Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: test olmalı mıyım ?

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

test olmalı mıyım ?

Arkadaşlar merhaba, aranızda hiç siğil görmeyip test yaptıran var mı ? bide siğiller kıl köküne benzer mi yani siğili kıl kökü sanıyor olabilir miyim internette arattığımda siğil goruntuleri genelde belirgin ve ten rengi-kahverengi arasında oluyor ama bir yerde beyaz benekler şeklinde olabilir diyodu ufak nokta şeklinde penisin govdeye bağlandığı kılların olduğu yerde beyaz noktalar var , kolunuzdaki bir kılı çektiğinizde dibinde görülen beyaz şeklinde, ama kılı çekmediğim halde orada gözüküyor penisteki kılı çekince belirginleşiyor ne dersiniz siğil midir ? bide makatta kontrolü kendimiz yapabiliyor muyuz hiç eşcinsel ilişkiye girmedim erkeğim peniste olmayıpta makatta çıkma ihtimali var mı ?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: test olmalı mıyım ?

Benm eski erkek arkadasimin penisinde hic bisey yoktu tertemiz ve puruzsuzdu en ufak belirti bile yoktu hatta bu yuzden ben bana baskasindan bulasti sanip aylarca kendimi yipratmistim meger makatinda varmis cok sonra gordum bunu.. o inkar ediyor sigil olmadigini savunuyor ama ben gozumle gordum ayni internetteki makat sigili gorselleri gibiydi..

Neden makatindan supheleniyorsun orda bisey mi hissediyorsun? Eger hic escinsel iliskiye girmeden sadece makatinda sigil varsa benimde erkek arkadasim konusunda icim rahatlayacak cunku varsa soylemeni temenni ediyorum o yuzden.. tabi umarim yoktur

Durum
    Kıdemli Üye

Herhangi bir şey hissetmiyorum elimle kontrol ettiğim zaman da bir şey farketmiyorum , daha önce hiç görmediğim ve dokunmadığım için emin olamıyorum eğer olsaydı elimle dokunduğumda pürüzlülük farkeder miydim ? erkek arkadaşın hiç eşcinsel ilişkide bulunmuş mu ?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bunu sormaya cesaret bile edemedim ama oyle bi insan degildi yani gozumle gorsem inanmam.. sadece peniste olmayip makatta olmasi beni kendi kendime supheye dusurdu.

Ama bi bayan olarak bende hpv iken makat girisinde sigil cikartmistim sunu soyleyeblirm ki orda bi fazlalik oldugunu illaki hissediyosunuz ozellikle buyuk tuvaletinizi yaparken. Yani hissetmiyosan buyuk ihtimalle yoktur.

Durum
    Kıdemli Üye

yanlış bilgi vermek istemem ama erkekte penis ile makat arasındaki mesafe oldukça uzun olduğu için eşcinsel ilişki yaşayan kişilerde görülüyomus genelde makat siğili, yanıltmak istemem kesin bir bilgi değil okuduğum bir kac yerde boyle yaziyordu. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim muayene olursam doktora, siğil var ise de ben farkedemediysem yine yazarım buraya

Durum
    ancient - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siğili kıl kökü sanabilirsin ben sormuştum doktora
    Benim bildiğim virüs yürüyebiliyor illa ki eşcinsel ilişkiye girilmesine gerek yok ancak emin değilim araştırman gerek
    Bence en iyisi iyi bir doktora muayene ol doktora da sorarsın sorularını için rahatlar

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ajdarha dedigin yerde penisin govdeye baglandigi yerde ki beyaz beyaz noktaciklar yag bezeleri. Ben de ilk basta panik yapmistim.Diger bölgelerdeki ayrım olayına gelince malasef onu ben de beceremiyorum.Netteki görüntüler büyük ve cok belirgin. Mayistan beri siğil cikarmadim. Fakat yaklaşık 1,5 aydır hayalarim da minik parlak biseyler cikiyor.Batma karincalasma hissediyorum. Fakat kaşıntı yok. 1,5 ayda 3 kez doktora gittim. Yağ bunlar dedi icin rahat olsun dedi. Her seferinde tamam diyorum bu sefer golü yedim diyip panik oluyorum. Kolestrolune baktır diyor. Hatta bir tanesini eliyle skti gösterdi yağı. Digerlerini yakmıstı.Tabi dipnot ta düştü sakin sen yapma siğile denk gelirsen uğraşırsın) Malasef bizim yağ ile siğili ayırmamız çok zor. Ve çok sinir bozucu. Aldara krem sordum yağı kurutabilir diye düşündüm hem de deri güçlensin diye önermedi. Ben de sigil yokken basıma is açmak istemedim. Makat olayina gelince herhangi bir eşcinsellik durumun olmadigina göre icin rahat olsun.

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Siğil illaki kaşıntı yapar ordan anlayabilirsin kaşıntı yoksa sanmıyorum

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Sağol Malena bu yararli bilgi icin 👍

Durum
    Kıdemli Üye

sağolun cevaplarınız için, ben de siğil yok neyse ki ama yinede test olacağım gibi gözüküyor şüpheleri yıkmak adına, test olduğumda sonuçlarıyla berbaer buraya yazarım yine