Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zaman gecmiyor

Durum
    Sekizyüzsekiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Zaman gecmiyor

aksam 6 olmuyor sonuçları bekliyorum, sonumu bekliyorum. Nefes almakta güçlük çekiyorum artık bütün belirtiler devam ediyor deri buruştu resmen kapkara oldu kirmizi noktalar çıktı her yerde. Psikolojik falan değil bu resmen gözümle görüyorum annem babam sesleniyor iceriden cevap veremiyorum. 20 yaşımda bunları yemin ederim hak etmedim su an sonsuz dilek.hakkim olsa o lanet gunden bi oncesine gitmek isterdim. Allahim nolur yardim et

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Zaman gecmiyor

Moralını bozma bende cok seyler yasadım düzelıyor sadece sabır ıyı bır hekıme muayne olman gerek

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bence annen ya da babana durumunu anlat ve sana destek olsunlar utanılacak bir durum değil hem erkeksin seni yargılamazlar

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Sonucunu buraya yaz mutlaka ben de merak ettim.

Durum
    Tecrübeli Üye

Yemin ederim hpvden korkmuyorum düşük riskli ciksin umrumda değil ama bu kadar sey agri sislik renk değişikliği yara her şey mantarina kadar her seyin ilacini kullandim gecmedi kanserden baska ihtimal yok kafayi yemek uzereyim

Durum
    Özel Üye

Moralını bozma bende cok seyler yasadım düzelıyor sadece sabır ıyı bır hekıme muayne olman gerek

Durum
    Özel Üye

Alıntı Sekizyüzsekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yemin ederim hpvden korkmuyorum düşük riskli ciksin umrumda değil ama bu kadar sey agri sislik renk değişikliği yara her şey mantarina kadar her seyin ilacini kullandim gecmedi kanserden baska ihtimal yok kafayi yemek uzereyim
    Su an stres yapıyorsun sonucu bekle rahat ol bıraz sen hpv olarak örnek verdın negatıf cıkacak o sonuc. Yıne soyluyorum ıyı doktora muayne olman gerek google ali hatay sorular yaz penısının fotosunu cek ve o hocaya sor cok tecrubelı biri emeklı ürolojı dr

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İnternetten baktıklarında göre kendine hastalık biçme arkadaşım İnternete ne yazarsan yaz kansersin boğazım ağrısı diye gir boğaz gırtlak kanseri falan yazıyor orada yazılanlara itibar etme yaşın çok genç kanser falan değilsin sen güven bana bu günleri ileride acı bir gülümsemeyle hatırlayacaksın sonucu buraya da yaz bende çok merak ediyorum dualarımız seninle moralini yüksek tut

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Almeda2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnternetten baktıklarında göre kendine hastalık biçme arkadaşım İnternete ne yazarsan yaz kansersin boğazım ağrısı diye gir boğaz gırtlak kanseri falan yazıyor orada yazılanlara itibar etme yaşın çok genç kanser falan değilsin sen güven bana bu günleri ileride acı bir gülümsemeyle hatırlayacaksın sonucu buraya da yaz bende çok merak ediyorum dualarımız seninle moralini yüksek tut
    Alkış sadece

Durum
    Tecrübeli Üye

Yanlışlıkla diger basligima yazmisim sonucu.. 40 tipe bakildi negatif çıktı tabii eger doğruysa

Bu Konu için Etiketler