Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv seminerine katildim

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hpv seminerine katildim

Van da hpv seminerine katildim murat gültekin adli jinekolog doktor konusmaciydi adam abd de hpv dernegi falan filanlarin uyesiymis yani baya hpv ye hakim yalniz adam hpv kronik birsey vucuttan atilmaz nuks u azaltmak icin asi olun sigara icmeyin falan filan dedi bilemiyorum neden bazi doktorlar inatla atilmiyor diyo acaba gercekten atilmiyor da bizi kandiran doktorlar mi var😁 adam a 1 yildir nuks yok diye dm den mesaj falan attim tekrar çikabilir sikma canini falan dedi .Adam sorulara cevap veriyo isterseniz bir de siz sorun 😶

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv seminerine katildim

Ben inceledim profilini gözüm tutmadı şaklaban bir tipe benziyor inanma boşver 😜😜

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahahha aynen 😁😁

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

istiyorlar ki hepiniz sonsuza dek hpv kalın, siğil çıktıkça gidip gidip ücretini ödeyerek yaktırın....

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Öyle doktorun ben afedersinde taa ... Yıl olmuş 2020 hala 1960 yılında yapılan araştırmaları savunuyorlar dingiller hiç bi bakayım araştarayım şu makaleleri okuyayım son yapılan çalışmaları inceleyim yok mal geldiler mal gidiyorlar. Üstüne üstlük bu konu hakkında çok bilgisi olmayan insanlarıda moralmen düşürüp depresyona sokuyorlar. Bu hastalıkta ismini duyurmuş ve gerçekten bilgili olan tanıdığım ve zamanında bizzat muayne olduğum 2 doktor var. Hakan Topalismailoğu ve Süleyman Engin Akhan. İkiside yüzde yüz vücuttan atılıyor diyor bas bağırıyolar. Hatta aynı konudan onlarda yakınıyorlar bu bilgisiz doktorlar 1960 70 senesinde yapılan şeyleri hala savunuyorlar diye. Demem o ki böyle şaklabanlara inanmayın gülün geçin. Elimde olsa hpv negatif raporumu yüzüne şaak diye çarpardımda neyse.

Durum
    Admin

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle doktorun ben afedersinde taa ... Yıl olmuş 2020 hala 1960 yılında yapılan araştırmaları savunuyorlar dingiller hiç bi bakayım araştarayım şu makaleleri okuyayım son yapılan çalışmaları inceleyim yok mal geldiler mal gidiyorlar. Üstüne üstlük bu konu hakkında çok bilgisi olmayan insanlarıda moralmen düşürüp depresyona sokuyorlar. Bu hastalıkta ismini duyurmuş ve gerçekten bilgili olan tanıdığım ve zamanında bizzat muayne olduğum 2 doktor var. Hakan Topalismailoğu ve Süleyman Engin Akhan. İkiside yüzde yüz vücuttan atılıyor diyor bas bağırıyolar. Hatta aynı konudan onlarda yakınıyorlar bu bilgisiz doktorlar 1960 70 senesinde yapılan şeyleri hala savunuyorlar diye. Demem o ki böyle şaklabanlara inanmayın gülün geçin. Elimde olsa hpv negatif raporumu yüzüne şaak diye çarpardımda neyse.
    Dark ağzına sağlık duygularıma tercüme oldun resmen gidip dövelim bence onları hahahaha

Durum
    Fighthpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben bu beyefendiye instagram dan yazdım ve anında sesli kayıt olarak açıklama yaptı. AHCC yi sordum ona. Oda bu konuda bir calısma yapıyorum henüz tamamlanmadı dedi. Hacettepe de 50 kadın üzerinde yapıyorlarmış. Hakkında olumlu yorumlar var bizde üzerinde calısıyoruz dedi.

Durum
    Admin

Alıntı Fighthpv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu beyefendiye instagram dan yazdım ve anında sesli kayıt olarak açıklama yaptı. AHCC yi sordum ona. Oda bu konuda bir calısma yapıyorum henüz tamamlanmadı dedi. Hacettepe de 50 kadın üzerinde yapıyorlarmış. Hakkında olumlu yorumlar var bizde üzerinde calısıyoruz dedi.
    Fight, hangi doktor bu beyfendi dediğin? Merak ettim. O çalışmayı amerikada dr. judith smith bundan 3 yıl önce yaptı. Başta ben olmak üzere, bana inanıp ve umutlanıp ahcc kullanan ben ve benim gibi negatif olan bütün üyelerde kıs kıs gülüyoz şu an 3 yıl önce yapılmış çalışmanın izinden gittik, bizimkiler hala yeni çalışma yapıyor hacettepede
    Yapılan vardı abiii?

Durum
    Fighthpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Murat Gültekin. Bilimsel çalışmada sınır olmaz. Yapsınlar tabi. Hatta daha çok yapılsın böyle şeyler. Zaten olumlu olduğu söyleniyor dedi. Bu bile ahcc kullanarak doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Mesala tolga taşçı bana bunun faydası da zararı da kanıtlanmamış, yalandan para verme demişti. Ama ben yine de ne kaybederim ki diye başladım ahcc kullanmaya. Bu adamda bilimsel calısmalar yapan birisi olarak olumlu konuşuyorsa bence bu iyi birşey.

Durum
    Admin

Tolga taşçı benim yeni doktorum İstanbul anadolu yakasına taşındığım için araştırıp ona gitmeye karar vermiştim. Gideli bi 2 ay falan oluyor Ahcc'den hiç bahsetmedim zaten gerek de yok ben negatif olmuşum, sadece hpv geçmişim olduğunu falan söyledim. Rutin muayane yaptık. Çok düzgün bir beyfendi. Hpv ve leep operasyonu oldugu icin onlara dair butun sonuclarımı istedi, ben de gönderdim. Yine rutin pap smear kontrolüm oldugunda ona gideceğim. Ahcc konusunda konusabilseydik fikirini değiştirirdim ama hiç yapmadığım birşey: doktoru ikna etmeye calısmak ya da polemiğe girmek. Herkes nasıl dusunuyorsa oyle kalabilir biz bildigimiz yönden gidebiliriz.