Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: leep sonrası

Durum
    aşk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

leep sonrası

bende leep sonucum yüksek riskli cin 2 geldi sınrılar korunmaktadır yazıyor doktorum 2 ay sonraya kontrol verdi yalnız leep olalı 15 gün oldu ama 3 gündür akşamları kramp tarzında cok ağrım oluyor agrı kesici biraz rahatlatıyor ve kanamam oluyor bir an bayağı gidiyor sonra gelmiyor ertesi gün yine aynı 3 gündür akşamları bu şekil geçiriyorum aslında adet günümlede çakıştı acaba adetle karısıkmı oluyorum yoksa leeptenmi ve iştah artısı göğüslerimde hassaiyet bel ağrısı felanda eşlik ediyor sizce normalmı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: leep sonrası

Alıntı aşk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende leep sonucum yüksek riskli cin 2 geldi sınrılar korunmaktadır yazıyor doktorum 2 ay sonraya kontrol verdi yalnız leep olalı 15 gün oldu ama 3 gündür akşamları kramp tarzında cok ağrım oluyor agrı kesici biraz rahatlatıyor ve kanamam oluyor bir an bayağı gidiyor sonra gelmiyor ertesi gün yine aynı 3 gündür akşamları bu şekil geçiriyorum aslında adet günümlede çakıştı acaba adetle karısıkmı oluyorum yoksa leeptenmi ve iştah artısı göğüslerimde hassaiyet bel ağrısı felanda eşlik ediyor sizce normalmı
    Benim adet kanamasından önce kanamam olmuştu, leep operasyonundan sonra.
    Sonra doktor gazlı bez koymuştu ve geçmişti. Adet günün belki gecikmiş olabilir ya da dedigin gibi çakışmış olabilirler.
    2 ay boyunca vajinal duş alman ve 3 hafta spor yapman yasak canım o bölgenin iyileşmesi gerekiyor.

Durum
    Elçin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: leep sonrası

Benim de leep olduktan sonra sarımsı akinti vardı ama 9 gün sonra kanama başladı ( markete yürüyerek gittim sonrasında) şu an leep olalı 11. günümdeyim hâlâ kanamam var. Adetime 2 gün kaldı acaba etken adet olmuş olabilir miyim diye düşünmeye başladım biraz benimki de karıştı adet kadar yoğun değil ama yine de var dr a gitmeme gerek var mi? Adet kanamasından çok olursa gel demisti sanırım 😐