Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir anda arttı:(

Durum
    Ihope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bir anda arttı:(

Ahcc ile 2 ayı doldurmak üzereyim. İlk ayda müthiş bir şekilde gerileme oldu sonra tek tük cıkmaya baslamıstı hatta iki hafta önce doktorum artık atlattık gibi demişti. Son bir haftadır stresli günler yasıyorum resmen patır patır cıkmaya basladılar, şuana kadar 4 tane gördüm. Şehirdışındayım doktorumada gidemiyorum burda tekrar doktor arayısına da girmek istemiyorum, belli olmuyor biraz büyüsün bakalım diyorlar . 6 aydır siğil belasıyla uğraşıyorum artık gözlerim küçücük seyleri bile görür oldu. Bu doktorumda sağolsun ne olur ne olmaz diye kriyoyu sıkar, dönmeme 15 gün var. Verrutol sürüyorum. Anlayacağınız modum düşük. Ahcc kullananlarda artış olmuyor diye okudum ama bende öyle olmadı galiba

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Bir anda arttı:(

üzüldüm bende ahcc ye baslayalı tam 40 gun oldu su an ıcın siğil yok

Durum
    Tecrübeli Üye

İnşallah benimde son olur 🙏🏻

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ihope Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc ile 2 ayı doldurmak üzereyim. İlk ayda müthiş bir şekilde gerileme oldu sonra tek tük cıkmaya baslamıstı hatta iki hafta önce doktorum artık atlattık gibi demişti. Son bir haftadır stresli günler yasıyorum resmen patır patır cıkmaya basladılar, şuana kadar 4 tane gördüm. Şehirdışındayım doktorumada gidemiyorum burda tekrar doktor arayısına da girmek istemiyorum, belli olmuyor biraz büyüsün bakalım diyorlar . 6 aydır siğil belasıyla uğraşıyorum artık gözlerim küçücük seyleri bile görür oldu. Bu doktorumda sağolsun ne olur ne olmaz diye kriyoyu sıkar, dönmeme 15 gün var. Verrutol sürüyorum. Anlayacağınız modum düşük. Ahcc kullananlarda artış olmuyor diye okudum ama bende öyle olmadı galiba
    Ahcc zaten 2. aydan sonra etkisini daha çok gösterir. Kullandığın gün itibariyle bağışıklığın yükselmez, kademeli olarak güçlenir o sebeple ahcc kullananlarda bile siğiller zamanla azalır veya zaten azsa tek tük cıkmaya baslar ya da kesilebilir.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üzüldüm bende ahcc ye baslayalı tam 40 gun oldu su an ıcın siğil yok
    Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc zaten 2. aydan sonra etkisini daha çok gösterir. Kullandığın gün itibariyle bağışıklığın yükselmez, kademeli olarak güçlenir o sebeple ahcc kullananlarda bile siğiller zamanla azalır veya zaten azsa tek tük cıkmaya baslar ya da kesilebilir.
    Bu kadar gerilemişken tekrar çıkması üzdü, ama haklısınız daha cok erken moralimi bozmamaya çalışacağım

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ahccnin etkisini hissetmen için 3 ayı doldurmalısın bağışıklık yükseltmek ciddi anlamda zor ama iyiki ahcc var 💗 benim de ahcc kullanmaya başlayalı iki ay olmuştu ve deli gibi çıkıyordu siğillerim. Şuan 6.aydayım ve çok şükür atlattım 3.aydan sonra etkisini hissedeceksin ekstra gıdalar da al kefir yeşil çay kivi yeşil biber bunları bolca tüket ve en önemlisi sakın moralini bozma hepsi geçecek

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

kesinlikle öyle benim de 3. ayım dolmak üzere verrutol kullanma sakın doktorum tavsiye etmedi kefir mümkün olduğunca çok iç bende aşırı stresli bir dönemden geçiyorum ancak siğilleri kafaya takmayınca başka bir şeye taksam bile aşırı etkilemiyor yani unut siğilleri tatlım, propolis kullan ahcc yeşil çay kefir yeterli bu takviyeler ama verrutol kullanma ayrıca ben lazer ile yaktırmıştım 7 aydır uğraşıyorum bu hastalıkla

Durum
    Tecrübeli Üye

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederimm 🤗 Doktor randevuma kadar bakmamaya karar verdim.

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Verrutol u neden kullanma dedin canim ?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verrutol u neden kullanma dedin canim ?
    Ona bende takildim acikcasi ama yazmamistm. Verrutol dogru kullanimla cok kurtarici bi ilac sigillerin çıktığı anda yakilmasini hic beklememesini bu sayede de daha cabuk virusu yenmemizi sagliyor. Her sigil ciktiginda kotere gidemiyosunuz cunku artmasini bekliyosunuz ve vucutta sigil tutmak biliyosunuz ki bu hastalikta en son isteyecegimiz sey.