Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğilleri Yaktirdiktan Sonra Kullandığınız Kremler

Durum
    ataol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siğilleri Yaktirdiktan Sonra Kullandığınız Kremler

Doktor bactroban kremini yazdi.

Daha etkili tavsiye edeceğiniz bir krem var mı?

Bir de siğil Yaktirdiktan kaç gün sonra duşa girdiniz?

Ben ertesi gün duş aldım. Doğru mu bu?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Siğilleri Yaktirdiktan Sonra Kullandığınız Kremler

ertesi gün duş alabilirsiniz sevgili ataol yaktırdıgınız gün duş almayın yeterli. aslında bi krem daha vardı aklıma ama ismini unuttum çok oldu çünkü bactroban dışında bir seydi

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

merhaba arkadaslar ismim mert ankarada yasıyorum yenı uye oldum konu acamadım bende hpv cıktı penısımde once yaktırdım baktım kucuk kucık cıkmaya basladı sonra dondurdum dondurdfuktan sonra kullanacagımız bır sey varmı bu arada 40 gundur ahcc kullanıyorum her sabah 6 adet bu 6 adet benı korkutuyor bıraz ahcc etkısını en kısa ne zamna goztermeye baslıyor tesekur ederım sımdıden

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar ismim mert ankarada yasıyorum yenı uye oldum konu acamadım bende hpv cıktı penısımde once yaktırdım baktım kucuk kucık cıkmaya basladı sonra dondurdum dondurdfuktan sonra kullanacagımız bır sey varmı bu arada 40 gundur ahcc kullanıyorum her sabah 6 adet bu 6 adet benı korkutuyor bıraz ahcc etkısını en kısa ne zamna goztermeye baslıyor tesekur ederım sımdıden
    Selam mert, hosgeldin. Siğiller çıkar hep, sen çıktığı zaman gidip tedavi olacaksın.
    Ahcc'yi günde 6 kapsül kullanmak seni korkutmasın çünkü kullandığın şey ilaç değil. Takviye diye geçiyor. Yabancı kaynaklardan da araştır birçok kişi 3 gram'a tamamlaması gerektiği için böyle kullanıyor. Yani sadece sen değil, amerikadaki bi adam da böyle kullanıyor. Yan etkisi olsaydı seni anlardım ama yan etkisinin olmaması da çok iyi. Genel olarak 6 adet fazla gözüküyor insanın ilk bakışta gözüne evet ama merak etme bir sakıncası yok.

Ek olarak; lütfen foruma yazı girerken, yazım yanlıslarına dikkat etmeni öneriyorum. Yazdığın yanlış kelimeleri düzeltmeden koymamanı rica ederim.

Durum
    ataol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Konu günceldir. Şuanda açık yaralarım mevcut.

Durum
    Melvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhaba, benim ilk makat bölgemde çıktı, koter yaptırdım, madecassol + anestol + fucidin (anestol bu arada acı içinmiş sanırım iyileştirici bir özelliği olmayabilir pahalı da biraz) verdi üçünü karıştır her tuvaletten önce sür dedi (makat olduğu için muhtemelen tuvaletten önce kullan dedi) onları kullandım sonra başka bir doktora smear için gittim fito krem önerdi, öncekilerin de etkisi olmuştur ama sanki en iyi fito krem geldi gibi bana. 1 ayda falan iyileşti fitoyla hızlandı sanki o iyileşme.

Durum
    Faster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktorum Koter'den sonra duş için en az 2 gün , tercihen 3 gün beklememi söyledi. İlaç olarakta 1 hafta boyunca Crystalin spreyle dezenfekte edip üstüne bacoderm krem sürüyorum sabah-akşam.