Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anal kondilom

Durum
    Cihaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Anal kondilom

Alıntı Travma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendede anal kondilom var simdi dondurma tedavisine baslicam. Ilk seans yapildi. Icerdede var gibi geliyor bana. Cerraha gittim kontrol etmedi bile iceriyi. Distakilere koter yapti hepsini alamicam cok minikler ve deriyi kaplamis dediler. Jilet kullanmanin salakligi diyelim. Bende cildiyeye gittim. Distakileri dondurarark bi yokedelim. Ahcc yede baslicam insallah. Tip 6 pozitif koterle alinan parcalardan yapilan testte. Isin garip tarafi evliyim ve bu sacmaligi esimede anlatamiyorum nasil oldugunu. Ama esimin bilgisi var. Simdilik onda sigil yok. Test yaptir dedjm imali olarak. Cokda baski yapamiyorum. On tarafta sigil yok benim. Yada cikmadi. Sonucta hpv var yani. Bulasma ihtimali nedir bilmiyorum. Doktor teknik olarak bulasmasi dusuk ihtimal ama bulasmaz diyemem dedi. Simdilik su sigillerden kurtulalim. Ahcc de kullanicam insallah. Cunku su anda ikisi birden agir gelicek maddi olarak. Internette basit arastirma aylik maliyeti 500 tl gibi. Bide krioterapi ucreti 150 seans basina. Her iki senasta 1 de 50 tl muayene ucreti var. Insallah kurtulurum. Kurtulacama inancim var ama esime bulastirip bulastirmadigim konusu cok kafami kurcaliyor.. bide bu hpv testinin baska cesidi yokmu onu ogrensek. Yani bende sigil alindi ondan dna testi gibi bisi yapiolar galiba. Esimde sigil falan yok. Yada simdilik yok. Bende minik bir sigil varmis yani ben simdi oyle oldugunu biliyorum. O zaman basur gibi et parcasi sandim. Sonra jiletle yaymisim. Arkadas oranizda buranizda bisey varsa doktora gidin benim gibi mallik yapmayin tek sigil simdi onlarca oldu. Kucukler baya. O yuzden dondurmadan umutluyum. O bitince iceriyi de bi kontrol ettirelim. Ahcc yede balarsak 7-8 ay sonra negatifiz insallah) su ara tekderdim esime bulastirmis olma korkusu. Tek umudum penisimde olmayisi. Bakalim esimde test yaptirirsa rahatlicam
    Son durumun nedir. Kurtulabildinmi içerideki siğillerden

Durum
    Mmt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba anal siğiller gectimi acaba ,hpv den kurtuldunuzmu ? Malesef bendede anal kanal ve makat çevresinde cikti

Durum
    medusa35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba. Ben özel doktora gittim. Buradan bir arkadaş tavsiye etmişti doktoru. 3 adet siğilim var anüs icinde. Kamera ile baktı. Ben de izledim. 3 seansta kurtulmam muhtemel imis. Ikinci seansı geçen hafta aldim. Radyofrekansla yakıyor. Basit bir işlem. Pek acımadı. Umudum 3. Seansta ama süreç belki uzayabilir. BBagisikik sisteminizi güçlendirmeye bakin. Ben ahcc ve de propolis ve de 1000 mg lik c vitamini alıyorum. Ayrıca sebze çeşitliliği yönünden zengin bir beslenme, bolca su tüketip biraz da spor yapmalı ve de sabretmelisiniz. Bir de iyileşene kadar cinsel ilişkiye girmemeyi öneriyor doktorlar

Durum
    Mmt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hangi şehir olduğunu ve doktorun ismini söyleyebilirsiniz ,ben koterle yaktirdim radyofrekans dahami iyi

Durum
    Yeni Üye

Ben Ankaradayım. Hangi tedavi yontemi daha iyi bilmiyorum. Ama iyi bit doktor. Sürekli bir hasta sirkulasyonu var ve de uzmanlık alanı psikoloji imis. Aynı zamanda insanı rahatlatan sevecen bir yaklaşımı var

Durum
    Yeni Üye

Uzmanlık alanı proktoloji otomatik tamamlama yanlış yazmış. Hoca genel cerrah ve proktolog

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı medusa35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzmanlık alanı proktoloji otomatik tamamlama yanlış yazmış. Hoca genel cerrah ve proktolog
    İsmi nedir acaba doktorun paylasır mısınız ?

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar merhaba makat içinde siğil varsa nasıl anladınız belirtileriniz neydi lütfen paylaşır mısınız

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Purplecrystal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba makam içinde siğil varsa nasıl anladınız belirtileriniz neydi lütfen paylaşır mısınız
    Muhtemelen incelenirken farkediliyor, genelde çünkü genital bölgede siğil varken aynayla bakılırken, popo kısmına da bakılıyor. Bazısında anüs kısmında kaşıntı oluyor, o şekilde fark edebiliyorlar.

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bende yeni pozitifim bi ay oldu. Genital bölgem de var.Makat çevremde hatta makat deliği etrafında da vardı lazer ile yakıldı hepsi tek tek düştü yine aynadan bakınca ilkler gibi aynı şekilde görüyorum ve makat içinde olmasından çok korkuyorum

Bu Konu için Etiketler