Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ve kanser şüphesi

Durum
    Sekizyüzsekiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv ve kanser şüphesi

Arkadaşlar merhaba daha önce de bu konu hakkında yazmıştım lütfen endişemi ve 2-3 kez aynı konu hakkında yazmamı mazur görün. (konu penis kanseri) Ama son yazımdan sonra 2-3 kez daha doktora gittim ve doktor anlam veremedi ne olduğuna. Son iliskimden bu yana 5 ay geçti bütün cybh testlerini yaptırdım temiz. Fakat deride kararma ve renk değişikliği, haftalardır geçmeyen ve sebebi bulunamayan yanma ve ağrı, sebebi bulunamayan baş kısmında kırmızı noktalar, döküntü( egzema, mantar vs ilaclari verildi gecirmedi) hem farklı yerlerde cildiyeye hem de urolojiye gittim. Kullandığım ilaclar hic bir ise yaramadi ve sıkıntılar devam ediyor. Herhangi bir siteye girdiğinizde penis kanseri belirtileri olarak baktığında resmen sıralı olarak benim saydıklarım yazıyor. Kadin üyeler lütfen bu kadar detay verdiğim için kusura bakmasin özür diliyorum hepinizden simdiden. Bu 5 aylık süreçte kansere dönmüş olabilir mi bu durum tek ihtimal bu kaldı çünkü. Yasim.henuz 19 sigara kullanmıyorum alkol cok cok arada kullanıyorum. Lütfen erkek üyelerden veya bilgisi olan doktoru bu konuda bilgilendirmis olan herhangi birisi yardım edebilir mi mümkün olup olmadığıyla ilgili. Çünkü ne doktorlardan yanıt alabiliyorum, ne de hpvnin penis kanserine dönüşme sureciyle ilgili bir bilgi var internette. Sadece yaptığı yazıyor. ( Misal kadınlarla serviks kanserinin 5-15 yil icinde olması gibi bir bilgi) okuyan yanitlayacak olan herkesten Allah razı olsun şimdiden. Çok teşekkür ederim. Dedigim gibi bu durum hakkinda doktoru bilgilendiren veya doktoruyla iletisim halinde olan bir erkek üye vs varsa nolur bana yardım edin bu kadar aciklanamayan kanser belirtisi normal değil çünkü. Takıntılı ve sürekli inceleyen bir insan da değilim bunlar cok bariz şeyler. Lütfen 5 ay icerisinde böyle bir ihtimal hakkında bilgisi olan birisi yardimci olabilirse cok sevinirim. İyi ve mutlu günler herkese

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv ve kanser şüphesi

3 farklı doktordan biri kanser olsan anlardı diye tahmin ediyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Böyle bi ihtimalin yok denecek kadar olduğunu daha önce belirtmiştim o yüzden söyleyecek daha fazla bir şey yok bence.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bu erkekler penis kanserinden korkuyorum diyorlar ya diyecek laf bulamıyorum cidden.. sizin tek korkacaginiz şey kadinlara bulastirmak olmali.. bu yüzden negatif olmaya bakin

Durum
    Sekizyüzsekiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Neden? Biz insan değil miyiz? Yaptığı bilimsel olarak kanıtlanmış bişey ve benim de açıklanamayan durumlarım var hepsi de kanser belirtisi. Endişem olamaz mı benim.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Sekizyüzsekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden? Biz insan değil miyiz? Yaptığı bilimsel olarak kanıtlanmış bişey ve benim de açıklanamayan durumlarım var hepsi de kanser belirtisi. Endişem olamaz mı benim.
    Kanser olduğunuzu sanmam, doktorlar da olsanız farkederlerdi zaten. Umarım kanserin hiçbir türü de sizi bulmasın hayatınız boyunca. Erkeklerde kansere dönüsme olsalığı çok düşük biz kadınlarda dönüşüyor daha çok.. bu nedenle endişelenmenize gerek yok bence.

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaşım taktıkça da belirtilerin çoğalıyor olabilir bu hpv böyle bir bela. Aylarca acaba ağzımda var mı diye delirdim ben var mı dedikçe bişeyler çıktı dilimde damağımda ne zaman bu endişeleri bıraktım o zaman rahatladım psikolojik olarakta kendini kansere hazırlıyorsun sen. 5 ayda penis kanserine yakalanma riskin çok az kanser olsan 3 doktordan biri anlardı psikolojik bir süreç bence bu. Kendine farklı aktiviteler bul unutmaya çalış bu durumu istersen birde yardım al psikolojik olarak böyle hissettiğin için doktorlar çözüm bulamıyor olabilir bu açıdan bak birde belki faydası olur

Bu Konu için Etiketler