Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ahcc hap

Durum
    hellokitty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ahcc hap

arkadaslar ben ahccyi toz olarak kullanıyordum. hapına yarın başlayacağım. 6 tane içmem gerekiyormuş nasıl içiyorsunuz bi anlatabilir misiniz? ben toz olanı günde 3 öğün olarak kullanıyordum açlık tokluk farketmiyordu. hapda işler nasıl ilerliyor şimdiden teşekkürler.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: ahcc hap

Şu şekilde kullanıyorsun. 6 tanesi 3 gram ediyor. Doğal olarak 1 tanesi 0,5 gramdır. 6 taneyi bir arada içeceksin canım. Korkma İlk etapta bu ne ya diyorsun ama hepsini bir anda almanın da bir zararı yok, tam tersi 2şer-3er bölmek mantıklı olmuyormuş.

Sabah uyandın. Aç olman lazım bu ilacı içmen için.
    6 taneyi su ile hepsini içiyorsun.
    45 dk veya 1 saat sonra kahvaltını yapıyorsun.
    Bu şekilde bitiyor süreç.

Sabah içmek daha pratik çünkü insan uyandığında midesi zaten boş oluyor. Akabinde mutlaka yemek yemen lazım 1 saat sonra.

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

gerçekten mi ben sabah 8 de atıyorum hep 12 de yemek yiyorum doktor öyle bir şey söylemedi bana sanmıyorum öyle olduğunu

Durum
    Kıdemli Üye

Neden 1 saat sonra yemek yemek zorundayız ki 3 aydır bu şekilde kullanıyorum

Durum
    Admin

Alıntı hpvvv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten mi ben sabah 8 de atıyorum hep 12 de yemek yiyorum doktor öyle bir şey söylemedi bana sanmıyorum öyle olduğunu
    Bunun kullanımı bu şekilde evet. Biz deneylerde nasıl yapıldıysa öyle gidiyoruz.
    Doktor neden söylemedi ya da söylemeyi unuttu bilmiyorum ama burdaki tüm arkadaşlar, yemekten 1 saat önce içer ve içerken aç olman önemlidir. Ben de bu şekilde kullandım.

Durum
    Kıdemli Üye

şaka mi 3 ay boşa mı gitti şimdi içerken aç oluyorum ama 1 saat sonra yemek yemiyorum hemen yeşil çay içiyorum veya kefir önemli olan aç karnına içmek diye düşünüyorum öyle değil mi :/

Durum
    Admin

şaka mi 3 ay boşa mı gitti şimdi içerken aç oluyorum ama 1 saat sonra yemek yemiyorum hemen yeşil çay içiyorum veya kefir önemli olan aç karnına içmek diye düşünüyorum öyle değil mi :/
    Açıkçası detayını bilmiyorum yanlış bir şey söylemeyeyim. Aç karna içmen zaten çok önemli. Ama 1 saat sonra mı 3 saat sonra mı yemek yediğin ne kadar önemli bilmiyorum. Açıkçası bunu sorgulamadım deneylerde böyle yapılınca ben de bu şekilde yaptım. Belki ciddi bir sorun teşkil etmiyordur ama bilemiyorum sen vakit kaybetmeden yarın dediğim düzeye dön. 3 saat sonra yemek yedin diye ahcc'nin etkisinin sıfırlanacağını sanmam. Ama bir şeyi istenilen şekilde yapmak da önemli, sıkma canını bence boşa gitmemiştir.

Durum
    Kıdemli Üye

Doktorum Hakan bey aradım sordum hayır yeter ki aç karnına olması önemli dedi rahatladım

Durum
    Admin

Doktorum Hakan bey aradım sordum hayır yeter ki aç karnına olması önemli dedi rahatladım
    Evet ben de öyle düşünmüştüm aç olman çok çok daha önemli !

Durum
    hellokitty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ben toz kullanirken gunde 3 ogun kullaniyordum yemekten once sonra farketmiyordu doktorum bunu belirtmemisti. bosuna mi kullandim onlari sizce?