Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oral hpv testi-sürüntü

Durum
    ancient - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Oral hpv testi-sürüntü

arkadaşlar merhaba, benim sorum şu ağız içi bir siğil yokken dolayısıyla örnek alınıp patolojiye de gönderilemeyeceği için, ağızdan tükürük veya sürüntü örneği alınarak hpvnin varlığını kontrol eden bir test var mı? bilenleriniz cevaplarsa çok sevinirim paranoya tuttu yine beni.
    bir de bu testi izmir de yapan bir hastane/doktor veya ilgili anlayışlı bi kbb ci biliyorsanız yazar mısınız?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Oral hpv testi-sürüntü

Evet böyle bir test var diye biliyorum burada arkadaşlardan bazıları yaptırmıştı hastaneleri arayıp sorarsanız detaylı bilgi verirler diye dusunuyorum ya da laboratuvarları.

Durum
    Yeni Üye

teşekkürler arya

Durum
    üzgünpipi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı ancient Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba, benim sorum şu ağız içi bir siğil yokken dolayısıyla örnek alınıp patolojiye de gönderilemeyeceği için, ağızdan tükürük veya sürüntü örneği alınarak hpvnin varlığını kontrol eden bir test var mı? bilenleriniz cevaplarsa çok sevinirim paranoya tuttu yine beni.
    bir de bu testi izmir de yapan bir hastane/doktor veya ilgili anlayışlı bi kbb ci biliyorsanız yazar mısınız?
    Selam bende izmirdeyim bulursan banada haber verirmisin lütfen

Durum
    Yeni Üye

açıkçası günlerdir araştırıyorum bulamadım. en son dokuz eylül üni hastanesine gidiyim dedim, randevu yok. yarın bi yere gidicem bakalım yazarım yorumumu. ama en azından konuyla ucundan ilgisi olan bi kaç kişi buldum özelde onlarda. ben ilk başta devlet hast şansımı denemek istedim yazıyım yinede.
    -Burcu Selek Akbaş
    -Fırat Demirtaşoğlu
    dediğim gibi intten buldum, bizzat görüşmedim. Sende bulursan yazarsan çok sevinirim