

Durum
    Kýdemli Üye

Alýntý Xeons Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçen sene anoskopla bakýldý içeri temizdi sadece kanalda bir tane vardý oda alýndý daha sonra içte hiç çýkmadý. Ýlk genel cerrah sonra cildiye baktý.
    Ben de baktýrmak istiyorum. Ama acýr diye korkuyorum ve biraz çekiniyorum. Anüste olursa dýþarý da çýkar mý kesin? benim anüs çevresinde yok ama içinde varsa diye endiþeliyim.

Durum
    yasin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

propolis kullandým ben makat siðili için 3 haftada 100 e yakýn siðil tertemiz oldu

Durum
    Umudum var - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Makat için propolisi nasýl kullandýnýz o kýsma sürdünüz mü yoksa içtiniz mi ayrýntýlý bilgi verir misiniz rica etsem

Durum
    mandalina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba benim de anal bölgemde siðil çýkmýþtý ve cildiyeciye gittim. 3 doz uygulanan bir aþý verdi.(iki dozunu vuruldum 1 tane kaldý) sonra siðilleri kriyoterapi ile yok etti. Tam o iðrenç görüntüden kurtuldum derken, doktor iç kýsýmda da gördüm ona benim yapabileceðim bir þey yok genel cerrahiye gitmen lazým dedi. Ben de genel cerrahiye gittim. Genel anestezi altýnda lazerle yakabileceðini, üç ay gibi bir takip sonunda kurtulabileceðimi söyledi. Bir de hastalýk tanýsýný sisteme girdiðinde eþcinsel olduðum anlaþýlýrmýþ. Beni bazý arkadaþ grubum biliyor aslýnda ama ben sgk sisteminde bunun gözükmesini istemiyorum. Çünkü iþ hayatýmda sorun oluþturabileceðinden çekiniyorum. Bir diðer sorun da genel anesteziye girmek ve bir gün hastanede yatmak. Son aþýmý 3 ay sonra vurulacaðým. Bu aþý ile iç kýsýmdaki siðiller de kendiliðinden geçer mi yoksa genel anestezi altýnda mý bu iþi çözeceðim bilmiyorum. Bir de sisteme baþka bir taný girilip de bu iþlem yapýlamaz mý bilen ya da böyle bir durumla karþý karþýya gelen var mý. Benim gittiðim doktorlar asla homofobik deðillerdi. Hatta beni taný kýsmýyla ilgili bilgilendirdi bile. Þimdi biraz kararsýz kaldým açýkçasý. Baþka nasýl bir yol bulabilirim bu siðillerden kurtulmak için, benzer durumda kalanlarýn ne tavsiyesi olur acaba. Çok teþekkür ederim þimdiden.

Bu Konu için Etiketler