Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mavilab'e sürüntu verdim sonuç yarın çıkıyor aksam

Durum
    Sekizyüzsekiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Mavilab'e sürüntu verdim sonuç yarın çıkıyor aksam

Önceki konularimdan da anlayabileceginiz üzere erkeğim. 20 yaşındayım. En küçük sey de dahil bütün cybhleri yaptırdım. Hepsi negstif çıktı bir tek.hpv kaldı. Ama her şeyim negatif olmasina rağmen belirtilerim gitmedi.doktorlar.ne olduğunu bulamadı. Cinsel organın kokunde sisme var aylardır geçmiyor. Hangi urilojiye gitsem penis govdesinde ağrı olmaz diyor ama inanilmaz ağrı ve yanma var ağrı kesiciler gecirmiyor. Yaklaşık 2 hafta önce rengi tamamen değişti ve kapkara bir hal aldı. Uc kısmında kırmızı yaralar var. Sunnet derisinde sisme var deride kalinlasma var cizgiler var. Ve daha sayamadigim bir sürü şey. Artık biliyorum ki.bu lanet kanser 5 ay içinde geldi beni buldu. Bu kadar genç iken nasıl oldu nasıl bu duruma.geldi.bilmiyorum.hep kendimi başka bişeye inandirmaya calistim ama başka ihtimal kalmadı. Sonumu bekliyorum yarın akşam için. Oradaki.gorevli de kısa bir süre olsa bile ihtimal olduğunu söyledi. Ailemin yüzüne bakamıyorum. Yemek bile yiyemiyorum. Keşke bu olacağına direkt ölseydim. Bir tek.buraya içimi dokebildim. Yarin bu haberi alırsam ki alacağım. Hakkinizi helal edin kendinize iyi bakin

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Mavilab'e sürüntu verdim sonuç yarın çıkıyor aksam

@Sekizyüzsekiz, 5 ay içinde kanser olmazsın ki canım? Daha önce konuşmuştuk sana anlatmıştım penis kanserinin yüzdesinin çok düşük olduğu ve hpv konusunda asıl kadınların risk altında olduğunu. Ama endişen geçmediği için en azından 5 ayda böyle bir şey olmayacağını söylüyorum. Hadi diyelim ki böyle bir şey var ama bu 5 ay içinde ortaya çıkar mı sence? Belirti vermez mi? Belki prostat veya buna benzer bir sıkıntın vardır aslında bilmediğin? Bence kasık bölgesiyle ilgili bir baktır istersen yani cinsel yolla bulaşan hastalıkları boşverip başka o bölgeyle ilintili neler olabileceğine baktırıp bi doktora gözükürsen daha olaya büyük resimde bakmış oluruz çünkü hpv'den dolayı böyle şikayetlerin olmasını ben hpv ile bağdaştıramadım aslında.

Ölmek falan diye düşünme, ailenin yüzüne bakamama durumunu da düşünme. Hayatta herkesin başına gelebilir böyle şeyler ve kendini suçlu hissetme. O kadar çok hpvli var ki ve çoğu bunun farkında değil. Kendini üzme boşuna geçeceğini bil bir gün geçecek bu sorunlar hayatında kalıcı olmayacak gerçekten bak.. Sadece diğer opsiyonları da düşünüp farklı konulara da baktır derim.

Durum
    Tecrübeli Üye

Arya çok teşekkür ederim ben de biraz olsun rahatlamistim ama oradaki insanlar bunun hpv değil kanser belirtisi olabileceğini ve 5 ay olayinin da bağışıklığa göre degisebilecegini yani ihtimal olduğunu söylediler. Ben bunların hpv belirtisi değil kanser belirtisi olmasından supheleniyorym zaten. Yine de psikolojimi anladigin ve hic tanimamana ragmeb yardım etmeye çalıştığın için teşekkür ederim. Kendine iyi bak

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Sekizyüzsekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya çok teşekkür ederim ben de biraz olsun rahatlamistim ama oradaki insanlar bunun hpv değil kanser belirtisi olabileceğini ve 5 ay olayinin da bağışıklığa göre degisebilecegini yani ihtimal olduğunu söylediler. Ben bunların hpv belirtisi değil kanser belirtisi olmasından supheleniyorum zaten. Yine de psikolojimi anladigin ve hic tanimamana ragmeb yardım etmeye çalıştığın için teşekkür ederim. Kendine iyi bak
    Doktorların bazıları korku salabilir hastalara, endişe etmelerini sağlayıp diğer testleri yaptırmak isteyebilirler. Doktoruna güveniyorsan devam et, ya da güvendiğin bir doktorla devam etmelisin doktor güveni çok önemli emin ol.
    Psikolojin çok üzücü canım bu konuya takılıp kalmışsın ama en son odaklanacağın konu bu, bence o bölgeyle alakalı baska bir şey sende sorun yaratıyor olabilir ve tahmin ettiğin kadar kötü bir durum olmayabilir. Birine kanser olabilirsin demek kolay bir şey değil. Sen olumlu düşünmeye bak, şu an dışarıdan bakamıyorsun kendine olayın çok içindesin. Bak ben dısarıdan bakan biri olarak kanser boyutunda oldugunu düsünmüyorum. Rica ederim sen bi diğer bölgelere baktır konusalım, hem bak baska hastalıkların da yokmus cybh konusunda. Bu güzel bir haber.

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Önceki konularimdan da anlayabileceginiz üzere erkeğim. 20 yaşındayım. En küçük sey de dahil bütün cybhleri yaptırdım. Hepsi negstif çıktı bir tek.hpv kaldı. Ama her şeyim negatif olmasina rağmen belirtilerim gitmedi.doktorlar.ne olduğunu bulamadı. Cinsel organın kokunde sisme var aylardır geçmiyor. Hangi urilojiye gitsem penis govdesinde ağrı olmaz diyor ama inanilmaz ağrı ve yanma var ağrı kesiciler gecirmiyor. Yaklaşık 2 hafta önce rengi tamamen değişti ve kapkara bir hal aldı. Uc kısmında kırmızı yaralar var. Sunnet derisinde sisme var deride kalinlasma var cizgiler var. Ve daha sayamadigim bir sürü şey. Artık biliyorum ki.bu lanet kanser 5 ay içinde geldi beni buldu. Bu kadar genç iken nasıl oldu nasıl bu duruma.geldi.bilmiyorum.hep kendimi başka bişeye inandirmaya calistim ama başka ihtimal kalmadı. Sonumu bekliyorum yarın akşam için. Oradaki.gorevli de kısa bir süre olsa bile ihtimal olduğunu söyledi. Ailemin yüzüne bakamıyorum. Yemek bile yiyemiyorum. Keşke bu olacağına direkt ölseydim. Bir tek.buraya içimi dokebildim. Yarin bu haberi alırsam ki alacağım. Hakkinizi helal edin kendinize iyi bakin
    Kardesim senin durumundan cok etkilendim ve inan bsna mesajini gördüm hergün dua ettim senin icinde allah sifa versin diye senin belirtiler klimidya gibi duruyo onun belirtileride yara kirmizilik sislik filsn var sonucun ciksin bakalim ins sifaa bulursun kardesimm

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Acaba alerjik yada psikolojik olabilir mi?? Umarım öyledir. Sonuçlarını bekliyoruz hayırlısıyla

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Frengı testi yaptır mutlaka birde prostat iltıhabı penıste agrı yanma yapar o konununda degerlendırmesı gerek iyi bir ürolojı doktoruna gitmelısın egitim ve arastırma hastanelerını önerırım orda daha genıs caplı tahlıller yapılıyor ankarada prof doktor kaan aydosu önerırım ürolojı alanında ıyı bır hekımdır birde prof dr hakkı perk

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sürüntüden negatıf cıkma olayı cok yuksek bende yaptırdım gelısıme negatıf geldı lezyon olmasına ragmen

Durum
    Tecrübeli Üye

Sifilize baktirdim zaten Mavilabta negatif.. ve uriner sistem ultrasonu da cektirdim o da temiz prostatla ilgili bişey olduğunu da sanmıyorum. Ayrıca hepsi birden oluyor peniste kararma basinda renk.degisikliigi ağrı kokunde sisme hepsi bir arada var 1-2 tane olsa basit bir sey derim.ama yemin ederim aklima başka bir sey gelmiyor artık

Durum
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar hpv dna negatif yaziyor sadefe mavi lab bu ne demek

Bu Konu için Etiketler