Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doktor tavsiyesi

Durum
    Melvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktor tavsiyesi

Merhaba herkese,
    Yaklasik bir ay once koter oldum, simdi farkli yerde ciktigini hissediyorum, yaktirmam lazim
    Fakat anestezi beni mahvediyor, cok kiloluyum zaten risk almak istemiyorum her seferinde.

Kriyo ya da lazer ( anestezisiz diye tahmin ediyorum emin degilim) yaptiracagim hakan beyi onerdiler ama burda da negatif cok sey var yazilan, bana iyi bir doktor onerebilir misiniz istanbul icinde? Anadoludayim ama herhangi bir yerde de olabilir yeter ki gozle gorulemeyen minikleri de yaksin bir ise yarasin yaptirdigim

Cok tesekkurler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Doktor tavsiyesi

Benim anadolu yakasında tanıdığım cilt doktoru maalesef yok, hpv negatif olup buraya taşındığım için hiç gerek duymadım. Yardımcı olmayı cok isterdim.

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Avrupa yakasında işine yarar mı bilmiyorum ama Bakırköyde Avrupa cerrahi var yasir bey en ufak olanları bile bırakmıyor lazerle çalışıyorlar sistemli güzel fazlasıyla hijyen bir yer tavsiye ederim

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anadolu yakasında tanıdığım cilt doktoru maalesef yok, hpv negatif olup buraya taşındığım için hiç gerek duymadım. Yardımcı olmayı cok isterdim.
    Cok tesekkur ederim Arya, forum sayesinde bir cok konuda bilgi sahibi oldum zaten tahmininden cok daha fazla yardim ettin, ahccye basladim, sigarayi biraktim imutore basladim, spor ve yeme isini oturtamadim daha ama sigiller birakmadi pesimi, bakalim negatif gunleri gorurum insallah 🙏🏻

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Almeda2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa yakasında işine yarar mı bilmiyorum ama Bakırköyde Avrupa cerrahi var yasir bey en ufak olanları bile bırakmıyor lazerle çalışıyorlar sistemli güzel fazlasıyla hijyen bir yer tavsiye ederim
    Hic farketmez guvenebilecegim birini ariyorum, yanlis anlamayin lutfen, siz mi gittiniz? avrupa cerrahi ile ilgili de olumsuz seyler okudum ozellikle sikayetvarda, bir de fiyati konusunda bilginiz var mi?

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben gittim evet canım çokta memnun kaldım 3 seans sürdü ama hepsinin kökünü kuruttular fiyat olarak biraz pahalı ama mutlaka indirim iste ben ilk gittiğimde hpv tiplemesi de yapıldığı için 2500 TL vermiştim ama pazarlık yapmadan. Sonraki ikinci sefer 1500 TL verdim 3. İse 1000 tlydi ama ben genel anestezi istemiştim dolayısıyla fiyat bundan dolayı bu şekilde genel anestezi istemiyorsan fiyat daha uygun olacaktır

Durum
    Hic
    Hic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kaç adet siğil vardı ? yaklaşık 10 siğil için ücret ne olur acaba ? bilginiz var mı ?

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ücret hakkında bilgi verir misiniz?

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben gittim evet canım çokta memnun kaldım 3 seans sürdü ama hepsinin kökünü kuruttular fiyat olarak biraz pahalı ama mutlaka indirim iste ben ilk gittiğimde hpv tiplemesi de yapıldığı için 2500 TL vermiştim ama pazarlık yapmadan. Sonraki ikinci sefer 1500 TL verdim 3. İse 1000 tlydi ama ben genel anestezi istemiştim dolayısıyla fiyat bundan dolayı bu şekilde genel anestezi istemiyorsan fiyat daha uygun olacaktır
    Vajina içi siğilleri de hallediyor mu peki?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

genel anestezi ve koterizasyonal vajina içi siğiller hallediliyor ama dermatologlar değil jinekologlar yapıyor diye biliyorum.