Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv seminerine katildim

Durum
    asliasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv seminerine katildim

Şimdi bu başlık da siilinir, geçen gün cevap hakkı doğdu cevaplayayım dedim bir baktım başlık kapatılmış. ARYA' cığım senin AHCC ile olan ilişkin beni hiç ilgilendirmez istersen sahibi ol, istersen reklamını yap. ne yaparsan yap ama insanlar AHCC ile ilgili eleştirel bir yaklaşımla gelince onlara tersleyip hemen sert bir tavır takınman çok YANLIŞ. tabi ki sorgularlar tabi ki inanmayanlar olabilir neden buna hemen patlama derecesinde yanıtlıyorsun.. ayrıca inan bu sitede bi çok insanla konuştum hepsi yüzüne gülse de senin AHCC ile bir ilişkin olduğunu düşünüyor. öyledir veya değildir bilemem ama bunu bu şekilde yansıtan sensin. Sen 3 yıl önce bilimsell bir araştırmayı bulmuşsun diye TR ' de neden yapılıyor yapılmışı var diyorsun? böyle bir mantık olabilir mi keşke daha çok her hastane kendi bünyesinde yapsa da daha net veriler sağlansa ama buna bile tahammülün yok sanırım. AHCC ile ilgili son nokta koyulmuş değil, küçük bir hasta grubu üzerinde yapılmış bir test. Ama bir çok insan ahcc ile negatif olduğunu söylüyor doğrudur itirazım yok faydasız demiyorum.. Ama sen gizliden AHCC reklamını yapacaksın diye de insanları her fırsatta çocuk gibi azarlayamassın. bunu da bi kabullen bence. yaptığın ayıp bişey. Bu site senin işin olmuş olabilir, emek veriyorsun sonuçta insanlara yardım ediyorsun herkes sayende AHCC ' yi hpv yi öğrendi sağol varol çok yaşa.. kimse emeğine saygısızlık etmek istemiyor. sadece insanları azarlamaya çalışma

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar sakin olunuz. Kimseye burda bıçak zoruyla ahcc satılmıyor. Kimi doktorlar öneriyor kimileri önermiyor, kimileri vücuttan atılır diyor kimileri atılmaz diyor. Isteyen istediğine inansın, bu forumda ayrica ahcc eleştirenleri ve başka markaları kullananların yorumlarina aryanın güzelce yardımci olduguna ben kendi adıma şahidim. Belki biraz üslubda önemlidir verilen tepkilerde.

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ya kaan ve asli yorumlariniz cok insafsizca. Ozellikle asli kalkipta aryayı pazarlamaci gibi gostermen kabaliktan baska birsey degil. Ben arya yi tanimam bilmem. Sadece sunu biliyorum ahcc haricinde baska konularda da olsun ozelden yazdigim da hep yardimci oldu. Diger insanlarada forumda uzun uzadiya sorularina cevap verdi. Sanki oyle birsey diyorsunuz ki arya her kelimesinde ahcc alin diyor. Suan bilinen ve kanitlanan tek ilacimiz ahcc. Belki yabanci kaynakli bir aldatmaca ihtimali uzerinde duruyorsunuz. Ama formda da negatif olanlar var. Gecen bir arkadasinla konusurken abisinin de hpv oldugunu ogrendim. Ve dedigim tek sey ahcc kullansin. Cunku baska bir bilinen silahimiz yok. Baskasi sorsa ona da aynisini derim ki ben daha negatif olmadim ama kullanıyorum belki yariycak belki yaramiycak fakat baska bilinen bir malasef yok. Sizde atlatmak istiyorsaniz denemek zorundasiniz. Simdi ben ona ahcc kullan dedim diye pazarlamaci mi oldum. Kaan beyin belirtigi fiyat olayina gelince sunu kesin olarak soyleyebilirim ki en uygun ahcc yi time satiyor. Eger ortada mantar ranti varsa bu bizim ulkemizden degil asil mensei ulkeden kaynaklanmaktadir. Amazona girin kinoka ahcc yorumlarini okuyun 600 e yakin yorum var. Negatif olanlar kanseri yenenler.. Adamlar bu sene iki kere kinokoya zam yaptilar.Kullanicilar isyanlarda ise yariyor ama pahali diye. Ustelik aldiginiz her kinoko sisesinden muhakkak 3 tane de bos tablet cikar. Somuru iste budur. Meyve veren agaci taslamayin. Ulkemizde baska marka ahcc var lisansli. Amino up adam 30 sase tanesi 1 gr bakin fiyatina 450 tl. 600 e satan da var. Oyuzden time in kesinllikle somuru yaptigini düşünmüyorum. Yapacak olsa emin olun amino up gibi yapar bizde alternatifsizlikten alir yada alamazdik. Adamlar dunya capinda uygun ahcc getiriyor neden reklamini yapmayalim neden tavsiye etmeyelim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Arkadaşlar sitede bir şey oluyor az önce gördüm yazılan yazılardan bazıları siliniyor ve birkaç banlanan üye var. @Çoküzgün düzeltmeye çalışcaz. Çok saçma bu.bi bakıp halledicez. Görürsen bilgin olsun bilgi vermek istedim.

@sadeceben, teşekkür ederim canım.

edit: düzeltildi arkadaşlar forumdan uçacaksınız diye korktum neden böyle karmaşıklaşma olduğunu ögrenicem şimdi adminden.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Van da hpv seminerine katildim murat gültekin adli jinekolog doktor konusmaciydi adam abd de hpv dernegi falan filanlarin uyesiymis yani baya hpv ye hakim yalniz adam hpv kronik birsey vucuttan atilmaz nuks u azaltmak icin asi olun sigara icmeyin falan filan dedi bilemiyorum neden bazi doktorlar inatla atilmiyor diyo acaba gercekten atilmiyor da bizi kandiran doktorlar mi var😁 adam a 1 yildir nuks yok diye dm den mesaj falan attim tekrar çikabilir sikma canini falan dedi .Adam sorulara cevap veriyo isterseniz bir de siz sorun 😶
    Ne demek atilmiyor ya cidden oyle mi dedi sinirim bozuldu durduk yere

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga taşçı benim yeni doktorum İstanbul anadolu yakasına taşındığım için araştırıp ona gitmeye karar vermiştim. Gideli bi 2 ay falan oluyor Ahcc'den hiç bahsetmedim zaten gerek de yok ben negatif olmuşum, sadece hpv geçmişim olduğunu falan söyledim. Rutin muayane yaptık. Çok düzgün bir beyfendi. Hpv ve leep operasyonu oldugu icin onlara dair butun sonuclarımı istedi, ben de gönderdim. Yine rutin pap smear kontrolüm oldugunda ona gideceğim. Ahcc konusunda konusabilseydik fikirini değiştirirdim ama hiç yapmadığım birşey: doktoru ikna etmeye calısmak ya da polemiğe girmek. Herkes nasıl dusunuyorsa oyle kalabilir biz bildigimiz yönden gidebiliriz.
    Ben de muayane oldum Tolga Bey’e. AHCC kullanıyorum dedim. Ondan önce gittiğim iki doktorum önerdi dedim. Böyle aptal, küçümsercesine bi mimik yaptı. O kadar para verip aldıysan kullan, ama işe yaramaz gibi bir şeyler söyledi. Geçirdiğim en kötü muayeneydi. Hiçbir sorumu soramadım. Azarlarcasına bi tavrı vardı ve ya bırakın bu tipleri vs dedi bana

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Kubasinska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de muayane oldum Tolga Bey’e. AHCC kullanıyorum dedim. Ondan önce gittiğim iki doktorum önerdi dedim. Böyle aptal, küçümsercesine bi mimik yaptı. O kadar para verip aldıysan kullan, ama işe yaramaz gibi bir şeyler söyledi. Geçirdiğim en kötü muayeneydi. Hiçbir sorumu soramadım. Azarlarcasına bi tavrı vardı ve ya bırakın bu tipleri vs dedi bana
    Valla kendisi bir zamanlar hpv vücuttan atılmaz diyordu, sonradan atılır diyormuş. Ahcc konusunda ise ben bir doktora bağlı kalmam, çünkü ben ahcc ile yendim. Ahcc'yi tolga hocaya hiç sormamıştım, çünkü zaten negatif olmuştum ve bitmiş gitmiş bir şeyi sormama gerek yoktu, kendisi öyle düşünebilir, ama bu çoğumuzun ahcc ile negatif olduğu GERÇEĞİNİ değiştirmez Kanıtlar, yazılar, her üyenin deneyimi, benim deneyimlerim vs vs ortada.

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla kendisi bir zamanlar hpv vücuttan atılmaz diyordu, sonradan atılır diyormuş. Ahcc konusunda ise ben bir doktora bağlı kalmam, çünkü ben ahcc ile yendim. Ahcc'yi tolga hocaya hiç sormamıştım, çünkü zaten negatif olmuştum ve bitmiş gitmiş bir şeyi sormama gerek yoktu, kendisi öyle düşünebilir, ama bu çoğumuzun ahcc ile negatif olduğu GERÇEĞİNİ değiştirmez Kanıtlar, yazılar, her üyenin deneyimi, benim deneyimlerim vs vs ortada.
    Ne dediği umrumda değil açıkçası. Oturup boş boş bekleyecek ve işi şansa bırakacak değilim. Sağlığıma kavuşmak için her şeyi deneyeceğim. Ahcc, vitamin takviyesi, sağlıklı beslenme, Biorezonans tamam 👍 Şimdi önümde kolposkopi var, her şey yolunda giderse sonrasında vajinal fitil veya jelleri de denemek istiyorum doktora danışarak. Ha bir de kaygımla başa çıkıp stres seviyemi kontrol altında tutarsam tamamdır. Ki bu önemli bi kalem. Tolga Bey beni muayene ettikten ve hikayemi yarım yamalak dinledikten sonra aslında ben seni şimdi gönderip bir yıl sonra kontrole gel derdim dedi. Ama hocam yüksek tipliyim nasıl olur diyecektim ki cümlemi yine yarıda kesip bırakın şu tipleri dedi 😄 Kaygılısın diye söylüyorum bunu, istersen kolposkopiyle bakalım dedi. Ben anlamıyorum ya bu işi. Ya o bir yıl içinde cınlerden biriysem ve ilerleme olup mecburen leepe evrilecekse olay. Yapılabilecek illa bir şey olmalı. Nitekim şu jellerden umutluyum. Cin seviyelerinde gerileme yaptığını okudum çoğu yerde. Doktor önemli ya. Zamanımı ayırıyorum hatırı sayılır bir para ödüyorum. Bi zahmet dinleyip doğdu bilgileri paylaşıp hastasını güvende hissettirsin. Daha iletişim bile kuramadığım birine vücudumu nasıl emanet edebilirim ki.

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bu adamı dinledim. Oturdum baktım ve bir söyleşisini hiç sıkılmadan dinledim.

Adam çok mantıklı ve gayet net birşey söylüyor. Hpv atılamaz demiyor. Hpvnin latent devri var biliyorsunuz. Ömür boyu bile uykuda kalabilir. Bu latent durumda dünyadaki hiç bir test hpv var ama latent gizli diye sonuç gösteremiyor. Bu sebepten negatif olmak demek vücuddan yüzde yüz kesin attınız demek değil diyor adam. Örnekler veriyor hastalarının bilgilerini aktarıyor.
    Vücudda latent bir virüsü tespit edebilen kişi dünyanın en zengini olur şuan ve tedaviside kesin bulunmuş olur. O yüzden atılır veya atılmaz takmayın bunlara.

Siz bir birey olarak ve cinsel aktif olarak gittiniz diyelim test oldunuz ve negatif çıktınız. Ama bu sonuç uyku devrindeki virüs varmı yokmu bunu gösteremiyor maalesef. Bu sebeptende sürekli düşünürseniz deli olursunuz kafayı yersiniz.